- x
SATILDI Prity Marka WD W16 Model Kalorifer Sobası + Bağlantı Seti + Kesintisiz Güç K
3 Cevap6750 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

183 Mesaj
Referanslar: 37

Katılım Zamanı:
31 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
28 Aralık 2009; 21:43:56 

S A T I L M I Ş T I R

Merhabalar…

Maksimum 1,5 ay evimde kullandığım PRITY marka WD W16 model kalorifer sobamı Bağlantı Seti ( Sete wilo marka sirkülasyon pompası, imbisat deposu, termostat, termometre, otomatik pürjör dahildir.) ve Upset MM500 marka Kesintisiz Güç Kaynağı ile satmaya karar verdim.

Jeotermal ısıtma sistemine geçeceğimden dolayı satıyorum.

0

0

Satış fiyatına dahil olan ürünler :

1- PRITY marka WD W 16 model Kalorifer Sobası
2- Wilo marka sirkülasyon pompası
3- İmbisat deposu
4- Termostat
5- Termometre
6- Otomatik pürjör
7- Upset MM500 marka güç kaynağı

Güç kaynağının resmi

0

SATIŞ FİYATI : Yalnızca 1,5 ay kullandığımız, jeotermal ısıtma sistemine geçeceğimden artık kullanmadığım yukarıdaki 7 maddelik sistemi nakit 1300 TL ye satıyorum. Ödeme şekli banka havalesi ya da eft şeklindedir. Ürün iadesi kesinlikle yoktur. Sevkiyat gideri alıcıya aittir. Ürünlerin parça parça satılmasını ve lütfen vade teklif etmeyiniz. Komple paket halinde satışa sunuyorum. Sistemin performansını gördükten sonra ısıtmasından çok memnun kalacaksınız. Sistemin garantisi devam etmektedir. Kaşeli onaylı garanti belgesini alan kişiye göndereceğim. Sistemin faturası yoktur. Bilginize…

0

Yukarıda maddeler halinde belirttiğim sistemi sıfır olarak peşin almaya kalktığınızda ;

PRITY marka WD W 16 model kalorifer sobası = Kdv dahil 1545 TL
Bağlantı Seti ( 2-3-4-5-6. madde de bulunan ürünler ) = Kdv dahil 377 TL
Upset MM500 marka güç kaynağı = Kdv dahil 460 TL
Genel Toplam : Kdv dahil 2382 TL dir.

Belirttiğim fiyatlara ;

http://www.prity-tr.com..._soba_fiyat_listesi.htm

satıcı firmanın bu linkinden ulaşabilirsiniz. Bu linkte verilen fiyatlar Kdv hariç rakamlardır. Açıklamada görebilirsiniz. Ben yukarıda Kdv dahil rakamları ile belirttim.

http://www.prity-tr.com/ bu linkten de bu sistem hakkında her şeyi detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

0

SEVKİYAT : Sistemin sevkiyatını ambar ile yapacağım. Bu şekilde kargo firmalarına nazaran sevkiyat gideri oldukça düşük olacak. Nakliye gideri alıcıya aittir. Balıkesir ili Edremit ilçesinde ikamet etmekteyim. Burada ya da bölgemize yakın oturanlar sistemi evimde görüp inceleyebilir. Kalorifer sobasını ahşap palet üzerine yerleştirip etrafını da titizlikle ambalaj yaparak, bağlantı seti ve güç kaynağını da koli içerisine ambalaj yapıp göndereceğim.

0

Sisteme mutfağınızda ve banyonuzda sıcak su kullanmak için boiler ilavesi yapılabilmektedir.

0

0

0

FİYATTA BİRAZ DAHA YARDIMCI OLABİLİRİM !

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 11 Şubat 2012; 12:29:35 >

REFERANSLARIM İÇİN TIKLAYIN

183 Mesaj

Katılım Zamanı:
31 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
4 Ocak 2010; 20:19:13 

güncel

183 Mesaj

Katılım Zamanı:
31 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

26 Mart 2010; 14:15:26 

Fiyat güncellendi.

183 Mesaj

Katılım Zamanı:
31 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

1 Nisan 2010; 10:26:53 

Sistem dün Düzce iline satılmıştır.

Alan kişiye hayırlı olsun...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » SATILDI Prity Marka WD W16 Model Kalorifer Sobası + Bağlantı Seti + Kesintisiz Güç K
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.320