Şimdi Ara

AMD-ATi'den Radeon HD 5600 ve 5500 serileri için tanıtım videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Endüstrinin en hızlı ekran kartı da dahil olmak üzere DirectX 11 destekli 5 modelini satışa sunan AMD, 7-10 Ocak tarihlerinde Las Vegas'da düzenlenecek CES 2010 fuarının yıldızlarından birisi olacak gibi görünüyor. Firmaya yakın kaynaklardan elde ettiğimiz bilgilere göre AMD, hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlar için DirectX 11 destekli 12 yeni grafik çözümünü CES 2010 fuarında tanıtabilir.

Masaüstü sistemler için 90$ ve altı fiyat segmentlerini hedef alacak ATi Radeon HD 5600, 5500, 5400/5300 serilerini hazırlayan firma, CES fuarından önce yeni tanıtım videosu ile gündeme geldi. Video kapsamında DirectX 11, Eyefinity ve Stream teknolojilere vurgu yapan AMD, lanse edeceği yeni ekran kartlarıyla birlikte her segmentte DirectX 11 çözümü sunan tek firma olarak rekabette fark yaratmayı hedefliyor.

İşte AMD'nin DirectX 11 destekli yeni ekran kartları için hazırladığı ön-tanıtım videosu;

Not: Video, Youtube üzerinden yayımlanmaktadır.

• Haber için teşekkürler..

etkiliyici bir video olmuş..

büyük firmalara gün doğdu, hd5000 serisini koyup ultra game ready felan diye satarlar
  • Yahu bu ne New ATI RADEON GPU yazışları resmen amatör video gibi durmuş. Şahsen videoda da pek ahım şahım birşey yok diye düşünüyorum.
  • iyi bari 100$ civarı fiyatlandırma güzelde. Performanslarını merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Yahu bu ne New ATI RADEON GPU yazışları resmen amatör video gibi durmuş. Şahsen videoda da pek ahım şahım birşey yok diye düşünüyorum.

dogru bende begenmedim cok

dx11 ati eyefinity ati stream dio sonra yeni gpu gelicek dio okadar bişey yok

hadi bunları desin ama bari arkada daha gzl resmler fln olsn ne blm

amatörce
  • Ben begendim çok etkileyici bir video olmuş şahsen güzel
  • bir an için testere filmi aklıma geldi,sonradan hızlanınca müzik rahatladım :D Arkadaşlara katılıyorum çok daha güzel şeyler olabilirdi..
  • 5830'dan haber yok mu yav
  • başka ses bulamamışlar mı ?
    12 yaşındaki yeğenim daha güzel video yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 27 Aralık 2009; 13:02:35 >
  • bu son amd resmi dirt 2 de hosuma gitmedi mesela

cok guzel ama işlemci reklamı gibi yani bu işleri cok bilmeyen adam onu ati olarak algılamaz..

amd nin reklam işleriyle kim ilgileniosa :) röportaj yapılsada sorsak bunları:D
  • eyyyy emmmm diiiieeehhhhggh
  • En sondaki AMD yi söylerken sanki kabız olmuşta acı çekiyormuş gibi :)

Fazla abartınca komik olmuş.
  • seslendirme çok kötü olmuş... hele en sondaki AMD demesi yokmu berbattı...
  • seslendirmede kusur var heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

eyyyy emmmm diiiieeehhhhggh

:)

segası olan varmıydı cok eskiden :D

fifa 95 de ea sports derken bi eleman resmen ıkınıyordu aynen bunun seside ole cıkıo :D
  • Harbi bu nedir yani yaw... sanki korku filmi fragmanı... adamın diyesi geliyor "eee ne anladık"
  • haber için teşekkürler. ürün yelpazesini epey genişlettiler...
  • Bilinmeyen birşey söylememişler ki videoda
  • Korku filmi fragmanı gibi yapmışlar, videodada bir video özelliği göremedik
  • Bu kadar ürüne ne gerek var anlamıyorum.
    100 dolar altı 2 çeşit-100-200 arası 2 çeşit - 200 üstü 3 çeşit neyinize yetmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.