- x
50BİN TL İLE İŞ KURMAK ??
138 Cevap38943 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1241 Mesaj
23 Aralık 2009; 1:22:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Hocam şöyle sorayım, 50.000 TL yatırım ile ayda ne kadar kazanmayı planlıyorsunuz/istiyorsunuz?

1088 Mesaj
23 Aralık 2009; 1:22:42 

hocam bence cafe-restorant-fast food-ev yemekleri yani bu tarzda birşey yapmanız bence daha mantıklı çünkü yemek sektörü her zaman gündemde kalır kriz fazla etkilemez gibime geliyor.

Katılım zamanı: 21 Aralık 2005;

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 1:48:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Ya ne PS3 cafesi ne internet cafesi ya...Herkez tutturmuş bir ps3 cafe..Neredeyse artık her evde pc var,ona nazaranda ps3 olmasada 2 olanıda çok var.Biraz değişik yaratıcı düşünün beyler..Zaten Ps3 yazanların çoğunun -18 olduğunu düşünüyorum.Unutmayın sizin gibi bu işi düşünen ve uygulayan 100lerce kişi var,farkınız olsunki para kazanın...

tamam mesela başka bir örnek ver 50 bin ile ne yapılır...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Fenerbahçe - Sivasspor
...:: Xiaomi mi3 64GB ::...
Online Games: Crysis 2-3 , MW 3 , Battlefield 3

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Aralık 2009; 1:52:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

tamam mesela başka bir örnek ver 50 bin ile ne yapılır...

ben gayet iyi bi örnek verdim hocam.emin ol ps cafeden daha iyidir bnm söyledigim ev yemekleri yapan ufak bi cafe-lokanta karışımı bişi.ps kafe sakat bi iş.ve aşırı derece sermaye gerektiriyo

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 2:01:26 

quote:

Orijinalden alıntı: amele mühendis

ben gayet iyi bi örnek verdim hocam.emin ol ps cafeden daha iyidir bnm söyledigim ev yemekleri yapan ufak bi cafe-lokanta karışımı bişi.ps kafe sakat bi iş.ve aşırı derece sermaye gerektiriyo

hmmm ne bilem yemek bana pek cazip gelmiyor aslında iyi yerim ama bakalım ben fikirleri aile meçlisine öneriyorum..elinize sağlık cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...

Fenerbahçe - Sivasspor

3816 Mesaj
23 Aralık 2009; 2:20:50 

Benimde çok güzel bir sosyalleşme sitesi projem var ama mali olarak bunu yazdırıcak
gücüm yok kafamdaki fikirler dünyada uygulanmamış şeyler reklamdan içeriğe kadar
böyle bir işe girmek isteyen benle temasa geçsin 20 bine böyle bir site çıkar 1 sene içindede tutulur diyorum ingilizce ve türkçe beraber olucak.

http://ozethaber.somee.com
http://ordanburdan7.wordpress.com/

1311 Mesaj
23 Aralık 2009; 3:25:31 

Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.
Girişe de patlamış mısır makinanı kolanı cipsini koyarsın.10 liraya film izlerler 10 liralıkda mısır kola felan...Film 2 saat sürse 2 saatte 20 lira. 5 Film odası yapıp 5-6 tane PS de koyabilirsin yada sadece film üzerine.Temiz rahat biyer olursan bide isim yaparsan,hele ki bi de liseli sevgililerin ayağı alışırsa
Yanlış anlaşılmasın liseli sevgililer dedim çünkü onlar dışarda daha çok zaman geçirir,büyükler filmi evinde izliyor nolsa

"It's time to fight back", that's what Huey said.
2 shots in the dark now Huey's dead.

