- x
İnternetten tam ekran video izlerken bilgisayar donuyor[ÇÖZÜLDÜ]
6 Cevap7577 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

126 Mesaj
25 Aralık 2009; 20:29:39 

Merhaba arkadaşlar, yei bi sistem topladım fakat şöyle bir problemim var internet üzerinden (firefox yada internet explorer farketmiyo) video izlerken, normal ekranda problem olmuyor fakat tamekran yaptığımda 1-2 saniye içinde ekran kararıyo ses geliyo sonra bilgisayar donup kalıyo. Reset atmak zorunda kalıyorum. Sistem yeni ve fenada sayılmaz.
gigabyte p55 ud3r
i5 işlemci
Saphire 5850 ekrankartı
team 1600 mhz 2*2 ram
wd cb 500gb hdd

internetten araştırdığım kadarıyla bu sorun yaşanan bi durumn fakat ben net bir çözüm bulamadım, forumlarda hep sonuçsuz kalmış, umarım biz burda buluruz. Şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

126 Mesaj
26 Aralık 2009; 11:20:35 

hee bide internete girdiğimde mouse da büyüyor, anlamadım, lütfen birileri yardım etsin call of duty i herşey full de rahatlıkla oynayabiliyorum ama internette böyle şeyler oluyor.(tarayıcı fark etmiyor.)

11074 Mesaj
26 Aralık 2009; 11:23:36 

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

126 Mesaj
26 Aralık 2009; 13:31:57 

tam ekran problemi bu şekilde hallodu ama mousun büyümesini nasıl halletcez bilen varmı, mousun dışında herşey normal.

11074 Mesaj
26 Aralık 2009; 13:44:28 

Mouse'nin normal ve büyümüş halini print screen ile resim alarak buraya bir koyar mısın?

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

126 Mesaj
26 Aralık 2009; 15:29:41 

arkadaşlar saolun sanırım mousun büyüme sebebide aynıymış heralde internet sayfalarında otomatik zaten flash resimler şunlar bunlar birsürü şey olduğu için o problemi yapıyodu valşha şimdilik tık yok normalde şimdiye büyümesi lazımdı ben bu mesajı yazana kadar bile herkese tekrar çok teşekkür ediyorum.

25 Mesaj
15 Mart 2010; 19:04:35 

arkadaslar merhaba. bende de aynı sorun vardı aynı şekilde çözdüm ancak sorunun neden kaynaklandıgını merak ediyorum. işin garibi ilk yazan arkadasla aynı sisteme sahibim. donanımsal bir problem mi acaba?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » İnternetten tam ekran video izlerken bilgisayar donuyor[ÇÖZÜLDÜ]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.168