Şimdi Ara

Satılık Seri Port Kart Pcı uyumlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    seri port kart satılıktır pcı uyumlu kutu içeriği tam kullanma kılavuzuna kadar driver cd si ve kutusu ile birlikte 10 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dentv -- 25 Haziran 2013; 12:33:06 >

• hayırlı satışlar
  • sağol tşk ederim üstad sanada .
  • Aslında seri port'a ihtiyacım var. Lakin şöyle de bir sorun var. Daha önce USB olanlarından aldım fakat XP'de bile sağlıklı çalışmadı. Takıyorsun bir görüyor bir görmüyor vs sorun yaratıyordu. Yani anakartın kendi üzerinde ki COM'port gibi olmadı gitti. Artık yeni nesil anakartlarda bu özellik iyiden iyiye kalktı. Ama hala com portla işim var bu yüzden bir sormakta fayda gördüm. Acaba bu satmakta olduğunuz PCI kart'ın windows 7 x64BIT driverleri var mı ve siz hiç denediniz mi, sağlıklı çalışıyormu ?. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elaman

Aslında seri port'a ihtiyacım var. Lakin şöyle de bir sorun var. Daha önce USB olanlarından aldım fakat XP'de bile sağlıklı çalışmadı. Takıyorsun bir görüyor bir görmüyor vs sorun yaratıyordu. Yani anakartın kendi üzerinde ki COM'port gibi olmadı gitti. Artık yeni nesil anakartlarda bu özellik iyiden iyiye kalktı. Ama hala com portla işim var bu yüzden bir sormakta fayda gördüm. Acaba bu satmakta olduğunuz PCI kart'ın windows 7 x64BIT driverleri var mı ve siz hiç denediniz mi, sağlıklı çalışıyormu ?. Teşekkürler...

dostum önceden bir ara kullanmıştım denemedım w7 de ama bılemıyorum çalısırmı kutu ıcerıgı orjınal cd si tam zaten öyle duruyor anlıyacağın

• Windows 7 x64 de çalışmasını istiyorsanız , digitus marka bakın , yada alacağınız kartın cihpseti ChipMOS olmalıdır, kendi sitelerinde driverları var.

USB ler çok randımanlı olmuyor , pci tavsiye ederim. arkadaş kartın markasını ve kaç portlu olduğunu yazarsa daha iyi olur kanımca. Hayırlı satışlar.
  • Ürün satıldımı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopcum

Ürün satıldımı..

ürün satılmayı bekliyor
  • Resmini görebilirsem almayı düşünüyorum. Hatta 2 adet de alabilirim.Sanırım Konya'ya kargolarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilardi -- 12 Ağustos 2013; 14:32:02 >
  • özelden yazdım, burdan yazdım, arkadaşın haberi olmadı. Galiba yoğunluktan foruma giremiyor.
  • MERHABA ÜRÜN DURUYORMU ŞU ANDA
  • evet duruyor arkadaşım şimdi gördüm bir arkadaş daha yazmış mesaj ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.