1445 Mesaj
23 Aralık 2009; 3:41:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.
Girişe de patlamış mısır makinanı kolanı cipsini koyarsın.10 liraya film izlerler 10 liralıkda mısır kola felan...Film 2 saat sürse 2 saatte 20 lira. 5 Film odası yapıp 5-6 tane PS de koyabilirsin yada sadece film üzerine.Temiz rahat biyer olursan bide isim yaparsan,hele ki bi de liseli sevgililerin ayağı alışırsa
Yanlış anlaşılmasın liseli sevgililer dedim çünkü onlar dışarda daha çok zaman geçirir,büyükler filmi evinde izliyor nolsa

aslında çok güzel bi fikir ben tuttum bunu bak ps 3 felan da koyarsın saat bazında odayı kiralarsın isteyen filmini izler isteyen ps 3 üyle oynar yani odalar ev kıvamında olcak 4 kişilik bi koltuk koycan rahat

1241 Mesaj
23 Aralık 2009; 3:51:31 

quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

Hocam şöyle sorayım, 50.000 TL yatırım ile ayda ne kadar kazanmayı planlıyorsunuz/istiyorsunuz?

Cevap vermemişsiniz, siz bilirsiniz.

478 Mesaj
23 Aralık 2009; 4:26:06 

quote:

Tabii sonra ahlak polisi fuhuş yapılıyor diye mekanı bassın

1347 Mesaj
23 Aralık 2009; 4:43:36 

quote:

Halka açık yerlerde film gösterimi suç kapsamına girebilir. Yani bir sinema gibi yetkin olması gerekebilir. Ayrıca içeri giren arkadaşlar başbaşa kalınca yanlış şeyler olur.

1396 Mesaj
23 Aralık 2009; 5:18:21 

kardes hakkinda hayirlisi olsun diyorum

sen baban ve bir kac isci ile kucuk bi lokanta isletebilirsiniz.. zor bisey degil sadece calismak ve musterileri elinde tutmak lazim..

şeker bile yiyemezki kağıt gibi yanan çocuk
Nazim Hikmet

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 12:46:08 

quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

1500 ile 2500TL arası bir gelir ilk başta uygun olur...

@SheHiT
sağolasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 23 Aralık 2009; 12:47:54 >

Fenerbahçe - Sivasspor

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
6 gün 12 sa. 3 dk. kadarı kaldı.
23 Aralık 2009; 12:57:17 

bu devirde en iyi iş TAVUKÇULUK. 1 servis aracı dükkana tavuk yumurta ve her sabah sağılan inek sütü ile doldur dışarıya bi mangal tezgahı aç orayada 20 tane tavuk koy pişmeye isteyene çiğ , isteyene pişmiş tavuk , isteyene yumurta , isteyene süt hele iyi bir yerde olursa bu mekan aksam vakitleri falan süper iş yaparsınız

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 13:19:41 

quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

bu devirde en iyi iş TAVUKÇULUK. 1 servis aracı dükkana tavuk yumurta ve her sabah sağılan inek sütü ile doldur dışarıya bi mangal tezgahı aç orayada 20 tane tavuk koy pişmeye isteyene çiğ , isteyene pişmiş tavuk , isteyene yumurta , isteyene süt hele iyi bir yerde olursa bu mekan aksam vakitleri falan süper iş yaparsınız

farklı bir öneri..

Fenerbahçe - Sivasspor

45 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:13:07 

bence 50000 tl ye 3 tane doblo alın.
herbiri 15000 tl etse geri kalanla araçları kasko yaptırın
araçlarıda belediyeye,zabıtaya yada özel bir şirkete kiraya verin.
herbirine ayda en az 1000 tl verirler

2984 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:18:15 

quote:

Orijinalden alıntı: kutluay345

mısır büfesi 3 tane al.

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:28:11 

quote:

Orijinalden alıntı: kutluay345

bak bu ilginc böyle bişi var mı eğer varsa 1000tl değilde 600 bile verseler 600x3 1800TL eder... ama kiralamak garanti değil sanırım daha önce böyle bişi varmı onu bile bilmezdim...

