Şimdi Ara

Lustral kullanıyorum. yan etkisi az olan bir anti depresan?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
93.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 senedir lustral kullanıyorum. günde iki doz yeterli geliyor. doktorum dozunu artrmamı söyledi. ama sorun şu ki Lustral mide kaslarını çok kasıyo.

1* sıkıntılarım, kötü ruh halimi bastıracak, beni duygusuz yapacak daha etkili bir ati depresan var mı?

2*mide ile bir yan etkisi olmayan bir anti depresan var mı? bileyim de yarın ona göre doktoruma gidip ilacımı değiştireceğim.

• Sakın Risperdal kullanayım demeyin. Lustral'dan bile katbekat ağır bir ilaçtır. Aldığımın ilk haftası 16-17 saat deliksiz uyuttuğunu hatırlarım. Zaman sıkıntınız yoksa alın. Uyandırmazlarsa eğer günde 18 saat uyuyabilirsiniz. + kalp çarpıntısı yapar. Olduğunuz yerde durduğunuz hâlde birden kalbiniz yerinden çıkacakmış gibi pır-pır çarpmaya başlar. İlaç duyguları ve siniri tamamen ortadan kaldırdığı için hiçbir şey yokken, birden parlayabilirsiniz. Bu ilaç yüzünden durduk yere anneme çok bağırmışlığım vardır. Ayrıca bu ilaçla 33 cl'lik bira içmek bile yasaktır. Bir gün votka+enerji içeceği içtiğim için uyanamadığım olmuştu. (Yan etkisini bilmiyordum) Aman diyim aman. Sakın bulaşmayın şu lanete.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=risperdal

Edit: Link.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emmmreee -- 27 Aralık 2009; 22:46:58 >
  • 1- taş devri diyeti yap.

2. kandaki vitamin değerlerini kontrol ettir. ( özellikle B vitamini , D vitamini düzeylerini kontrol ettir. Eksiklik varsa vitamin ilaçlarını kullan.)

3. günde en az kaliteli 2gr balık yağı kullan.

4.www.beslenmebulteni.com sitesini / ziyaretçi defterini ve forum sayfalarını takip et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

1- taş devri diyeti yap.

2. kandaki vitamin değerlerini kontrol ettir. ( özellikle B vitamini , D vitamini düzeylerini kontrol ettir. Eksiklik varsa vitamin ilaçlarını kullan.)

3. günde en az kaliteli 2gr balık yağı kullan.

4.www.beslenmebulteni.com sitesini / ziyaretçi defterini ve forum sayfalarını takip et.

banamı yazdın?
  • Ben kendim de selectra, paxera kullandım ayrıca 10 yıldır lustral kullanıyorum. Ama bence hepsini geçin tek ilaç zedprex

zedprex ve lustral hakkındaki görüşlerimi burada bulabilirsiniz. görünce çok sevindim

e-nabiz - en güvenilir kişisel sağlık e-nabiz sistemi hakkında herşey
    10 Yıldır Lustral Kullanıyorum Hayatımı Değiştirdi (Lustral Mucizesi)
    https://www.enabizsistemi.com/10-yildir-lustral-kullaniyorum/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.