Şimdi Ara

Kewell, Elano, Franco izinli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adamlar en çok çalışan ve tatili hakeden adamlar. İzin yapmak onların en doğal hakkı buna bir şey demiyorum fakat Çarşamba günü Trabzonspor ile kupa maçı oynayacağız. Bu adamlara o maçta çok ihtiyacımız olacak. Özellikle Kewell'a. Ama şimdiden izin verilmesi ve ülkelerine gitmesi mantıklı gelmedi. Umarım bir kayıp yaşamayız o maçta.

• Kewell her türlü kral da, Elano gitsin.Bir kafasını toparlayıp hemen gelsin, çok iyi bir antreman süreci geçirmesi lazım kondisyonunu toparlaması için.Sezon başı antremanı yapmadı çünkü.Eğer kendini bu arada iyi hazırlarsa 2. yarı ondan max derecede yararlanabiliriz.
  • gitsinler
    maç samiyende
    zaten kupa maçlarında bence Ufuk oynasın
    Keita nasıl olsa var.
    Forvet hattı kötü oldu ama.
    Nonda yok Baros yok Kewell yok
    Arda falan oynıycak galiba.
  • Rijkaard zaten rotasyona gidecekti.Boşu boşuna burada durmaları anlamsız olurdu.
  • Trabzona yenilsekde mühim değil, yedek oyuncular oynayacaktır
  • Niye ya 3 gün sonra gitselerdi. Ben de buna tav oluyorum, hepsi takımın topçusu değil mi Arda'dan ne farkları var? Sanırsın memleketleri Uranüste 3 gün önceden yola çıkıyorlar. En uzak yer uçakla 1 gün. Dinlensinler tamam, rotasyon da olabilir. Ama kadroda olmalılar herkes aynı anda izin almalı. Ah ben başkan olacağım ki bak gönderiyor muyum kimseyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

Niye ya 3 gün sonra gitselerdi. Ben de buna tav oluyorum, hepsi takımın topçusu değil mi Arda'dan ne farkları var? Sanırsın memleketleri Uranüste 3 gün önceden yola çıkıyorlar. En uzak yer uçakla 1 gün. Dinlensinler tamam, rotasyon da olabilir. Ama kadroda olmalılar herkes aynı anda izin almalı. Ah ben başkan olacağım ki bak gönderiyor muyum kimseyi

Hislerime tercüman olmuşsun
  • quote:

Niye ya 3 gün sonra gitselerdi. Ben de buna tav oluyorum, hepsi takımın topçusu değil mi Arda'dan ne farkları var? Sanırsın memleketleri Uranüste 3 gün önceden yola çıkıyorlar. En uzak yer uçakla 1 gün. Dinlensinler tamam, rotasyon da olabilir. Ama kadroda olmalılar herkes aynı anda izin almalı. Ah ben başkan olacağım ki bak gönderiyor muyum kimseyi

koçum bea
  • christmas için izin almışlardır hocam

ben çalıştığım şirketten biliyorum, adamlar ayın aralık 23 den-ocak 11 e kadar tatildeler
  • quote:

katılıyorum erken göndermişiz. bu arada dip not: avustralya uçakla bile bir buçuk gün hocam =)
  • Keita da cezalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

katılıyorum erken göndermişiz. bu arada dip not: avustralya uçakla bile bir buçuk gün hocam =)

Jetle gitsinler

• Saçma ya bence sonuna kadar gelmelilerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Saçma ya bence sonuna kadar gelmelilerdi.

Saçma sonuna kadar kalmalılardı.

Ayrıca diğer oyuncular nasıl devam ediyorlarsa onların da devam etmeleri gerekirdi.Ne oyuncularda ne de teknik heyette suç var idari kadrodan kim izin verdiyse yanlış yapmış bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robérto

Keita da cezalı.

keita g.antep maçında cezalı
  • quote:

Bizimkiler arabaya atlıyorlar gideceği en uzak yer 1 saat, onların 1 gün.
    Gidiş dönüş 2 gün yolda geçiyor zaten.
    Biraz toleranslı olmak lazım adamların ülkesi uzakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

quote:

Bizimkiler arabaya atlıyorlar gideceği en uzak yer 1 saat, onların 1 gün.
    Gidiş dönüş 2 gün yolda geçiyor zaten.
    Biraz toleranslı olmak lazım adamların ülkesi uzakta.

Valla ben olamıyorum hocam zaten kral gibi yaşıyorlar futbolcu değil mi bunlar? Bence beklemeliler belki Servet de Antartika'daki yeğenini ziyarete gidecek bilemezsin ki

• Bence iyi olmuş. Rijkaard zaten herkesin evde daha çok vakit geçirmesini isteyen birisi o yüzden izin konusunda problem çıkarmamışdır. Kewell ve Elano özellikle çok formdalar bu tatil onlara çok daha iyi gelecekdir eminim Maça gelincede abartılacak bir maç değil, yenilsek ne olacak sonuçda alamayanlarada şans tanıyalım malum hayat bu ne olacağı belli olmuyor görmeden gitmekde var
  • bence büyütülecek bişey değil, oynatmıyacağı için izin vermiştir, aksi zaten olamaz...
    galip geliriz umarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.