Fenerbahçe - Sivasspor

36 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:33:36 

quote:

Orijinalden alıntı: huntertr00

ps3+ps2+pc cafe aç parayı kırarsın birde denemek için 1 adet xbox360 al rehavet görürse artır parayı kır

rehavet görülmez rağbet görülür
rehavete kapılınır.başarılardan gelen rahatlık halidir

http://www.yumurtaciniz.com/ Köy yumurtasının Yeni adresi

557 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:34:25 

Dayım Gaziosmanpaşa'daki büfesini satıyor.Bir arkadaşı işletiyordu şimdi bana geçen gün satılık ilanı olarak koy dedi bende koydum.Dayım burada başka bir işle meşgul iş değişikliği nedeniyle satıyor.Günlük Net 1000 TL ciro.Çok işlek bir cadde üzerinde...Resimler temsilidir.

http://www.sahibinden.c...94461WQQpXQQdisplayitem

290 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:35:00 

Benimde bir düşüncem vardı ama hayata geçiremedim, belki size faydası olur. Oyuncak,şeker ve sakız makineleri var. Bu makinelerden alıp işlek herhangi bir AVM ye bırakıp işletebilirsiniz.Hem devamlı işin başında olmanızada gerek yok. Ara ara gelirsiniz içindeki paraları toplarsınız, ürün bittiyse yenisini eklersiniz. Dediğim gibi sadece bir düşünce yaptırımı nedir bilmiyorum. AVM ler bunun için çok kira isterlermi araştırmak gerekiyor.

36 Mesaj
23 Aralık 2009; 14:36:05 

5 tane daire kiralayın eşyalı ve iyi mevkiilerde.bir de ofis.sonra daireleri günlük kiralamaya başlayın.fiyatları 80 100 arasında değişiyor.günlük tabi.günlük kiralama işinin geleceği var.benden söylemesi.

http://www.yumurtaciniz.com/ Köy yumurtasının Yeni adresi

Uzaklaştırılmış
23 Aralık 2009; 14:57:08 

ev bul kiraya ver nasıl olur

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 15:02:15 

Yorumlar için herkeze teşekkür ederim her fikri değerlendiriyoruz..

Fenerbahçe - Sivasspor

2984 Mesaj
23 Aralık 2009; 15:18:16 

hayvan yetiştirip satın. et pahalı

902 Mesaj
23 Aralık 2009; 15:30:00 

Abone merkezi açın Avea Vodafone filan yada hepsi

Uzaklaştırılmış
23 Aralık 2009; 15:36:01 

SEN SEN OL TECRÜBEDEN ŞAŞMA . YIL 2050 OLSADA GIDA İŞİ HİÇBİRZAMAN ÖLMEZ , RESTORANT YADA CATERİNG İŞİ YAP

463 Mesaj
23 Aralık 2009; 16:02:53 

Kozmetik ürünlerini satabileceğin (zayıflama hapı, selülit kremi v.b ) bir e-ticaret sitesi yaptarıp, ups ile kapıda ödeme anlaşması, bankalar ile sanal pos analaşması yapacaksın, SEO bilen birisine yaptırdığın siteye ilgili kelimelerde 1.sayfa,1.sıraya çıkartacaksın. Sonra oturup para kazanacaksın.

kazanç : Örnek : Zayıflama hapı : alış : 38 tl, satış : 89 tl
Krem alış : 20 tl satış :60 tl

Günlük kazanç kar: min : 300 tl max : 1500 tl

Kazanç Artırma Yöntemi : Adwords, adklik, ve bayanlara yönelik reklamlara banner reklamı verme

Maliyet : adwords + adklik, günlük : 40 tl, banner (468*60) aylık : 300 tl

3 Yıldır çoğu şirkete bu şekilde korkunç para kazandırmış biri olarak bu bilgileri veriyorum. Bilgiler tamamen doğrudur. Normal bir çalışma ile aylık 10000 tl üzeri bir parayı kazanabilirsiniz.

