Şimdi Ara

Gömü bulan var mı?Gömü hikayeleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
32.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İmam gelmiş.Dua okumuş.Cinler şeytanlar koruyormuş.
    Gömüyü vermemiş cinler.Carpmış vs.vs.
    Aslı astarı olan bir durumla karşılaştınız mı?

• ooo cook varrr bizim akrabalar gömüler sayesinde hoteller benzin istasyonları gemiler vs köşeyi döndüler bi ben bulamadım
  • zaten hep aynı şey olur. bizim köyde de hoca duayı okuyunca büyü devreye girmiş gömü uçmuş gitmiş

yalnız babam yemin ederek anlatıyor çobanlık yaparken eski bir ermeni yerleşim yerinde bi küpün içinde sarı şeyler bulmuş. çocuk olduğu için anlatılan hikayeleri hatırlamış korkmuş gömüyü almadan köyde kardeşlerine haber vermeye gitmiş. tekrar olay yerine gidince gömü ortada yokmuş. ayrıca dayımın kayınpederinin gömü bulduğunu biliyoruz. zaten kendisi de teyit ediyor. yer sivas. bulunan ermeni altını
  • quote:

Orijinalden alıntı: drift34

ooo cook varrr bizim akrabalar gömüler sayesinde hoteller benzin istasyonları gemiler vs köşeyi döndüler bi ben bulamadım

bizim akrabada buldu adam çobandı köye bi 4 katlı ev çaktı süper market açtı kayseriden lüx daire aldıı araba aldı yat aldı:P aldı oglu aldıı anasını satıyım
  • Gömü bulma sürecinde yaşanan olaylardan bahsediyorum.

Kimisi cinleri şeytanları görüyormuş.Hocalar duasını okuyormuş.

İşin garibi onlarca insan aynı şeylerden bahsediyor.

Yinede şehir efsanesi olarak nitelendiriyorum tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbuzik

zaten hep aynı şey olur. bizim köyde de hoca duayı okuyunca büyü devreye girmiş gömü uçmuş gitmiş

yalnız babam yemin ederek anlatıyor çobanlık yaparken eski bir ermeni yerleşim yerinde bi küpün içinde sarı şeyler bulmuş. çocuk olduğu için anlatılan hikayeleri hatırlamış korkmuş gömüyü almadan köyde kardeşlerine haber vermeye gitmiş. tekrar olay yerine gidince gömü ortada yokmuş. ayrıca dayımın kayınpederinin gömü bulduğunu biliyoruz. zaten kendisi de teyit ediyor. yer sivas. bulunan ermeni altını

aynn bizim akrabada ermeni altını bulmuş o da çobandı mekanda kayseri. bi biz bulamadık pehh böyle kaderin ...

• saçma.
  • cin şeytan olayı yalandırda .. yinede birşeyler çıkaran vardır topraktan
  • bizim köyde yunan altınları oldugu söylenıyo dedektor aldım arama yaptım 1 ay bı mok cıkmadı alete para verdik bosuna
  • hoşuna mı gitti
  • köy efsanesi.
  • okadar hazineyi korumak için büyü yapılıyordur yalan ı da wardır da doğruluk payıda war

birde bizim üllkemiz hazine yatağı zaten cok duydum hazine bulan misal werim bizim yaylarlarda warmıs hatta bulan da olmus ama yasak korucular tarafından kontrol ediliyor
  • cin min olayı banada saçma geliyo ama o altın hikayeleri dogruu zamanında ermeniler gömmüşlerr küp küp hemde sonra sürmüşler bunlarıı.Özellikle bizim kayseri ve civarı baya bulann var bu altınlardan
  • o saçma dediğiniz olaylar kesinlikle doğru arkadaşlar....
    Bende öyle düşnüyordum ama doğru en yakın arkadaşım şahit olmuş....
  • Nedense her gören cok yakın arkadaşım diyor.

Bir türlü o cok yakın arkadaşla görüşemedik.

Görüştüklerim var.

Adam cin gördüm gözü parladı at gözü gibiydi biraz daha baksaydım carpacaktı diyor.

Ben ayrılıyorum yanından.

Biraz daha zırvalasa ben carpıcam cünkü.

Tamamen psikolojik böyle şeyler.

Gördügü sadece halisilasyon.

Neyse konumuz cinler degil.

Gömü sahipliymiş şuymuş buymuş.Hikayesi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

o saçma dediğiniz olaylar kesinlikle doğru arkadaşlar....
    Bende öyle düşnüyordum ama doğru en yakın arkadaşım şahit olmuş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 19 Aralık 2009; 1:15:24 >

• Bunun forumları falan var oralarda oluyor hikayeler. Hatta bazıları resim bile atıyordu. 3-5 yıl önce ilgileniyordum ben.
  • Bi mesajımız bulunsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre!

Bi mesajımız bulunsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre!

Bi mesajımız bulunsun :)

Hayırdır gömü varsa gelebiliriz yardıma öle tek başın uğraşma kazıyla el birliği ile çıkartalım :D

Bu arada definecilerden çok dinledim tılsımlı gömü.Hatta birisine çok gülmüştüm Önce Köylü bulmuş giderken Araba carpmış,Çarpan araba gömüyü görünce onları çalmış kaçmış,Kaçarken Kamyon çarpmış.Kamyoncu gömüyü görmüs adamı bırakıp hazineyi alıp kaçmış.Kamyoncu yolda giderken kalp krizi geçirmiş ordan geçen bir vatandaş bunu görmüş yardım ederken oda gömüyü görmüş alıp kaçmış.Bu böle devam ediordu gerisini hatırlamıorum

• bahcivan aşciya aşci uşaga sonra hepsi bahcivana
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.