Windows 7 ve bluetooth Sorunu
74 Cevap131837 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2339 Mesaj
27 Aralık 2009; 18:29:48 

Win 7 işletim sistemim cep telefonumu görmüyor ne yaptıysam olmadı , başaramadım aygıt ekle bölümünde bluetooth aygıtı ekle bölümü çıkmıyor pc ile cep telefonumu nasıl eşleştirme yapabilirm ?

2339 Mesaj
1 Ocak 2010; 21:26:22 

güncel

2237 Mesaj
1 Ocak 2010; 21:53:30 

Cep telefonunuzun bluetooth'unun açık ve herkeze görünür olduğundan emin misiniz?

1794 Mesaj
2 Ocak 2010; 13:02:35 

aynı sorun bende ve bir çok win7 kullanan arkadaşımda da mevcut... bluetooth çevre aygıtı sanırsam bu dosyanın kurulumunu nedense yapmıyor, yapmadığı için de dosya alıp gönderemiyorum, umarım en kısa zamanda içinde bir driver ya da yama çıkartırlarda bu problemi hallederiz.

DH FOCUS TAKIMI

2237 Mesaj
2 Ocak 2010; 13:11:22 

Bluetooth'lu telefonunuzu bilgisayar ile eşleştirme yaparken çevre aygıtı sürücüsünü yükleme sorunu varsa şunu deneyin

2339 Mesaj
2 Ocak 2010; 18:44:45 

ben pc'de bluetooht aygıtları bölümüne giremiyorum ne yaptıysam pc ve telefon görmüyor birbirini

2237 Mesaj
2 Ocak 2010; 18:53:28 

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

ben pc'de bluetooht aygıtları bölümüne giremiyorum ne yaptıysam pc ve telefon görmüyor birbirini

Başlat/Aygıtlar ve Yazıcılar bölümü açılıyor mu?

2339 Mesaj
6 Ocak 2010; 21:14:11 

quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

quote:

Başlat/Aygıtlar ve Yazıcılar bölümü açılıyor mu?

hayır açılmıyor

2237 Mesaj
6 Ocak 2010; 23:51:53 

quote:

hayır açılmıyor

Aygıt yöneticisini açın. Hizmetler sekmesine geçin oradan Hizmetler... butonuna tıklayıp Hizmetler bölümüne girin. Yazdırma Biriktiricisi hizmetinin üzerine çift tıklayıp açın ve başlangıç türünü otomatik yapın. Çalışmıyorsa Başlat butonuna tıklayıp çalışmasını sağlayın. Uygula tamam diyip sayfaları kapatabilirsiniz.

349 Mesaj
7 Ocak 2010; 1:42:02 

benimde başıma 2 gün önce geldi. netten driver buldum indirdim. kurduktan sora sorun kalmadı. sanırım iş doğru driver bulmakta.

2339 Mesaj
8 Ocak 2010; 21:44:28 

quote:

quote:

hayır açılmıyor

Aygıt yöneticisini açın. Hizmetler sekmesine geçin oradan Hizmetler... butonuna tıklayıp Hizmetler bölümüne girin. Yazdırma Biriktiricisi hizmetinin üzerine çift tıklayıp açın ve başlangıç türünü otomatik yapın. Çalışmıyorsa Başlat butonuna tıklayıp çalışmasını sağlayın. Uygula tamam diyip sayfaları kapatabilirsiniz.

hepsi aynı hocam hem otomatik hemde başladı yazıyor !!!

2339 Mesaj
11 Ocak 2010; 11:41:29 

quote:

Orijinalden alıntı: stubburn

benimde başıma 2 gün önce geldi. netten driver buldum indirdim. kurduktan sora sorun kalmadı. sanırım iş doğru driver bulmakta.

hangi driverı yüklediniz ?