205 Mesaj
23 Aralık 2009; 16:28:39 

İlçe veya şehir merkezinde bir kırtasiye açabilirsin
aktısı koktusu olmaz ama ürün çeşidi çok fazla olmalı okul kenarlarında kalem defter satan yerler olmamalı
iki katlı olursa alt katını kitap satışı + kafeterya şeklinde yapabilirsin millet kitap incelerken birşeyler içer
ama dediğim gibi ürün çeşidi fazla olmalı ve en az 4-5 kişi çalışmalı
öğrenci sayısı sürekli artıyor ve kitap okuma alışkanlığı kazanıyoruz ülke olarak
yazın işler durgun olur onu da idare edersin

There are two kinds of people in the world, my friend. Those with loaded guns and those who dig. You dig.

4285 Mesaj
23 Aralık 2009; 16:38:57 

Akıl veren çok, para veren yok derler.

Benim tavsiyem o parayla küçük bir dükkan satın almaya bak.
O dükkanda ne iş yaparsan yap istersen en pratiğinden çay sat, sırtın asla yere gelmez.

Eğer kiralık dükkana yatırım yaparsan, batma olasılığın çok yüksek...

2984 Mesaj
23 Aralık 2009; 18:30:10 

çok para kazanacam derken riski çok olan işe girmeyeceksin. Bir kere borçla iş yapma. bu devirde artık kar marjları çok düşük, borçla iş olmaz. batar gidersin.

O nedenle iyi düşünün. emek yoğunluklu bir iş yapın(işin başında siz olun). Sonuçta miktar kendini toparlayacak bir miktar değil.

557 Mesaj
23 Aralık 2009; 18:39:19 

az önce büfenin fiyatını 40binden 30 bine çektim.

65 Mesaj
23 Aralık 2009; 19:08:22 

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

50.000'i at bankaya 80 90 bin olana kadar elleme sonra o paraya araştır yakın uzak farketmez 2 katlı bi ev bul kiraya ver,

350 den versen ayda 700 lira cepte onuda bankada biriktirir artık katmı çıkarsın birşeylermi alırsın bilemem en garantilisi budur.

Güncel mevduat faiz oranlarıyla 4 senede bile zor 90 bin olur.Bakalım 4 yıl bekleyebilecek mi?

Ps/pc kafe işlerinden şeytandan kaçar gibi kaçın.Elinizdeki parayı yatırdığınız cihazlar zamana karşı direnemeyecek dolayısıyla 3-4 sene sonra 50 binliranız çürümüş olacak.Yatıırım önemli bir iştir.
İş yapabilmek ise farklı bir olaydır.Biraz girişimci ruh,biraz şans,biraz sermaye ama çokça sabır ister.İnsan ilişkilerinde başarılı iseniz esnaflıkta da başarılı olursunuz.Hangi işi yaparsanız yapın ilk 6 ay para kazanamayacağınızı bilin ve gelir-gider dengenizi sağlayabilecek ölçüde elinizin altında para olmasını sağlayın.Ülkemizde batan esnafların çoğu yetersiz özsermaye ile çalıştıkları için vadesi gelen borçları çeviremediklerin batmaktadır.Finansal açıdan sermayenizle orantılı küçük işlerden başlamayı denemelisiniz ama hangi iş olursa olsun kendiniz emek vermeli, işin başında durmalı ve işi en ince detayına kadar kendiniz de öğrenmeli ve çok çalışmalısınız.Sabır da gösterirseniz ve biraz da becerikliyseniz her işte başarılı olabilirsiniz.Kısmetinizin açık olmasını dilerim , Allah yardımcınız olsun.

2011 HONDA Civic Siyah

HP Pavilion DV6 - 3104 ET

1111 Mesaj
23 Aralık 2009; 19:10:48 

quote:

Orijinalden alıntı: mck55

az önce büfenin fiyatını 40binden 30 bine çektim.

günlük 1.000 tl kazanıyorsan burayı neden 30.000 tlye sattıığını sorarlar adama

bence hiç iş yapmıyordur, kirasını bile çıkartacak satış yapamıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 23 Aralık 2009; 19:13:10 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

