Şimdi Ara

40'a yakın maillerimden hiçbiri cevaplanmadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık insaf diyorum, artık forumdaki üyelerin önünde açıklıyorum bu durumu.

Şöyle diyeyim, tüm forum görsün.

Miex nickli bu üyelik, aylardır inanılmaz kısıtlamalar içerisinde.

Forumun bazı bölümlerine mesaj atışım yasak, kuzenimin üyeliği fake diye kapatıldı üstüne beni de uzaklaştırdılar neredeyse 1 ay.

O günden bu yana yaklaşık 40 tane mail attım forumdesteğe.

Eskiden gelen cevaplar(aynı mail ile atılan) olmuşken, üyeliğime yapılan kısıtlamalar sonrası attığım 40 tane maile 1 tane cevap gelmedi.

1 tane cevap gelmedi ya, böyle bir şey olabilir mi derdimi nereye anlatayım şaşırdım.

Forumdan PM attım ona da cevap yok.

Kuzenimin fake olmadığını 100 kere kanıtladım, resimlerle açıklayarak falan.

Ama cevap yok?

Üyeliğime yapılan kısıtlamalar bir kaç ay içerisinde kaldırılacaktı ama neredeyse 1 sene geçecek.

Hiç birine cevap yok yani ya, geri dönmeye bile zahmet eden olmadı.

Buna da cevap verilmezse, herkes şahittir artık nasıl bi rezillikse baksın görsün herkes.

Edit : ha sakın forumdesteğe gelen her mail cevaplanır, başka adreslerden falan da yollasaydınız diyen çıkmasın.

3 farklı adres ile forumdesteğe mail attım bugüne kadar. zamanında 3 ünden de cevap geliyordu, kısıtlamalardan sonra da 3 ünden de mesaj attım belki gitmiyordur diye, hiçbirine cevap gelmedi.

Sonuç : Birileri keyfi olarak maillerimi kaale bile almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 21 Aralık 2009; 21:18:45 >

• Tek bir bölümde kısıtlı gözüküyorsunuz. Bazı derken başka hangileri ben göremedim.

Ayrıca kısmi engellemelerde henüz bir geri dönüş söz konusu değil. Bunun için atmışsanız yazılmamış olabilir. kısmı engellemelerin süresi yok.

Bir mesajınıza cevap verilmiyor ise bu kabul edilmediğine işarettir. Kuzeniniz ile ilgili olan durumdan benim haberim yok ama cevap verilmemişse açıklamanızdan ikna olunmadığı anlamına geliyor geri dönülmemesi.
  • Hadi ya?

Bu kadar kolay yani.

Adam yerine koyup sayfalarca yazı yazdım ya bu kadar kolay mı?

Birileri çıkıp kabul olmadı der bir cevap verir, zaman harcıyoruz işimiz gücümüz var bizim de; şömine başında dolarlar yakarken arada bir heyecan yaşayalım diye mail atmıyorum kimseye.

4 ay önce yolladığım mail'i(kuzenimin hesabıyla ilgili) tekrar yolluyorum, şimdi inceleyen olacak mı cevap veren olacak mı bakalım.

(Yolladım forum desteğe)

Edit: o attığım mail 4 ay öncesine ait, bazı cümleler eski ama sonuç itibariyle kanıtlar orada bizzat siz ilgilenirseniz karışıklık olmaz.

İlk defa cevap verene rastladığım için ayrıca bir teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 22 Aralık 2009; 0:15:35 >
  • Aldığım bilgiye göre sizden yani (Miex konulu) 3 e-posta ulaşmış forumdestek'e. Bunu da belirteyim ki bunlardan ilkisi cevaplanmış biri de ilgili yerlere forward edilmiş bilgi verilmesi için.
  • Mumkunati yok. Kac yillik uyeyim.Hesabima kisitlama getirildikten sonra kacar tane mail attim sirf 20'si onla ilgilidir. Kuzenimin hesabiyla da ilgili bir o kadar attim ve bunlarin hicbirine cevap gelmedi. Bu sorunlardan once de toplasaniz bi 20 mailim vardir, onlara cevap geliyordu zaten.
  • 7 temmuz 2008'den günümüze forumdesteğe gelen maillerde arkadaşlar arama yaptılar. Size ait yukarıda belirtildiği gibi 3 adet mail çıktı. Forumdesteğe atılan mailler ileride sorun oluşma olasılığına karşılık silinmezler. buda sizden bize 3 adet mail ulaşmış anlamına gelmekte.
  • aynısı banada olmuştu ttmail ile gönderince daha sağlıkla gidiyor
  • Verdiğiniz 3 rakamını minimum 10 ile çarpın bence.

Ve velev ki 3 mail gitmiş.

Bu 3'ünden hiçbirine cevap alamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.