- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Chery Alia kullanan var mı?
159 Cevap39021 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

410 Mesaj
18 Aralık 2009; 22:36:26 

Merhabalar;

Bu arabayı kullanan arkadaşlar varmı acaba?.Memnunmusunuz değilmisiniz yada tavsiye edermisiniz?

Yorumda bulunursanız sevinirim.

Saygılar.

410 Mesaj
18 Aralık 2009; 22:46:40 

Chery Alia

0

Ekteki dosya (1)

1615 Mesaj
18 Aralık 2009; 22:50:20 

maslak chery merserlerde hergün bir kavga çıkıyor müşteri ile servis arasında. söven sövene hala ısrarcıysanız bu araçta alın bir test de siz yapın herkes öğrensin ne olduğunu

410 Mesaj
18 Aralık 2009; 23:14:00 

quote:

Orijinalden alıntı: impress

maslak chery merserlerde hergün bir kavga çıkıyor müşteri ile servis arasında. söven sövene hala ısrarcıysanız bu araçta alın bir test de siz yapın herkes öğrensin ne olduğunu

Başka ne biliyorsunuz?.Mesala bu araçların kronık sorunları neler? Müşteriler hiç yolda kalmış mı?

Bunun gibi konularda aydınlatırmısınız?

1615 Mesaj
18 Aralık 2009; 23:30:09 

elektrik aksamından çok sorun çıkıyor. araçtan gelen sesleri kesemiyorlar. debriyajı 15000 km civarında bitiren çok. yanlış anlamayın benim komşum cherry merserler. biz de şahit oluyoruz kendileri de anlatıyorlar. açıkcası ustalar bile aman abi bulaşma modundalar. gerisi size kalmış

410 Mesaj
18 Aralık 2009; 23:44:28 

Bende bu araçların torkunun yeterli olmadığını duydum.Çok zorlanıyorumuş yokuş yukarı çıkarken.Ama daha fazla bilgim yok.Neyse sağolun.

410 Mesaj
19 Aralık 2009; 13:53:38 

Başka yorumda bulunan yok mudur? Bizzat kullananlar nerede?

2511 Mesaj
19 Aralık 2009; 16:20:00 

Sakarya merkezde neredeyse her gün 2 tane görüyorum.Yolumun üstündeler,2 tane daha var,onları sık görmüyorum.Açıkçası tip olarak pek kimsenin hoşuna gitmez,fakat 1 tanesi varki...Gördüğümde ciddi anlamda hoşuma gitti,parlament mavisiydi sanırım,spoiler takmış,xenon far takmış,biraz da alçaltmış aracı sanırım.Ciddi anlamda güzeldi,özellikle arka farların yatık olmasından dolayı spoiler çok şık duruyordu.Bunun dışında bende aracı merak ettiğim için bir arkadaşımla aracı test etmeye gittim.Tiggo3'e baktım biraz,sonra test araçlarını sordum.2 tane var dediler,test sürüşüne çıkmak istiyorum dedim,2'side bozuk dedi görevli Araçların bozuk olduğundan değil,öğrenci olduğumuz için(elimizde defterler vs) yüzümüze bile bakmadılar.Böyle bir söz duyunca tabi direk çıkıp gittik...

Edit:Düzeltme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEdition -- 19 Aralık 2009; 16:21:24 >

Nikon D300/\Nikkor 18-70AFS-DX/\Nikkor 50mm/\Sigma 70-300/\Cosina 100mm 1:1 Macro/\SB-800
93" Honda Civic 1.6si---Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik
Huawei Ideos X5<>Nikon d80<>Fujifilm s2950<>HP dv6-3100et
YENİ NESİL OTOMOBİL PROGRAMI YAKINDA SİZLERLE

6389 Mesaj
19 Aralık 2009; 19:22:44 

Yakın bir komşuda var resmen kütük gibi birşey konfor ve kalite vasatın bile altında ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

410 Mesaj
19 Aralık 2009; 20:46:14 

Bu araba bu kadar dandik olamaz inanamıyorum.Acaba önyragımı diyeceğim ama şuda var.Chery 1997 yılında başlamış bu işe.10 yıllık tecrubeleri var bu işte.Normal bakalım seneler gectikçe ne olacak kaliteleri.