2339 Mesaj
17 Ocak 2010; 13:45:27 

sorunumu hala çözemedim

2 Mesaj
30 Ocak 2010; 1:29:19 

Arkadaşım, masa üstünde bilgisayarıma sağ tık, yönet,açılan pencerede orta bölüm 3.sırada"hizmetler ve uygulamalar" çift tıkla,açılan pencerede en başta hizmetler çift tık,çıkan listede "bluetooth destek hizmeti" ni bul çift tıkla,çıkan pencerede de başlangıç türünü bul ve "otomatik" yap, uygula tamam de...Bilgisayarı yeniden başlat...Bir de bunu dene bakalım..Umarım sorun çözülecek....

5 Mesaj
10 Şubat 2010; 2:45:01 

hocam harikasınız.onca hp yetkilisinden tutunda gerek okuldaki bilgi işlemcilere (odtü'de asistanım ben :-) gerek tekno marketlerdeki yetkililere kadar danıştığım kimse bu çözümü bulamadı .teşekkürler ederim.
çok ufak bi pürüz kaldı ama çok önemli değil.şöyleki,bluetooth ile aygıt yazılımı başarılı olamadı tam olarak çünkü ''bluetooth çevre aygıtı herhangi bir sürücüye sahip değil'' uyarsı var.
acaba bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?fakat dediğim gibi bu şu anda herhangi bir şeye engel değil.
tekrar teşekkürler ederim

matlia

2 Mesaj
14 Şubat 2010; 2:12:25 

Kardeşim, yardımcı olabildiğimi görünce en az senin kadar sevindim inan ki...Ancak bahsettiğin o küçük pürüz hakkında şu an bir fikrim yok..Olur da böyle bir problem için çözüm bulabilirsek hemen paylaşmak boynumun borcudur...

5 Mesaj
14 Şubat 2010; 2:26:25 

bi de mahcup etmeseydin hocam benim,bana cvp yazarak.teşekkürler tekrar.diper ufak pürüze pürüz demek inan abartılı olmuş çünkü ben her şekliyle bluetoothu kullanıyorum.hiiiç bi sıkıntı yok.sakın bunun için de zahmete girmeyin.
çok teşekkürler tekrar.

matlia

5 Mesaj
14 Şubat 2010; 2:49:42 

dediklerini uyguladım ama hala aynı sorun devam ediyor ve tel ikonunun yanında sarı üçgen içinde ünlem işatreti hala duruyor.
ama bu olması gereken bi sürücü mü?olursa ne faydasını görücez?şimdi ne eksikliği var?ikiside aynı kapıya çıkan sorular,di mi?

matlia

5 Mesaj
14 Şubat 2010; 2:51:43 

tam tepemdeki mesaj MRT İÇİNDİR...

matlia

698 Mesaj
22 Şubat 2010; 14:58:34 

ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER MRT, aynı sorun bende de vardı. sayende çözdüm.

Battlefield 3 UK PSN: clexit

Uncharted3 PSN: clexit

173 Mesaj
8 Nisan 2010; 19:21:42 

hoca 19 allah tuutuğunu altın etsin pcn de dahil altın olsun ama tuşları bassın altın kaplama olsun :D

abi 15 yıldır pc ile uğraşırım iç dış a da n z ye bilirim ama bunu çözememiştim sırf bu iş yüzünden vin 7den vazgeçecektim allah razı olsn baba bu vin 7 .ıktı mertlik bozuldu

2237 Mesaj
8 Nisan 2010; 19:47:46 

Arkadaşlar sorunlarınız çözüldüyse ne mutlu bana herkeze kolay gelsin

24 Mesaj
29 Nisan 2010; 2:06:56 

arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani problem çözülecek . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yok http://www.broad-com.co...rt/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim

173 Mesaj
30 Nisan 2010; 22:28:37 

satcodx23 dostum bunla alakası yok birde kendinden emin konuşman yokmu eminim sistemin win 7 bile değildir belkide win 7 hiç görmedin bu deiğini tam 200 ün üstünde denedim ama olmuyordu yukarıdaki arkadaşlar açıklamış mrt nin yazısını okuyupta yapamayan yüzüme tükürsün :D