1058 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
dark_Frr3STylE
23 Aralık 2009; 22:25:36 

quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

günlük 1.000 tl kazanıyorsan burayı neden 30.000 tlye sattıığını sorarlar adama

bence hiç iş yapmıyordur, kirasını bile çıkartacak satış yapamıyordur

Cironun ne oldugunu bilmiyosuuz heralde?? 1000 lira ciro yapabilir... geliri giderini karşılamıyodur ve devreder isterse ayda 100bintl ciro yapsın 110bin tl gideri varsa oişyeri adam olmaz.yani o gün boyu toplanan 1000 lira senin degil emanet o para *. gelirin gideri karşılaması lazım artanda allah bereket versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_Frr3STylE -- 23 Aralık 2009; 22:26:30 >

2761 Mesaj
23 Aralık 2009; 23:36:31 

Şuanda bekleme kararı aldık arkadaşlar 2010 ile ileriye bakıcaz bakalım bize ne getircek tüm cevap yazan dostlara içten bir teşekkür yolluyorum..iyi forumlar..

Fenerbahçe - Sivasspor

3460 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Reasonable
23 Aralık 2009; 23:56:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Şuanda bekleme kararı aldık arkadaşlar 2010 ile ileriye bakıcaz bakalım bize ne getircek tüm cevap yazan dostlara içten bir teşekkür yolluyorum..iyi forumlar..

Para boşta kalmasın bu süre içinde bankaya faizde bırak bare.

You are weak. Why are you weak? Because you lack... hatred!!

247 Mesaj
24 Aralık 2009; 0:17:00 

Sen bence babanın işiyle uğraşmıyor, kendine oyuncak arıyorsun. PS3 cafe açacakmış, pc malzemesi satacakmış falan filan.. Bunlardan artık iş yapılmadığını sen de iyi biliyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Jack Sparrow -- 24 Aralık 2009; 0:18:01 >

...................
...................

247 Mesaj
24 Aralık 2009; 0:25:16 

quote:

İstersen bide duş alabilecekleri yer olsun her odada?

...................
...................

6883 Mesaj
24 Aralık 2009; 0:44:55 

Tanesi 1.000 TL'den 30 tane dana alın.
Seneye kurban bayramına kadar besleyin.
Tanesini 2.500 TL'den satın.

5 Mesaj
24 Aralık 2009; 0:48:08 

Ps 3 kafelerin ömrü kısadır,bence gerek yok ancak şöyle yapılabilir.Bir dükkan kiralarsınız.Atarsın 6 tane Ps 3 sonra 2 tane xbox 360 alırsın,2 tane de wii aldın mı paraya para demezsin.Bu tür bir Kafe açarsan iyi iş yaprsın kanımca

2761 Mesaj
24 Aralık 2009; 10:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Para boşta kalmasın bu süre içinde bankaya faizde bırak bare.

Bankada zaten sağol

Fenerbahçe - Sivasspor

Uzaklaştırılmış
37 gün cezanın,
5 gün 9 sa. 48 dk. kadarı kaldı.
24 Aralık 2009; 10:40:31 

Okul yada personel servisçiliğini düşünebilirsiniz.2. el Renault Master önerebilirim.Ama şuan sanırım ''J'' plakalar durduruldu.Babam emekli olunca gelen tazminatla 2 tane araba aldık çok şükür.Onlarların getirdiği kazançla geçinip gidiyoruz çok şükür.

2 Mesaj
24 Aralık 2009; 11:29:13 

Arkadaşlar böyle küçük düşünmeyin, fanatikçe ve duygusalca iş yapılmaz. PS3 kafe, Fenerium vs gibi hiç gerek yok.

Gir kardeşim www.alibaba.com a oradan bul ithal edecek malzeme, Çinliler ya da bizim Endonezyalılarla yazış,ara ara ara bul.

Ufak ufak ithalata başla,burada piyasayı araştır,google da ara kimler başka getiriyor kaça satıyor.

Başarılar

65 Mesaj
3 Ocak 2010; 17:24:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Endonezyalı

Arkadaşlar böyle küçük düşünmeyin, fanatikçe ve duygusalca iş yapılmaz. PS3 kafe, Fenerium vs gibi hiç gerek yok.