4694 Mesaj
19 Aralık 2009; 20:51:01 

quote:

Orijinalden alıntı: kal_sau

Bu araba bu kadar dandik olamaz inanamıyorum.Acaba önyragımı diyeceğim ama şuda var.Chery 1997 yılında başlamış bu işe.10 yıllık tecrubeleri var bu işte.Normal bakalım seneler gectikçe ne olacak kaliteleri.

gittin baktın mı?
gitmediysen...
niye gitmeden buradakilere soruyorsun?
dün gece 10'da konuyu açmışsın,madem almaya niyetlisin git,bugün gidip baksaydın ...
hala önyargıdan bahsediyordun...
buradakiler 10 numara araç dese, incelemeden alacak mısın? ya da derdin ne?

D.H. NEDEN BİR OTOMOBİL MARKAMIZ YOK? GRUBU

4293 Mesaj
19 Aralık 2009; 21:04:26 

Niye bunca alternatifi varken, böyle bir arabayı düşünüyorsunuz?

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

778 Mesaj
19 Aralık 2009; 21:12:53 

sanırım topic açmak için açılmış bir başlık. yad masumane...
quote:

Orijinalden alıntı: soldier_of_fortune

gittin baktın mı?
gitmediysen...
niye gitmeden buradakilere soruyorsun?
dün gece 10'da konuyu açmışsın,madem almaya niyetlisin git,bugün gidip baksaydın ...
hala önyargıdan bahsediyordun...
buradakiler 10 numara araç dese, incelemeden alacak mısın? ya da derdin ne?

Anasızlık , Babasızlık , İllede şu Parasızlık , Pazara götürsen bile para etmez Parasızlık ...

4694 Mesaj
19 Aralık 2009; 21:45:42 

pek masumane değil...
bu arkadaşla çin arabalarının güvenliği konusunda çok tartışmıştık... ve de kalitesi..
en sonunda o da güvensiz ve kalitesiz olduklarına kanaat getirdi ancak dün akşam yine aynı telden çalmaya başladı...

1843 Mesaj
19 Aralık 2009; 22:17:14 

quote:

pek masumane değil...
bu arkadaşla çin arabalarının güvenliği konusunda çok tartışmıştık... ve de kalitesi..
en sonunda o da güvensiz ve kalitesiz olduklarına kanaat getirdi ancak dün akşam yine aynı telden çalmaya başladı...

Pek bişey dile getiremem yorumlarım ön yargıdan ileri gidemez ki zaten @impress elektirik aksamında sorun var diyor ise vardır

Saygılar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Aralık 2009; 22:50:12 

Kime göre kanaat getirdiniz.

Ben sizin gibi düşünmüyorum.

Herkesin 50 bin lirası olup golf satın almayabilir.

Adamla 15 bin liraya 0 arac satılıyorlar.

Hemde doluluk oranı kafa kafaya girer golfle.

quote:

pek masumane değil...

4293 Mesaj
19 Aralık 2009; 22:55:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Yadigar.

15 bin liraya sıfır araç almaktansa, 3 - 4 yaşında ikinci el araç almak daha güvenli ve mantıklıdır.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Dead Line

Uzaklaştırılmış
19 Aralık 2009; 22:55:17 

0

0

http://www.sahibinden.c...33979WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.c...90902WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.c...65672WQQpXQQdisplayitem

Standart donanım.

Arka kapı çocuk güvenlik kilidi
Audio: CD değiştirici 6 lı
Bagaj: içeriden açılabilir bagaj kapağı
Elektrikli pencere: ön
İkaz: açık kapı uyarısı
Farlar: yükseklik ayarlı
Bilgi sistemi: bilgi ekranı
Sensör: ön ve arka sesötesi park radar sistemi
Kol dayaması, ön, çekmeceli
Kol dayaması, arka, bardak tutuculu
Döşeme: deri
Torpido gözü: kilitlenebilir, aydınlatmalı
Merkezi kilit / uzaktan kumanda
Klima, [ACC] otomatik
Bardak tutucusu, ön
Audio: radyo CD çalar + 6 hoparlör
Audio: direksiyondan kumandalı ses sistemi
Yolcu kabininde saklama gözleri
Koltuklar: yükseklik ayarlı ön koltuklar
Şasi: krom ızgara
Alaşım jantlar: 15''
Aynalar: çift tarafta ısıtmalı elektrikli dikiz aynaları
Çıta: gövde rengi yan çıtalar
Sunroof, elektrikli
Yakıt deposu kapağı, içeriden açılabilir
Farlar: ön sis farları
Tamponlar, gövde rengi
Çıkış, 12V
Emniyet kemerleri: 3 noktalı arka emniyet kemerleri
Emniyet kemerleri: aktif kemer gergisi arka
Fren: disk frenler
Immobilizer
Hava yastıkları: ön yolcu hava yastığı
Hava yastıkları: ön yolcu hava yastığı
Hava yastıkları: ön yan hava yastıkları
Lambalar: ilave fren lambası (3. fren lambası)
Alarm sistemi
Çarpma koruma: yan takviyeli kapılar
ABS + EBD
Hidrolik direksiyon, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon sütunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 19 Aralık 2009; 23:04:17 >

