Şimdi Ara

BenQ'dan Full HD destekli iki yeni monitör: G2222HDL ve G2420HDBL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G2222HDL

Monitör üretiminde sektörün söz sahibi isimlerinden BenQ, iki yeni modelini daha pazara sunuyor. Firmanın her ikis Full HD formunda olan LED backlit tabanlı yeni monitörlerinden G2222HDL isimli model 21.5-inç, G2420HDBL isimli model ise 24-inç boyutunda. Parlak Siyah çerçeveye sahip şık tasarımlı yeni monitörler, TN panel kullanıyor ve 1920 x 1080 doğal çözünürlük desteğiyle geliyorlar.

Tepki süreleri 5ms, parlaklık seviyeleri 250 cd/m2 ve karşıtlık oranları da 1,000:1 olarak belirlenen yeni monitörlerde görüntü aktarımı içinse D-Sub ve DVI konnektörlerine yer veriliyor. BenQ tarafından yaygın satışına bu hafta başlanması beklenen Full HD LCD monitörlerden G2222HDL modeli 149£, G2420HDBL modeli ise 169£ seviyesindeki fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyorlar.

G2420HDBL

• benq nun tasarımı beni hep cezbiyor ancak cesaret edip alamadım.
  • benq x2200w kullanıyorum geçen sene 600 lriaya aldım ancak işyerindeki dell 350 lira olmasına rağmen hem fullhd hem daha keskin... bir daha alacak olsam dell yada samsung alırım.
  • Benq Kaliteli ve sağlam monitörler üretiyor birkaç ürününü kullandım ve çok memnun kaldım bunlarda kağıt üzerinde güzel duruyor hem seçenek olmasıda iyidir...
  • @Joven

Sanki Oled ciksa millet kosa kosa gidip alicak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

benq x2200w kullanıyorum geçen sene 600 lriaya aldım ancak işyerindeki dell 350 lira olmasına rağmen hem fullhd hem daha keskin... bir daha alacak olsam dell yada samsung alırım.

dell i bidaha düşün derim
  • bunların tasarımı bana her zaman Philips'in cihazlarını hatırlatmıştır.
    ince çerçeve ve sadeliğinden olsa gerek...
  • tr varmı bu monıtor fıyatı nedır acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.