Gir kardeşim www.alibaba.com a oradan bul ithal edecek malzeme, Çinliler ya da bizim Endonezyalılarla yazış,ara ara ara bul.

Ufak ufak ithalata başla,burada piyasayı araştır,google da ara kimler başka getiriyor kaça satıyor.

Başarılar

Aslında önce müşteri talepleri belirleyip ona göre ithalat yapılabilir yoksa kime ve neye göre bir mal alıp getireceksiniz.Sonra elinizde kalmasın.

2011 HONDA Civic Siyah

HP Pavilion DV6 - 3104 ET

730 Mesaj
3 Ocak 2010; 17:36:57 

valla bende açmayı düşünüyorum bir dükkan 50000- 70000 tl arası bır butcem var sanırım ya türk telekom bayi yada beko-arçelik yetkili servis acacagım düşün istersen

Ne zaman çağırdın da gelmedik?

Uzaklaştırılmış
3 Ocak 2010; 17:46:03 

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

50.000'i at bankaya 80 90 bin olana kadar elleme sonra o paraya araştır yakın uzak farketmez 2 katlı bi ev bul kiraya ver,

350 den versen ayda 700 lira cepte onuda bankada biriktirir artık katmı çıkarsın birşeylermi alırsın bilemem en garantilisi budur.

Faizlerin artık çok komik olduğunu belirteyim.
Matematik yanıltmaz. Siz de hesaplayın, 50 bin tl nin 90 bin olması için minimum 12 yıl lazım. 12 yıl boş oturulacak, nasıl geçinilecek vs.vs. Yani sonuçta insanlar gelir getiren bir mekan sahibi olmak ister.

Uzaklaştırılmış
3 Ocak 2010; 17:52:00 

Şu anda google a "meksika biber hapı" yazın. Bunun satışını yapan yüzlerce site göreceksiniz. İçeriğinde ne olduğu belli değil. Bunu annem sayesinde görmüş oldum. Diyelim ki gerçekten düzgününü satıyorlar en güzel iş yine bu gibi. Çin den ithal et ve internetten sat. Hepsinin yaptığı gibi şöyle alengirli bir tasarım yap, kesin kar marjı % 100 üzerindedir. Al sana müthiş para. Sadece bu ürün için değil, şu anda üzerinden en iyi para kazanılan sektör obezleri sömürmek gibi görünüyor, bunu newsweek dergisinde okumuştum. Bul böyle onlarca ithal vs. ürünü, internet üzerinden pazarla.

5779 Mesaj
3 Ocak 2010; 17:55:02 

xbox ve wii olabilir 100 arkadaşımdan 5 i xbox u biliyor wii desen zaten zevkli hem orjinal oyun derdinde yok

11 Mesaj
3 Ocak 2010; 18:20:40 

uğraşmak istersen ve köyde bağ bahçe vs. varsa..10 tane Holstein ineği al...1 tane süt sağma makinesi,soğutma tankı vs. al..aşılarını vs. ihmal etme.. 1-2 senede aldığın aletlerin fiyatlarını amorti edersin hem 2-3 tanede buzağın olur.açta kalmazsn. götüremezsen kurban bayramında satarsın bayağı cüsselidir bu inek.. tabi işe girişmeden iyi bir fizibilite çalışması şart.
----
ben gelemem böyle işlere dersen bir okulun dibine tercihen üniversite fotokopici aç ve ders notlarını bulmaya bak... tabi genelde böyle yerler tutulmuş olur..
---
hangi işe girersen gir.. şuan o işi yapan 3-4 kişiye danış.