117 Mesaj
3 Mayıs 2010; 23:38:16 

quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

satcodx23 dostum bunla alakası yok birde kendinden emin konuşman yokmu eminim sistemin win 7 bile değildir belkide win 7 hiç görmedin bu deiğini tam 200 ün üstünde denedim ama olmuyordu yukarıdaki arkadaşlar açıklamış mrt nin yazısını okuyupta yapamayan yüzüme tükürsün :D

yoo arkadasın verdigi linkten dosyayı indirip kurdum .su an super calısıyor ..

r.ozgen

117 Mesaj
3 Mayıs 2010; 23:43:50 

quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

sagolasın beni buyuk dertten kurtardın.paylaşım için tesekkurler.

r.ozgen

1341 Mesaj
11 Mayıs 2010; 15:06:32 

Aynı problem bendede var telefonu eşleştiremiyorum

| Gigabyte GA-X58A-UD3R
| Intel Core i7 960 3.20@ + Arctic Cooling Freezer Xtreme 2 Cpu Soğutucu
| Team Xtreem Dark 6GB DDR3 1600MHz CL8 Trible Kit
| Ati HD 5850 1Gb 256Bit GDDR5 + Samsung T220HD 22" LCD
| Creative X-Fi Titanium PCI-E + Logitech Z-5500 Speaker
| Windows 8x64 bit Pro

| BMW E60 530 xd | Asus N53SN Notebook | Canon 550D 18-200 IS | İphone 5 16 GB |

1189 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:22:07 

quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Aynı problem bendede var telefonu eşleştiremiyorum

Dh deki font larda bi problemmi var

Sadece viski icerek yasamak mumkundur. Viskide yasamanizi devam ettirecek bir cok mineral bulunmaktadir.

1341 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:24:02 

vardı geçti

| Gigabyte GA-X58A-UD3R
| Intel Core i7 960 3.20@ + Arctic Cooling Freezer Xtreme 2 Cpu Soğutucu
| Team Xtreem Dark 6GB DDR3 1600MHz CL8 Trible Kit
| Ati HD 5850 1Gb 256Bit GDDR5 + Samsung T220HD 22" LCD
| Creative X-Fi Titanium PCI-E + Logitech Z-5500 Speaker
| Windows 8x64 bit Pro

| BMW E60 530 xd | Asus N53SN Notebook | Canon 550D 18-200 IS | İphone 5 16 GB |

23 Mesaj
19 Mayıs 2010; 10:37:23 

quote:

Orijinalden alıntı: satcodx23

arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani problem çözülecek . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yok http://www.broad-com.co...rt/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim

İşe yaradı eline sağlık'' satcodx23'' .. Gerçi bu sefer de iphone dan interneti paylaştıramadım bi türlü :))

..

35 Mesaj
20 Mayıs 2010; 11:53:30 

Arkadaslar bende yeni nokia6303 telefon aldım bir türlü pclerle esleştirme yapamıyorum.pc telefonu görmüyor.sadece pcden dosya al dediğim zaman telefon pcyi görüyor o zaman da şifre istiyor.ne yazdıysam olmadı.DİĞER CİHAZ EŞLEŞMEYİ REDDETTİ uyarısı geliyor telefonda.bilen varsa yardım etsin. TEŞEKKÜRLER...

