Şimdi Ara

Magellan'dan iPod Touch ve iPhone için özel GPS araç kiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konum belirleme çözümleriyle bilinen Magellan, AppStore'daki navigasyon yazılımından sonra 2.Jenerasyon iPod Touch, iPhone 3G ve iPhone 3Gs ile uyumlu olan GPS araç kitini duyurdu.

Dahili GPS yongası sayesinde iPod Touch'a GPS yeteneği kazandıran, iPhone'larınsa GPS performansını arttıran araç kiti, bünyesinde bulundurduğu hoparlör ile sesli navigasyon ve Bluetooth yeteneğiyle eller serbest şekilde telefon görüşmesi yapılmasını sağlıyor. AppStore'daki bütün navigasyon yazılımlarıyla da uyumlu olan ürün, cihazların ister geniş ekran isterse de portre olarak çalışmasına imkan verirken, sahip olduğu dahili batarya ile araçtan güç almadan da çalışabiliyor.

7 Ocak'dan itibaren Amazon.com ve MagellanGPS.com çevrimiçi mağazalarıyla, Best Buy'dan satışa sunulacak olan Magellan GPS Car Kit'in fiyatı 129 dolar olarak belirlenmiş.

• haber için teşekkürler.

güzel bir kit ve umarım normal kitlere göre cihazı daha az titreşime mağruz bırakıyordur.
  • Selam

Gordum cok guzel bisey. Internete gerek duymadan calisir. Yalniz TomTom'un da ayni urunu var. Acaba hangisi Azerbaycan haritasini destekliyor ?
  • çok iyi dusunulmuş bir urun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sohrabeck

Selam

Gordum cok guzel bisey. Internete gerek duymadan calisir. Yalniz TomTom'un da ayni urunu var. Acaba hangisi Azerbaycan haritasini destekliyor ?

Bu kit, bütün navigasyon programıyla uyumlu çalışıyor. Eğer aldığınız navigasyon programında Azerbaycan haritası varsa rahatlıkla kullanabilirsiniz...
  • Çok teşekkür ederim. TomTom'la ilgili bilgiyi aldıktan sonra karar verdim ve 2 dakika önce linkteki ürünü satınaldım. Bunun ek özellikleri de varmış ayrıca daha estetik :)

http://store.apple.com/us/product/TX672LL/A#overview
  • Az önce tomtom car kit geldi. Amerikadan 120 dolara aldık. Deneyip sonuçları yazarım yakında. Sizin aklınıza gelen sorular varsa onuda denerim Buraya yazın.
  • Tomtomda bluetooth ile ilgili bir şey göremedim. var mı yoksa?

onun dışında tecrübelerin nedir, memnun musun?
  • Bir soru da Magellan için:
    SÜrekli gps açık kaldığında iphone çok ısınıyor ve şarjı çabuk bitiyor. Magellan ile kullandığımızda bu durum söz konusu olmayacak mı? gps i şehirlerarası bir yolda kullandığımızı varsayarsak aletin 3-4 saatlik kesintisiz bir çalışmayla iphone a zarar vermeyeceğinin bir garantisi var mı örneğin?
  • Tomtomda bluetooth var gps modülüne iphone öyle bağlanıyor. Uzun çalışmada bir ısınma görmedim kitte. Tomtom programı şarzdan çok fazla yiyor. İgo o konuda biraz daha tutumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 20 Ocak 2010; 22:25:42 >
  • bluetooth ile konuşma vs nasıl peki, deneyebildin mi?

tomtom şarj yiyor ama sonuçta çakmağa bağlı sorun olmuyor di mi? tavsiye eder misin sonuç olarak? en önemli soru bu aslında :)
  • Cihaz bluetooth ile konuşma yapmıyor. Sadece gps modülü çalışan bluetooth ile. Konuşma olayı iphone cihaza takıldığında oluyor.
    Uzun süreli kullanımda tomtom programında şarz aynı kalırken, igo da şarz yükseliyor iphone da.
    Konuşma konusu çok rahat. Tavsiye edilir. Speaker ın verimi güzel.
    Çakmak konusunda bir sorun yaşamadım ben.
    http://www.ereyon.com.tr/urun/tomtom_iphone_arac_kiti%28iphone_arac_kiti%29.aspx
    Bu arada vergilerin ne kadar farkettirebileceğinide görüyoruz. Ben bu cihazı applestore dan 120 dolara almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 20 Ocak 2010; 22:50:32 >

• çok teşekkürler..

vergili fiyata da yuh diyorum, o fiyatın üzerine biraz daha koysan yeni ve güzel bir navigasyon cihazı alınır :)
  • teknolojinin insanlığa hizmetinde geldiği nokta
  • Yurtdışından, kargo dahil 220 $ a temin edilebilir.
  • kardeş getittirebilirseniz bana 1 adet istiyorum. tel: 0506 994 06 97 ilgilenirseniz sevinirim..
  • ozaman tr deki fiyat daha ucuza geliyor :)))
  • çok çok pahalı bu ne ya
  • dahili batarya sakat iş ya ömrü dolunca bide onu deiştirmek için biton para aracın aküsünden kullansa daha makuldü bide batarya bitti etti şarj derdi çıkmazdı milletin başına
  • çok çok pahalı bu nasıl fiyat ne maliyet nasıl iş ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.