65 Mesaj
4 Ocak 2010; 11:01:26 

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenosGazi
uğraşmak istersen ve köyde bağ bahçe vs. varsa..10 tane Holstein ineği al...1 tane süt sağma makinesi,soğutma tankı vs. al..aşılarını vs. ihmal etme.. 1-2 senede aldığın aletlerin fiyatlarını amorti edersin hem 2-3 tanede buzağın olur.açta kalmazsn. götüremezsen kurban bayramında satarsın bayağı cüsselidir bu inek.. tabi işe girişmeden iyi bir fizibilite çalışması şart.
----
ben gelemem böyle işlere dersen bir okulun dibine tercihen üniversite fotokopici aç ve ders notlarını bulmaya bak... tabi genelde böyle yerler tutulmuş olur..
---
hangi işe girersen gir.. şuan o işi yapan 3-4 kişiye danış.

Adam playstation cafe mi açsam demiş yani inek bakabilecegini sanmam buzagıyı falan en fazla tv de görmüştür :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2984 Mesaj
26 Ocak 2010; 22:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: merkur44

Adam playstation cafe mi açsam demiş yani inek bakabilecegini sanmam buzagıyı falan en fazla tv de görmüştür :)

1962 Mesaj
26 Ocak 2010; 23:02:55 

iddaa bayii güzel para getirir diye biliyorum...

Intel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz | Gigabyte GA945GCM-SL2 | Kingston 2GB DDR2 667MHz (5-5-5-15) | Palit GF8600GTS 256 Mb(DDR3) | Thermaltake TR2-420w | writemaster DVD-RW | AOPEN ES55 Kasa |Segate 160GB SATA2

1048 Mesaj
26 Ocak 2010; 23:44:09 

Okul servisi işine falan girin derim.

Uzaklaştırılmış
27 Ocak 2010; 0:59:29 

bizim 3 bin nüfuslu köyde Net Cafe yoktu Adamın biri bi Net Cafe actı 2tane Ps2 16 tanede Bilgisayar 1 tanede langırt 1 de bilardo adam tost filanda yapıyor adam 3 senede 2 tane 4 katlı bina dikti pc ler hergun full çekio

87 Mesaj
27 Ocak 2010; 8:52:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Jack Sparrow

İstersen bide duş alabilecekleri yer olsun her odada?

Ne kadar sapık düşüncelerimiz var ya ? Şimdi oraya giren tüm öğrenciler cinsellik peşinde mi koşacaklar ? Bu kadar ilginç bir düşüncen varsa kimseye güvenmiyorsan her odaya bir kamera koyarsın izlersin ? gerektiğinde de uyarıda bulunursun!! Bence çok mantıklı ve yapılabilecek bir fikir!

Bu arada arkadaş paranı elinde tutacağını söylemişsin dikkatli davran ; elindeki para sabit durmasına rağmen eriyebilir. Umarım istediklerinize kavuşursunuz!

1846 Mesaj
27 Ocak 2010; 9:08:40 

quote:

Orijinalden alıntı: gry_tr

Ne kadar sapık düşüncelerimiz var ya ? Şimdi oraya giren tüm öğrenciler cinsellik peşinde mi koşacaklar ? Bu kadar ilginç bir düşüncen varsa kimseye güvenmiyorsan her odaya bir kamera koyarsın izlersin ? gerektiğinde de uyarıda bulunursun!! Bence çok mantıklı ve yapılabilecek bir fikir!

Bu arada arkadaş paranı elinde tutacağını söylemişsin dikkatli davran ; elindeki para sabit durmasına rağmen eriyebilir. Umarım istediklerinize kavuşursunuz!

Evet bunu sende dahil herkes gayet iyi biliyor

International Relations

| Steam: bengercekdegilm | GameCenter: imnotreal | Xbox Live: imnotrealTR | CS:GO: imnotreal. | Last.fm: imnotreal54 |

Kimseyi Bloklamayanlar Topluluğu

1054 Mesaj
27 Ocak 2010; 11:44:27 

http://www.haberturk.co...acak-is-firsatlari.aspx

su link'e de bir bakar mısın..

Nikon D5100 | 18-55mm f/3.5-5.6 VR | 55-200mm f/4-5.6G VR | 50mm f/1.8
rMBP 13"
Sony Xperia Z1
New Ipad 4G 64 GB

2984 Mesaj
28 Ocak 2010; 1:48:48 

pop corn sektörüne gir