Şimdi Ara

Oyun Oynamayı Kesmeyince Annesi 911'i Aradı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
7.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçtiğimiz ay Chicago'da bir çocuk, kiralama servisi Xbox360'ını geri alınca 911'i aramıştı. Bu sefer yardım isteği bir anneden geldi.

Yerel haber kaynağı The Boston Herald'ın rapor ettiği habere göre Angela Mejia (49) gece yarısı uykudan uyandığında 14 yaşındaki oğlu halen oyun oynuyordu ( Grand Theft Auto). Ancak anne bu duruma dayanamayarak Playstation 3'ün güç kablosunu çekiyor birde üstüne 911'i arayarak polisleri çağırıyor.

Çocuğuna asla bu tarz bir oyun almayacağını söyleyen annenin asıl ağrına giden ise oğlunun kendisine saygı göstermemesi ve karşı çıkarak oyuna devam etmek istemesiymiş. Annenin ifade verdiği sırada gözyaşlarına boğulduğunuda hatırlatalım.

Bu olay ile birlikte video oyunların çocuklara olan olumsuz etkisi yeniden gündeme geldi.

• ne insanlar var şu dünyada
  • Koptumm...
  • Hahahaha
  • cocuk ceza almışmı bare
  • Komik bişe yok bence kendinizi o ailenin yerine koyun bakalım ne durumlar nasıl he yaşınız 10 13 se yorum bile yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihSelvi

cocuk ceza almışmı bare

müebbet hapis.
  • gelecegin oyun manyagi olmaya aday bi arkadas ben de ilk okul 4 te okuldan kaçardim, ve simit paramla oyun salonlarinda jeton alirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdreamss

Komik bişe yok bence kendinizi o ailenin yerine koyun bakalım ne durumlar nasıl he yaşınız 10 13 se yorum bile yapmayın

+1
  • Çocuğa elektrik verip işkence etmişler bir daha oynamasın diye
  • Oyun Oynamayı Kesmeyince Annesi 911'i Aradı

Kapağın üzerinde "18+" uyarısı mevcut.
    Elin veledi yüzünden bizim millet de oyunlara antipati duyuyor.
  • yeni çağın uyuşturucusu oyun
  • Resim bomba
  • çocuk annesinden intikam almasa bari:)
  • tipe bak
  • +18 olan oyun nasıl çocuklar için olabilir. eskiden ailelerimiz bizi atari oynarken görürlerdi ki o oyunlar gerçekten çocuk oyunuydu. şimdi oyunlar +16 +18 çıkıyor. +18 olan bi çocuk varmı şu dünyada
    abi cahillik başa bela. başka birşey değil. benim amcam da söylüyor çocukmusun sen diye. bende gta oynarken bi fayişi arabaya aldım köşeye çektim çağırdım amcamı:
    -al amca sana çocuk oyunu. dedim bi daha da oynadığım oyuna çocuk oyunu demedi. bu olay daha geçen şubatta oldu.
    21 yaşındayım oyun oynamayı seviyorum. 50 yaşına kadar da sıkılmazsam devam ederim.

• Annenin düştüğü çok kötü bir durum, en baştan bunun önüne geçmeliydi, artık çok geç kalmış.
  • şöyle bir geçmişime bakıyorumda çok 911 lik olmuşum.. annemin değerini şimdi daha iyi anladım.. beni hiç polise teslim etmedi...
  • Yazık lan çocuğa
  • Annenin Düştüğü Durum Kötüymüş Hakkaten Çocuğun Durumu İse Apayrı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.