Şimdi Ara

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
67.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben nette arattım markaya ilişkin hiç birşey bulamadım, işe yarar mı arkadaşlar ne diyorsunuz?

• Montajı kaç para?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Montajı kaç para?

sana bedava
  • valla bende gördüm takmaya da bi 30 gider sanırım yada daha fazla tam bilmiyorum ama marka resimde gayet güzel görünüyor denensemi acep
  • Serviste kendi taktıkları marka ile park sensörü fiyatını sorduğumda 170 TL cewabını wermişlerdi. (Serwisine we pazarlık kabiliyetine, araba modeline göre felan biraz değişir tabi ama yaklaşık bu fiyatlarda olsa gerek)

Bu 45 lira fiyatı ile hem uygun, hem de 3 renk bile olsa led ekranı war. Açıkçası benim de ilgimi çekti, ama arkadaşın dediği gibi hakkında tek bir satır bilgi bile yok, muhtemelen başka bir ürünün üzerine kendi markalarını çakıyorlar.
  • arkadaşlar bimde genel politika
    başka firmadan aldıklarına kendi markalarını bastırıyorlar
    ama ürün 45 liraya bence uygun led ekranlı olarak
    cunki sadece ses ikazlı olanını kayseride ben 35 tl ye buldum
    montaj ise oto elektrikcisi tanıdıgınız var ise 10-20 lira arasında yaptırırsınız
    yok ise en fazla 30 tl
    totalde 75 lira maximum maliyeti varki servislere göre uygun
  • Bu aletin takması zor değil midir?Tampon çıkarılıp delinecek,kablolar aracın ön konsoluna kadar getirilecek.15-20 TL ye yapmazlar gibi geliyor bana.Aramızda oto elektrikçi olan veya tanıdığı olan varsa bize bilgi verebilir mi?
  • Mr Blof
    Bunda montajda tampon delinmesi için matkap ucu ve şablon cıkıyor
    kabloların merkeze gelmesi iiçin cok ugraşmıyorsun sadece 1 kablo ve LCD ekran on konsola geliyor
    onuda sigorta tablası üzerinden geri vites ampulunun sigortasından elektrik alarak montaj yapıyorlar
    ama diğer markadalarda da montaj için verilen fiyat 30 lira modacar vs de 81 ilde montaj imkanı var anlaşmalı serviste.
    İstanbulda da yerinde montaj imkanı bile veriyorlar
    artık çok yaygınlaştıgı için fiyatlar uygun
    önceden olsa dediginiz gibi cok yuksek montaj ücreti istiyorlardı
    gecen hafta arkadaşımın arabasına yaptırdık 15 liraya tanıdık elektrikcide yapıldı
    sensör montajını arkadaş yapmıştı geriye kalanları elektrikci yaptı
    ama işte dedimya bu iş ustanın tanıdık olması vs ile direkt alakalı
  • Ürünü gelince gömek lazım,45 tl lik bir üründen fazla bişey beklemeyin sensörler çabuk bozuluyor o yüzden kaliteli sensör almak lazım yoksa 1 sensör için tekrar tampon sök değiştir eziyet yani geçen 2 arabaya bağladım tabi benim bağladıklarım konuşarak uyarı veriyor onlar daha kullanışlı tavsiye ederim detaylı bilgi isteyen olursa pm atsın,saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everset -- 29 Aralık 2009; 11:26:28 >
  • Ben internetten park sensörü almıştım. 40 liraya taktırabilmiştim.Normalde 50 demişti de 40 a anlaşabilmiştim.
  • bundada yanlış hatırlamıyorsam konuşma özelliği vardı
  • link var mı?
  • tamponu çıkarıp taktıkları için 50 lira civarı tutuyor bende bu fiyata taktırdım
  • Park Sensörü

Toolmaxx

Her marka ve model araca uygulanabilir
    Arka tampona monte edilen 4 adet sensör ile çalışır
    Türkçe konuşan uyarı özelliği
    3 renkli LED
    2 yıl firma garantili

özelliklerine gore iyi gorunuyor .

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL
  • gayet güzel görünüyor şimdi alamazmıyız ?
  • lcd olması hoş değil bence...

önde nereye konurki o kocaman cihaz. hem işlevselde değil.

sadece görüntü kirliliği...

bence böyle bir ürüne geçekten ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız sadece sesli ikaz veren modelleri tercih edin...

cihaza gerekli enerjiyi geri vites lambasından alırsanız

hem ön tarafa kadar kablo çekmek gerekmez hende montajı kendinizin yapabilme ihtimali artar...
  • usta şoför sensör taktırmaz
  • Valla bende öyle diyordum geçen yıl ramazanda oruç kafayla kapalı garajın kolonuna giydirdim arka bagaj kapağını,

bana kaskomun hasarsızlığına mal oldu,

delikanlılık yapmaya gerek yok, teknolojik bir kolaylık, teknolojiden sonuna kadar faydalnmak ve taktırmak gerek.....

quote:

Orijinalden alıntı: IORI

usta şoför sensör taktırmaz
  • ayrıca o lcd o kadar da büyük değil ve ben de bu yüzden arabama 250 milyonluk hasara neden oldum geri geri giderken...

bence gerekli, ama markasını bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

usta şoför sensör taktırmaz

Acemi şöför taktırır ama. Zor oluyor ufak yerlere girmek
    Yarın bir oto elektrikci ile konuşacağım eğer 30 lira civarı işcilik isterse alırım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.