7 Mesaj
29 Temmuz 2010; 23:17:03 

arkadaşlar nolur banada yardim edin bendede asus f83vf serisinden bi laptop var daha bu gün piranha gps imi update etmek için usb kablosunu taktım birden uzun süredir kullandığım microsoft bluetooth laptop mause 5000 birden gitti ve tekrar bağlamaya çalışıyodum bu sırada durmadan usb taktığındaki gibi olan o dının dının sesi geliyo ama durmadan belli bir aralıka hiç durmuyo bilgisayarı kapadım açtım 4-5 kere sistemi geri aldım ama hiç bi fayda yok mause bazen bole yapiyodum silip tekrar yüklüyodum oluyodu tekrar sildim ama yüklemeye çalışıyorum cihaz aygıt ekle bölümünde eklenmiyor lütfen yardım edin şimdi deliricem şu sesten psikopat hale geldim ve mause suz çok fenayım nour yardım edin

2996 Mesaj
22 Ağustos 2010; 5:25:26 

quote:

Bluetooth'lu telefonunuzu bilgisayar ile eşleştirme yaparken çevre aygıtı sürücüsünü yükleme sorunu varsa şunu deneyin

ben bu işlemi yaptım ve sorunum hallodu teşekkür ederim dostum.

13 Mesaj
6 Kasım 2010; 0:14:46 

quote:

Orijinalden alıntı: hoca19

Arkadaşım, masa üstünde bilgisayarıma sağ tık, yönet,açılan pencerede orta bölüm 3.sırada"hizmetler ve uygulamalar" çift tıkla,açılan pencerede en başta hizmetler çift tık,çıkan listede "bluetooth destek hizmeti" ni bul çift tıkla,çıkan pencerede de başlangıç türünü bul ve "otomatik" yap, uygula tamam de...Bilgisayarı yeniden başlat...Bir de bunu dene bakalım..Umarım sorun çözülecek....

Vallahi helal olsun..HP'nin sitesini alt üst ettim,girmediğim site kalmadı..Nihayet sayende çözümü buldum ..

5524 Mesaj
18 Ocak 2011; 22:15:03 

http://dlsvr.asus.com/p...T-183_Win7_32_70005.zip

http://www.notebook.gen.tr/notebook_driver/191/BT-183-BlueTooth-Driver-for-Windows-7-32-bit.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 19 Ocak 2011; 9:02:09 >

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

237 Mesaj
19 Mart 2011; 3:59:11 

quote:

Çok teşekkür ederim üstad,ne denediysem olmamıştı sayende düzeldi.

Bir avuç kelime kıtaları birbirinden ayırır,yer sarsıntısı gibi.Uçurumlara köprü atan cümleler de var.

1 Mesaj
8 Mayıs 2011; 1:08:27 

hocam yemin ediyorum 4 gündür aramadığım site kalmadı sizi allah gönderdi emeğinize binlerce teşekkür ediyorum sizinle tanışmayı gerçekten çok isterdim herkese hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar :)) çok güzel oldu şimdi

133 Mesaj
11 Ağustos 2011; 0:36:09 

benim bluetooth gönderiyordu ama almıyordu dosyaları, ayarlarına da giremiyordum, hoca19'un yönergesini uyguladım. sorun kalmadı. telefondan alabiliyorum artık dosyaları, elinize sağlık, hakikaten forum donanım haber başka bir site...

"İDEOLOJİLER KURŞUN GEÇİRMEZDİR."

1 Mesaj
27 Ağustos 2011; 1:20:04 

Merhba söylenenleri uyguladım ama bir işe yaramadı. Ya da beceremediğim bir şeyler var. Bilgisayarı açınca Bluetooth yığın hizmeti başlatılamadı yazıyor. Neden olmadı ki aceba?

30 Mesaj
17 Ekim 2011; 21:04:34 

quote:

Orijinalden alıntı: satcodx23

programı çalıştırdığımda "please plug in or turn on your bluetooth device" uyarısını veriyor. zaten hangi driverı yüklesem işe yaramıyor. device manager da bluetooth adapter üzerinde ünlem işareti var. problem nedir bulamadım bir türlü.

