Şimdi Ara

VW POLO SANZIMAN SORUNU ACIL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
6.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaslar 1998 model 108.000km de volkswagen polo 1.4 16v sportline aracim var, aracim tam olarak bir hafta once kislik bakima girdi ve gayet sorunsuz bir sekilde teslim aldim, ancak 2 gun once sanzimanda birtakim problemler meydana gelmeye basladi, vites gecislerinde problemler mevcut, vitesler geciyor ama cok zorlanarak geciyor, bunun disinda araba giderken motordan surekli otobuslerin frenlemesine benzer sesler geliyor, devir ne olursa olsun ayagimi gazdan cektigim an kulak tirmalayici cok tiz bir mekanik ses cikiyor, bugun dogus oto cankayaya goturdum araci, sanziman kutusunda problem var dediler 2-3 milyara kdr masraf cikar dediler, bu arac bir hafta once burda bakima girdi ve hic bir sorunu yoktu dedim ama bizden kaynakli degil efendim deyip durdular

1- bu konuda napabilirim? yasal bir hakkim var midir\
    2- sorunun ne oldugunu tam bilmiyorum adamlar da soyleyemiyo cunku aracin icini acmalari gerektigini soyluyolar
    3- sanayiye gitmek istemiyorum cunku hicbir usta tanidigim yok aracta 12 yildir servise giriyor
    4- kaskom yok.. dolayisiyla cepten vermek durumundayiz tavsiye ve goruslerinizi onemle rica ediyorum arac su an yatiyor

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.