- x
nikah memurunun söylediği sözler
5 Cevap29062 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
29 Aralık 2009; 11:49:52 

nikah memurunun nikah masasında söylediği 'sağlıkta ve hastalıkta iyi günde kötü günde ............ kabul ediyormusun ' bu söylediği sözleri bilen yaz

8176 Mesaj
29 Aralık 2009; 12:25:08 

"İyi günde, kötü günde; hastalıkta ve sağlıkta x kızı z'yi eşin olarak kabul ediyor musun?"

"Ben de sizleri koca-karı ilân ediyorum."

"Gelini öpebilirsin."

...
Guest
29 Aralık 2009; 12:32:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

"İyi günde, kötü günde; hastalıkta ve sağlıkta x kızı z'yi eşin olarak kabul ediyor musun?"

"Ben de sizleri koca-karı ilân ediyorum."

"Gelini öpebilirsin."

"iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, savaşta ve barışta, dünyada ve marsta, gündüzde ve gecede ..... bu uzyıp giden replik nikah memurunun söylediği kelimelerle uzun metin olarak bilen vrsa yaz

2559 Mesaj
29 Aralık 2009; 12:39:09 

quote:

Orijinalden alıntı: masaüstübilgisayar

"iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, savaşta ve barışta, dünyada ve marsta, gündüzde ve gecede ..... bu uzyıp giden replik nikah memurunun söylediği kelimelerle uzun metin olarak bilen vrsa yaz

Bir ay varsa güneş de vardır

3724 Mesaj
29 Aralık 2009; 12:41:29 

quote:

Orijinalden alıntı: _Ledriw_

hahaha :D

SweetDreamzZ
E ∞ V
Knight Online HD Video Channel
Guest
29 Aralık 2009; 12:44:18 

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

hahaha :D

ALINTI bknz: http://sozluk.sourtimes...C3%B6t%C3%BC+g%C3%BCnde

''2.amerikan filmlerinden alınma bir nikah repliği...rahip amca, alabildiğince sevecen bakarak, müstakbel çifte "iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, savaşta ve barışta, dünyada ve marsta, gündüzde ve gecede (bkz: daha gider bu) birbirinizi seveceğinize, koruyacağınıza vs vs söz veriyor musunuz*" diye sorar...çiftler de sıra ile (bkz: ladies first) "evveet" derler...rahip amca'da onları karı-koca ilan eder, erkeğin gelini öpmesine* izin verir...

benzeri kullanımı ülkemizde kimi nikah memurları tarafından da sarf edildiği görülmüştür...konu ile az alakalı olarak (bkz: iyi günde kötü günde taraftarın senle)...
''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masaüstübilgisayar -- 29 Aralık 2009; 12:45:56 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » nikah memurunun söylediği sözler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328