Şimdi Ara

Subaru forester kullananlar.. (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.716
Cevap
67
Favori
415.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: remziadnan

Dizel için çok ekonomik denemez, neden acaba? Sürüş stili mi yoksa dizel motor çok verimli değil mi acaba? Benzinli SUV olarak daha ekonomik araçlar var Mazda CX-5 gibi. Bu veriler ile 240 hp'lik turbo forester için müsrif demek haksızlık olacak gibi.

Pm gönderilemiyor size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Bizim milletin kafasi 1.6 olsun mtv si dusuk olsuna calisir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sport paket için 144000 dediler.mavi renk vardı.ancak konuşulursa daha uyguna alınır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falconnt -- 3 Ağustos 2015; 10:58:40 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ayarlar öyle imiş. Şimdi düzelttim galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: falconnt

sport paket için 144000 dediler.mavi renk vardı.ancak konuşulursa daha uyguna alınır...

İlk geldigi zaman 137.500 liraya verdiler

• ayar_sız A kullanıcısına yanıt
    Hocam kaça almıştınız acaba??
  • selam arkadaşlar bu 2.0 xt foresterların manueline raslayan oldumu sayılımı var yoksa trdemi yok acaba
    zamanında 1999 s-turbom vardı difransiyel otamatik sorun yaşadım şimdi tekrar almayı planlıyorum ama korkularım var.
  • Arkadaşlar şu güne kadar subaru nun awd si hakkında en ufak bir şüphem yoktu ancak şu video yu izledikten sonra düşüncelerimi sorgulamaya başladım. Nerdeyse hiç bir subaru testleri geçemedi. Diğer arabaların çoğuda geçemiyor ancak subaru nun bu tarz videoları çok fazla var ve hepsinden başarı ile geçiyordu ama bu videoya anlam veremedim doğrusu.
    https://www.youtube.com/watch?v=tpp5tW71qYI
    İlk başdaki araç suv değildi. dedim acaba suvlarda biraz daha farklı bir sistem mi var forester olsa kesin geçer bunları diye ancak videonun sonlarına doğru hep forester var ve hiç geçemiyorlar. İlginç...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

sport paket için 144000 dediler.mavi renk vardı.ancak konuşulursa daha uyguna alınır...

Legacy'mi severim ama izmir bayraktarın yanındaki galeride 2012 jaguar xf 3.0 lpg 100.000km'deki bir araç 110.000tl ise kimse kusura bakmasın ben gidip sıfır subaru almam. Ön göğüs plastik, camlar hala tam otomatik değil, radyo adam gibi çekmiyor. Bu paraların arabası değil. Hele ki kumaş koltuk olanın içine bir bindim resmen dacia gibi kokuyor araba. Benim arabamın sonrası bmw-mercedes-audi(bellllki) ve üzeri olur. Yine 2008-2010 civarı 320-520 olabilir. 316 dahi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Legacy'mi severim ama izmir bayraktarın yanındaki galeride 2012 jaguar xf 3.0 lpg 100.000km'deki bir araç 110.000tl ise kimse kusura bakmasın ben gidip sıfır subaru almam. Ön göğüs plastik, camlar hala tam otomatik değil, radyo adam gibi çekmiyor. Bu paraların arabası değil. Hele ki kumaş koltuk olanın içine bir bindim resmen dacia gibi kokuyor araba. Benim arabamın sonrası bmw-mercedes-audi(bellllki) ve üzeri olur. Yine 2008-2010 civarı 320-520 olabilir. 316 dahi olmaz.

Klasik japon araci eksik illaha olacak

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    On göğüs yumuşak. Kapı kenarları sert plastik.

Olabilir sinirden direk çıktım benim aracımda kapılar da yumuşak deri kaplı. Seneye sıfırını alırım diyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elfredy

Arkadaşlar şu güne kadar subaru nun awd si hakkında en ufak bir şüphem yoktu ancak şu video yu izledikten sonra düşüncelerimi sorgulamaya başladım. Nerdeyse hiç bir subaru testleri geçemedi. Diğer arabaların çoğuda geçemiyor ancak subaru nun bu tarz videoları çok fazla var ve hepsinden başarı ile geçiyordu ama bu videoya anlam veremedim doğrusu.
    https://www.youtube.com/watch?v=tpp5tW71qYI
    İlk başdaki araç suv değildi. dedim acaba suvlarda biraz daha farklı bir sistem mi var forester olsa kesin geçer bunları diye ancak videonun sonlarına doğru hep forester var ve hiç geçemiyorlar. İlginç...

10dk izledim sadece volvolar geçti :)

• Merhabalar
    Subaru Forester hakkında maalesef hiçbir bilgim yok zamanında Çeşme Ilıca plaj evlerinin sokaklarında görürdüm gerçi hala görüyorum maddi durumu iyi olanların arabası olarak bilirim gerçekten çok güzel araçlar 2003 ile 2008 model arası Forester'lar çok yakar mı, mekanik sorunları var mı ve satma zorluğu çeker miyim bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 lt. civarı yakıyor, daha almadan satmayı düşünüyorsunuz Subaru ları biraz daha araştırın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagozgilh -- 24 Ağustos 2015; 9:30:52 >
  • 10.000 civarı zam

• Merhaba arkadaşlar; 2. el otomatik arabalara bakıyorum ancak temiz, uygun ve istediğim gibi bir araç bulamayınca bütçeyi biraz daha para ekleyip suv tarzı araç almaya karar verdim. aklımdaki modeller arasında forester var.
    forester'in otomatik vitesi, yakıt tüketimi ve performansı nasıldır? lpg ile uyumlu mudur? donanım olarak XT mi daha dolu?
    ilandaki araçlar nasıl?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-temiz-otomatik-2.0-xt-turbo-177hp-226570594/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-2006-model-subaru-foroster-2.0-xq-comfort-169-bin-km-de-otomatik-230901545/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-sahoto-dan-forester-2.0-x-awd-zl-otomatik-full-plusfull-232170727/detay

• Bu paraya bu özelliklerde başka araç ne yazık ki yok. Şirket aracı olacağı için 0 almamız gerekiyordu.
    An itibariyle 2.0D sport u almış bulunmaktayız.

Crv yı 2 kere test ettim.
    Bir ara GLK bile kullandım.

Subaru daki ferahlığı sessizliği şanzıman geçişler. Hiçbiri vermedi.
    Carviser da benim gibi sadece rüzgar sesinden
    rahatsız olmuş. O da katlanılır artık.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah yeni aracınız. Fiyatlarda çok zam gördü son zamanlarda. Satış politikası nasıldı bayinin, indirim uyguluyorlar mı güncel fiyatlardan? Selamlar.

• Istanbul bayileri 153 verdi genelde. Birisi 150 verdi ama beyaz yoktu. Bursa erginakin dan aldim. Aldigim gun listesi 160 oldu. Ellerindeki araci eski fiyattan verebilirler belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.