Şimdi Ara

Asus'dan Xtreme Design serisi anakartlar için online oyun: Motherboard Mayhem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart üretiminde sektörün lider oyuncularından Asus, yeni bir çevrimiçi oyun hazırladı. Bir süre önce Xtreme Design tasarım teknolojisini duyuran ve bu çerçevede hazırlanan anakartlarda yüksek kalite çıtasına sahip yeni komponentler kullanmaya başladığını açıklayan Asus, Motherboard Mayhem isimli ücretsiz oyun ile kullanıcılara Xtreme Design serisi anakartlarını tanıtmayı hedefliyor.

Çevrimiçi oynanan bu eğlenceli oyun Asus'un resmi internet sitesi altında servise girmiş durumda. Motherboard Mayhem isimli oyuna ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilirler.

• ben 40000 yapana kadar sıkıldım. yüksek skorlara bir baktım adamlar 100 milyonlara gelmiş. kasacak başka şey bulamamış mı bunlar?
  • bitirdim oyunu :D

201,807 skor aldım baya kolay yapmışlar oyunu ortalarda islemciye havadan saldırı gelince afalladım ama sonradan durumu kurtardım
  • Saçma bir oyun olmus ne gereği vardıki böyle birşeye?
  • ilginç yollara başvuruyorlar...
  • Bence oyun süper olmus.. 623k puan aldim bi dahakine birinciligi zorlicam :)
  • Oyun güzel gerçekten bitirene kadar canım çıktı, bağımlılık yapıo :)
  • Evet kesinlikle bagimlilik yapiyor. 795k yaptim, birinci olana kadar oynicam sanirim
  • 15dk oyunun açılmasını bekliyorum
  • 60 k yapabildim oyun güzelde açılması çok uzun sürüyor nerdeyse 5 dk bekledim açılmasını...
  • arkadaşlar havadan gelen saldırıları nasıl hallediyoruz ??

426,064 ile bitirdim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ay_erdi -- 26 Aralık 2009; 0:11:24 >
  • kasarlar tazbi ilk 30 kişiye anakart hediye ediliyor !!!
  • Teşekkürler haber için.
    Çok hoş bi oyunmuş saatlerdir patlatıyorum bişeyler sıkılmadım
  • oyun bayağı tutulmuş galiba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.