Şimdi Ara

NZXT'den oyunculara yönelik yeni bilgisayar kasası: Hades

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım odaklı oyuncu kasalarıyla tanınan NZXT, mid-tower segmenti için hazırladığı yeni modelini duyurdu. Firmanın Hades adını verdiği, yapısında Çelik kullanılan yeni kasa dört adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Farklı çizgilere sahip delikli ön tasarımıyla dikkat çeken yeni kasa, üst kısma konumlandırılan giriş-çıkış bölümünde ses, USB ve eSATA portlarını barındırıyor.

SSD sürücülerin kurulumu için tutmaçlarla donatılan ve iki tanesinin kullanımına olanak tanıyan NZXT Hades, su soğutma sistemleri için hortum kanallarına da sahip. Ön kısmında bir adet 200mm LED'li, yan panelinde bir adet 200mm, arka kısmında bir adet 120mm ve üst tarafta bir adet 140mm olmak üzre toplamda dört fanla gelen kasada, üst kısma bir adet 120/140mm fan daha takılabiliyor.

NZXT Hades yurt dışında 89.99 Avro seviyesindeki tavsiye edilen satış fiyatı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

• iç boyasının siyah olması güzel olmuş
    kasanın iç tasarımı iyi kablo gizleme vs
    ama dış görünüşünü beğenmedim ben şahsen
  • yandan içi güzel görünüyor ama ön kısmı kötü olmuş bence.
  • nzxt'nin son zamanlarda görmeye alıştığım değişik tasarımlarından.. benim hosuma gidiyor acıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurteam -- 22 Aralık 2009; 23:16:30 >
  • İsme bak lan, Hades.

Ama ön kısmı ismine yakışır bir şekilde olmalıydı bence.
  • Kasadan başka herşeye benziyo bence
  • HDD yuvaları 8-10 tane, 5.25" ler ise 2 tane olmalı. Yan panelde bir tane daha 20cm fan olablirdi.
    PSU nun rahat hava alması için ayaklarda 2-3 cm yükseltme olası gerekli.
  • quote:

HDD yuvaları 8-10 tane, 5.25" ler ise 2 tane olmalı. Yan panelde bir tane daha 20cm fan olablirdi.
    PSU nun rahat hava alması için ayaklarda 2-3 cm yükseltme olası gerekli.

Evet NZXT tasarım bölümünde seni hemen işe alsınlar dostum ...
  • beğenemedim
  • Hades deyince Selena aklıma geliyor.
  • Kasanın önü aynı Darth Vader'ın maskesi gibi olmuş.
  • Kasada çeliğe hayranlık duyanlardanım ve çelik kullanılmış ağır bir kasanın yumuşak görünüşlü olmasını beklemem, hafif bir makyajla güzel bir görüntü verecekdir.Yorumların aksine beğendiğimi söyleyebilirim. Haber için teşekkürler.
  • ben beğendim içi de dışda güzel olmuş öne kırmızı ledli bir fan koyarsan gecede duruşu gayet şık olacaktır diye düşünüyorum ...
  • Mezarlık gibi olmuş, ismide çirkin zaten.
    Templest çok daha iyi bundan.
  • Kasada öndeki ve alttaki ızgaralara küçük bir boya ve ışık modundan sonra gece çok şık olacağını zannediyorum..bence bi bakıma ne kadar sadelik o kadar mod oranı gibi..:)
  • gozume bı garıp gorundu guzelmı degılmı karar veremıyorum :)
  • bu kasa Coolermaster ve Thermaltakein (afedersiniz ama baska kelime bulamıyorum) `hayvan` gibi kasalarına benzemis sanki
  • puhaha hades diyince aklıma SELENA dizisi geldi
  • Baya selena izleyen varmış Hades, Lord Of The Underworld, God of Dead derler mitolojide. Kasaya gelirsek, sirkulasyon bence yanlış, öndeki gelen fan altta değil mutlaka ortada veya üstte olmalı, sirkülasyon ramlara ve anakatın diğer parçalarına gelmeden orta fanda bitiyorÜstteki fanda bence yanlış.
  • 12V lik mavi led fanları taktımmı canavar olur ama 90avro=195TL TR satış fiyatı 230-250 arası olur desek biraz fazla boş kasa için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.