12 Mesaj
3 Kasım 2011; 21:08:51 

slm leptobu yenı aldım (windows 7 yuklu 64 bıt) (toshiba L755 14f ) bluetooth la telefonun ıneternetınden leptoba BAGLANIYORDUM ama bı gun eve gelıp actıgımda bluetooth çalışmadını gordum kardeşimde bende once pc oynamış o kadar denedım aktıf hale getıremedım ben nasıl bu sornu aşacam bana yardımcı olabılırmsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehzadex -- 4 Kasım 2011; 21:51:54 >

esrarlı gözler

1 Mesaj
12 Kasım 2011; 15:07:57 

hoca19 dediğiniz şekilde yaptım ama bluetooth ilgili sorun çözülmedi.dosyayı telefonuma göndermek istedim olmuyor.telefonumun ayarları açık olmasına rağmen bluetooth aygıtı bulunamadı lütfen bluetooth aygıtınızın düzgün şekilde bağlandığından ve açık olduğundan emin olun diye yazı çıkıyor.telefonumdanda pcye fotoğraf vs gönderemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim..

191 Mesaj
13 Kasım 2011; 18:41:08 

Compatibility issue between a Bluetooth service and Windows
A service associated with a Bluetooth enabled device isn't compatible with this version of Windows. This service might not be required for this device to work properly.

If your Bluetooth enabled device is working properly, you can ignore this error. Other Bluetooth connections, and your devices, will continue to work properly.

If your device is not working properly, or if you believe this service is necessary, contact your device manufacturer.

Çevrilmiş hali google translate te

Bluetooth hizmeti ve Windows arasındaki uyumluluk sorunu
Bluetooth özellikli bir cihaz ile ilgili bir hizmet Windows'un bu sürümü ile uyumlu değildir. Bu hizmet, bu cihazın düzgün çalışması için gerekli olmayabilir.

Bluetooth özellikli cihaz düzgün çalışıyorsa, bu hatayı göz ardı edebilirsiniz. Diğer Bluetooth bağlantıları ve cihazlar, düzgün bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Aygıt düzgün çalışmıyor değilse, ya da bu hizmetin gerekli olduğunu düşünürsek, cihazınızın üreticisine başvurun.

Doğa için bisiklet bin
..::Bloğum::..

367 Mesaj
5 Ocak 2012; 18:23:06 

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacak ama söylenenlerin hepsini denedim ancak benim sorunuma çözüm olmadı

Sorunum şu;

bttray (Başlık)
Hata: Bluetooth yığın hizmeti Başlatılamadı.

Bilgisayar açıldıktan 4-5dk sonra böyle birşey ekranda beliriyor ve bluetooth um çalışmıyor acaba hata neden kaynaklı Dell Inspiron 15R N5010-T48H43 model bilgisayar kullanıyorum ve Win7 64 bit yüklü

SS (Başkasının eklemiş olduğu resimdir)

Konusu: http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#56294663

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 5 Ocak 2012; 18:24:18 >

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0
Dell Inspiron 15R N5010-T48H43
Intel Core i5 480M, 2.66 Ghz(TurboBoost:2.93Ghz) / 4GB DDR3 1333Mhz / 320GB HDD 5400Rpm / 1GB ATI Mobility Radeon HD5650 / 15.6 inç 1366X768 16:9 Ekran / 3xUSB2.0, 1xE-Sata, 1xVGA, 1xHDMI /Bluetooth / 7-in-1 Card Reader / 6 Hücreli Lityum-İyon Pil / 2.7KG

21 Mesaj
5 Ocak 2012; 23:38:17 

quote:

çok teşekkürle sayenizde sorunumu halletim

38 Mesaj
11 Ocak 2012; 17:39:46 

hoca19 sana çok teşekkür ederim cihaz görmeme sorununu sayende çözdüm.cihazı eşitledim ama dosya gönderilmiyor cihaza ve bağlanmıyor tel c6-01 biraz araştırdım nette bu sorun bluetooth 3.0 windows 7 kullanan cihazların çoğunda varmış.yani driverdan kaynaklı güncel sürüm bekliycez artık aynı sorunu yaşayanların bilgisine

