Şimdi Ara

iPhone OS 4.0'ın işaretleri bir bir gün yüzüne çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerika'da Windows Mobile'ı geçerek RIM'in Blackberry OS'inden sonra en popüler ikinci mobil işletim sistemi olmayı başaran iPhone OS'in yeni sürümü hakkında bilgiler gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde BGR'ın tarayıcı kayıtlarında iPhone OS 3.1.3 ve iPhone OS 4.0'a rastlanılmasının ardından, AppStore'daki uygulamalardan birinin iPhone OS 4.0'da çalışan bir cihaza yüklendiği çıktı. Pinch Media'nın sağladığı analitik servisini kullanan geliştirici, iPhone OS 4.0 kaydının bu hafta içersinde ortaya çıktığını iddia ediyor. Geçtiğimiz ay da 4.Nesil iPhone'un işaretlerine iBart uygulamasının istatistiksel verilerinde rastlanmıştı

4.Nesil iPhone'u Haziran sonunda düzenlenmesi beklenen WWDC 2010'da tanıtması beklenen Apple'ın, iPhone OS 4.0'ı bahar aylarında gün yüzüne çıkarıp, Temmuz ayında kullanıcılara sunması bekleniyor.

• 4.0 versiyonunun geleceği zaten kesin.önemli olan ne yenilikle katacağı.tabi birde dileğimiz çıktıktan kısa süre sonra kırılması
  • temmuz gibi kullanıcıya sunulucakken şimdiden reklam yapıyorlar , demekki bir fark yaratacak yada reklam kokan hareketler bunlar.yinede hiç apple ürünü kullanmamama ramen son yıllardaki yükselişini taktirle karşılıyorum.ve bir teknoloji sever olarak iphone almayı bende artık düşünüyorum.
  • yaklaşık 2 yıldır iphone kullanıcısıyım,şimdiye 5-6 civarında yazılım güncellemesi çıkardılar ama hala en çok beklenen destek-adobe flash desteği- birtürlü gelmek bilmedi.ufak tefek güncellemelerle avutmasın artık apple köklü değişiklikler istiyoruz.
  • 17 aydır iphone kullanıyorum ilk aldığım zamanlarda neden flash desteği yok diye takıntı yapmıştım . en güzeli boşver rahvan gitsin modeli web tarama işi ne kadar zora girerse o kadar sinirim bozulacak. en iyisi flash göstermesin ama bu hızlı ve güzel tavrından taviz vermesin. 4g yada ismi ne olursa yeni iphonedan beklentim büyük. 2010 da nvidia ve apple dan beklentilerimi karşılayacak şeyler yapmalarını rica ediyorum.
  • @tec ...

nvidia ve apple seni duydu, cok sağol

sende olmasan kimse yenilik yapmayacak
  • kullanıcı performansı yüksek olacaktır bence
  • hero kullanıyorum flash desteği mükemmel haber sitelerindeki videoları seyredebilmek güzel.
  • JB için büyük bir önlem almaz inşallah Apple.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

JB için büyük bir önlem almaz inşallah Apple.

eğer alırsa müşteri kaybeder.
  • quote:

şuan geohot ın elinde büyük bi açık var bu yüzden 4.0 ı bekliyor ondan sonra bu recovry olyınıda halledicekmiş.. şimdi çıkarıp 4.0 daki şansını kaybertmk istemiyor. dev teamde aynı şekilde.
  • Çook büyük bi beklentim yok şuanda çünkü getirilicek yenilik kalmadı Flash hiç gelmesin bence cünkü zaten sitelerin %80'nin Apple iPhone için ozel sayfası var + Flash int'de sorfu yavaslatıyor Misal Htc , N97 vs vs neyse zaten iPhone'a Jb yapınca kaynaklık yollardan flash kullanarak videoları izliyorum ama cokta kullanmıyorum =)
  • geohot ın elinde olan açıktan haberim var fakat şu yeni nesil modellerde kapayıp açınca jeilbreak uçmasa tam olacak keşke buna bi el atsalar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mult!_61

quote:

şuan geohot ın elinde büyük bi açık var bu yüzden 4.0 ı bekliyor ondan sonra bu recovry olyınıda halledicekmiş.. şimdi çıkarıp 4.0 daki şansını kaybertmk istemiyor. dev teamde aynı şekilde.

İyi güzel de, bu açıkları herkes buluyor bir Apple mı bulamıyor Bana burada Apple'ın uyanıklığı varmış gibi geliyor. Sanırım satın alınan uygulamalardan gelen %30 pay, JB olmazsa düşecek satışlardan daha az bir mebla tutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Figure

İyi güzel de, bu açıkları herkes buluyor bir Apple mı bulamıyor Bana burada Apple'ın uyanıklığı varmış gibi geliyor. Sanırım satın alınan uygulamalardan gelen %30 pay, JB olmazsa düşecek satışlardan daha az bir mebla tutuyor

her zaman bendede bu şüphe var aslında.iphone gibi internet bağlantısı neredeyse her zaman olan itunesdan bağımsız çalışması imkansız olan bir telefonda jailbreaki engelleyememeleri saçma geliyor bana. aynı şekilde uygulamayı yapanlar içinde söylesem yalan olmaz.geçen gün gitar uygulamasını indirdim.internete bağlıyken programa girdiğimde crackli versiyonu kullanıyorsunuz deyip uygulamayı kapatıyordu.yada bedava mesaj atma programını kurdum telefonunuz jailbreakli uygulama çalışmasında sorun olabilir diye yazdı ama çalışmaya devam etti.yani uygulamaların tesbit etmesi yada appleın engellemesi zor bir şey değil.

arada bir yeni versiyon ve bootrom modem firmware ile az bir şey durumu zorlaştırıp sonra seslerini çıkartmıyorlar.en azından amerikada insanları berbat at&t kullanmaya mahkum etmemek için azda olsa göz yummalı zaten

• eywallah, sizler için varım zaten. sayemde yeni iphone ve nvidia ekran kartlarınızla daha mutlu olacaksınız.

quote:

Orijinalden alıntı: artunaka

@tec ...

nvidia ve apple seni duydu, cok sağol

sende olmasan kimse yenilik yapmayacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.