ASUS N53SN-SZ182V İ7 2630Q 2.00GHZ İŞLEMCİ NİVİDİA GT550M 1920*1080 FULL HD

1 Mesaj
13 Ocak 2012; 2:14:44 

arkadaşlar merhaba bluetooth u çalıştıramayanlar için yukarda diğerleri yardım etmiş ben driver sorunu olanlara çözüm bulmak için bir link vereceğim bu konuda benim de aramadıpım yer kalmadı hatta saçma sapan sitelerden bilgisayarıma virüs bile bulaştırıp çöktürdüm ben yandım siz yanmayın o saçma salak driver sitelerinden bir şey indirmeyin sakın. bende bluetooth çevre birim aygıtı driverını bulamıyordu. şurda edinebilirsiniz. ben kullandım bir sıkıntı kalmadı inş işinize yarar.
http://hotfile.com/dl/1...com_v6.2.1.800.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyzenapo -- 13 Ocak 2012; 2:31:14 >

38 Mesaj
17 Ocak 2012; 19:23:27 

quote:

Orijinalden alıntı: neyzenapo

arkadaşlar merhaba bluetooth u çalıştıramayanlar için yukarda diğerleri yardım etmiş ben driver sorunu olanlara çözüm bulmak için bir link vereceğim bu konuda benim de aramadıpım yer kalmadı hatta saçma sapan sitelerden bilgisayarıma virüs bile bulaştırıp çöktürdüm ben yandım siz yanmayın o saçma salak driver sitelerinden bir şey indirmeyin sakın. bende bluetooth çevre birim aygıtı driverını bulamıyordu. şurda edinebilirsiniz. ben kullandım bir sıkıntı kalmadı inş işinize yarar.
http://hotfile.com/dl/1...com_v6.2.1.800.zip.html

teşekkürler ama benim bluetooth kartı atheros :( :( :(

ASUS N53SN-SZ182V İ7 2630Q 2.00GHZ İŞLEMCİ NİVİDİA GT550M 1920*1080 FULL HD

684 Mesaj
11 Şubat 2012; 21:00:13 

genel olarak cogu bluetooth adaptorlerini, dongle vs'yi http://bluetoothinstaller.com/ adresinden indireceginiz uygulama ile kurabilirsiniz.

227 Mesaj
14 Şubat 2012; 7:32:07 

2008 Model Duman Grisi Privilege Laguna 2 Phase 2

16 Mesaj
15 Şubat 2012; 5:03:24 

quote:

hoca süpersin ya valla sayende tıkır tıkır oldu maşşallah :D

Lenovo Z570 // İntel Core i7 2670QM 2.20 Ghz Turbo Boost 3.10 Ghz // 6 GB DDR 3 1333 Mhz Ram // 2 GB Nvdia Geforce GT 540M // 750 Gb WD 5400 RPM HDD //

7 Mesaj
15 Şubat 2012; 12:38:29 

quote:

dostum verdiğin linki açamıyorum açılmıyor hoca19 un verdiği taktiğide denedim olmuyor 'Bluetooth Çevre Ayğıtı' uyarısı veriyor çözüm bulamadım benim kullandığım bluetoot ufak usb olanlar yeni çıkanlar pc de denedim notebookta da denedim aynı hata pcden tlfa, tlfdan da pcye harhangi bir şey gönderemiyorum alırken tak çalıştır diye aldım ambalajda da öyle yazıyor narita marka xp de denedim o hiç tanımadı 'Generic Bluetooth Radio' uyarısı veriyor yüklemelerini bulamıyorum 7 de telefon ile bağlanıyor ama alış veriş yapmıyor ve tlf resminin sol alt tarafında üçgen işareti var yardım edebilirseniz sevinirim

227 Mesaj
15 Şubat 2012; 19:30:25 

2008 Model Duman Grisi Privilege Laguna 2 Phase 2

2237 Mesaj
15 Şubat 2012; 22:54:16 

quote:

Orijinalden alıntı: mrmusti046

quote:

dostum verdiğin linki açamıyorum açılmıyor hoca19 un verdiği taktiğide denedim olmuyor 'Bluetooth Çevre Ayğıtı' uyarısı veriyor çözüm bulamadım benim kullandığım bluetoot ufak usb olanlar yeni çıkanlar pc de denedim notebookta da denedim aynı hata pcden tlfa, tlfdan da pcye harhangi bir şey gönderemiyorum alırken tak çalıştır diye aldım ambalajda da öyle yazıyor narita marka xp de denedim o hiç tanımadı 'Generic Bluetooth Radio' uyarısı veriyor yüklemelerini bulamıyorum 7 de telefon ile bağlanıyor ama alış veriş yapmıyor ve tlf resminin sol alt tarafında üçgen işareti var yardım edebilirseniz sevinirim

Başlat/Aygıtlar ve Yazıcılar/ Bluetooth Aygıtları yolunu izle...

Aşağıdaki Bluetooth aygıtına sağ tıklayıp özellikler de daha sonra Hizmetler sekmesine tıklayıp Bluetooth Hizmetlerinin yanlarındaki çentik işaretlerini kaldırıp Uygula daha sonra Tamam diyip sayfaları kapat.

Resim silinmiş bu arada kusura bakma resme google ön belleğinden ulaşabilirsin.

http://www.google.com.t...6d8007&biw=1440&bih=775

Linke tıkla ilk resmin üzerine mause ile gel büyüyünce net gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Şubat 2012; 22:59:41 >

7 Mesaj
16 Şubat 2012; 13:15:53 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrmusti046

quote:

Başlat/Aygıtlar ve Yazıcılar/ Bluetooth Aygıtları yolunu izle...

Aşağıdaki Bluetooth aygıtına sağ tıklayıp özellikler de daha sonra Hizmetler sekmesine tıklayıp Bluetooth Hizmetlerinin yanlarındaki çentik işaretlerini kaldırıp Uygula daha sonra Tamam diyip sayfaları kapat.

Resim silinmiş bu arada kusura bakma resme google ön belleğinden ulaşabilirsin.

http://www.google.com.t...6d8007&biw=1440&bih=775

Linke tıkla ilk resmin üzerine mause ile gel büyüyünce net gözüküyor.

teşekkür ederim dostum şuan cihaz yanımda değil deneyeceğim olumlu veya olumsuz tekrar dönüş yaparım aynı yere girdim öyle fazla kurcalamak istemedim bi kurcalayayım dediğini yapayım bakalım ne olacak bakalım

7892 Mesaj
17 Şubat 2012; 12:43:06 

Bende görüyor arkadaşlar hemde sorunsuz olmazsa resimli bir anlatım yaparım.

SORUNLU ALIŞVERİŞ-SAHTEKARLIĞIN KİTABINI YAZAN ADAM
re@per nikli DOLANDIRICIDAN uzak durun.Konu için TIKLA

12 Mesaj
17 Şubat 2012; 21:10:26 

slm bende (toshiba L755 14f) laptop var benim sıkıntım (bluetooth) dağa önce format attırdım da (d) bulunan kendi pc driver larla bluetooth yükleyemedik hata verdi olmadı ama dağa sonra aynı driver yüklemeyi denedimde olmuştu bugün yine pc format attrdım aynı sorunu yine yaşadım şuan yükleyemiyorum bluetooth deli olacam bu neden olabilir pc yapısında mı var teknik bi hatamı yoksa doğru driver mı deyil anlamadım beni yönlendirseniz sevinirim…..

esrarlı gözler

21 Mesaj
19 Şubat 2012; 22:51:32 

Hizmetlerde arkadaşın dediği gibi otomatik yaptıktan sonra ..telefonunuzun görününürlüğü ayarlardan gizli de kalmıştır... onuda kontrol edin görünür yapın ..pcnin telefonu görmesi lazım..bende 6300 var sorun yok...

138 Mesaj
27 Şubat 2012; 13:09:08