4293 Mesaj
19 Aralık 2009; 23:04:50 

Sayın Yadigar., kullandığınız aracın markası nedir? Samimi bir soru

Dead Line

Uzaklaştırılmış
19 Aralık 2009; 23:06:49 

Samimi bir cevap

Ticaretle ugraşıyorum.Pejo partner.

quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Sayın Yadigar., kullandığınız aracın markası nedir? Samimi bir soru

4293 Mesaj
19 Aralık 2009; 23:09:53 

quote:

Samimi bir cevap

Ticaretle ugraşıyorum.Pejo partner.

Altınızda ki peugeot partnerin, burada söz konusu olan araçtan 10 kat daha sağlam olduğunu düşünüyorum.
Bu tür araçlara binmek, can güvenliğiyle kumar oynamak gibi..
Hele ki uzun yolda 150-160 gibi hızlarda araç sürenler için..

Dead Line

2403 Mesaj
19 Aralık 2009; 23:53:45 

Donanımına göre değerlendirmenin otomobil alımında yapılan en büyük hata olduğunu düşünüyorum.

Bir otomobili otomobil yapan şasesi, motoru, aktarma organları ve yürüyen aksamıdır. Bunlar dört dörtlük olmadıktan sonra o araçta 5+1 sinema sistemi olsa neye yarar.

Bir aracın kalitesi uzun yıllar zorlu şartlarda kullanıldıkça kendini gösterir. Siz istediğiniz kadar göğüslüğü kaliteli deyin, park ederken lastiğiniz kaldırıma çarpınca aracın rot balansı bozuluyorsa hiçbir işe yaramaz.

Marka vermeden, misal Corolla ile aynı sınıf bir başka araç daha donanımlı ve daha ucuz olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Ancak ilk 10.000km dolmadan frenlemede direksiyon titriyor, yüksek hızlarda balans yapıyor, yıkamadan dolayı davlumbazın içi sarkıyor, yolda giderken bir anda farlar sönüyor ya da motor arıza ışığı yanıyor ama halen birçok kişi bu aracı donanımından veya iç mekanın görünüşünden veyahut kapılarının kapanırken çıkardığı sesten ötürü kaliteli olduğunu iddia ediyor.

Bence araç almaya karar vermeden evvel aynı marka ve mevcut ise aynı modelinin eski kasalarının şu anki durumuna göz atmak lazım. Chery gibi henüz mazisi olmayan araçları almak bence büyük kumar. Hele ki bu araçları zaor zor para biriktirip alan insanları görünce gerçekten üzülüyorum.

2009 Corolla 1.4 D-4D Elegant M/M VSC Siyah

6356 Mesaj
19 Aralık 2009; 23:57:51 

kal_sau sanki siz chery sahibi değilmiydiniz? yada fanatikçe savunan? aklımda öyle kalmış sanki. yakında bu konu çarşaf çarşaf cncap sonuçları çıkarsa şaşırmayın.

forum genel kanaatinin değiştiğini sanmıyorum ama en son bıraktığınızda sonuç şu idi.

bakımlarını filan bilmediğimize dayanaraktan bu markanın araçlarını euroncap'e sokması gerektiğini, bu sayede bizim güvenimizi kazanacağını söylemiştik. ayrıca sncapteki çarpışma testlerinin 50km/h euroncap'in ise 60km/h civarı bir hızda yapıldığını buna bağlı olarak cncap'in testini güvenli bulmadığımızı söylemiştik.

merak ettim de acaba geely'ler nasıl durumda. tanıdıklarından alan var mı?

İmzasız...

410 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:04:04 

quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

kal_sau sanki siz chery sahibi değilmiydiniz? yada fanatikçe savunan? aklımda öyle kalmış sanki. yakında bu konu çarşaf çarşaf cncap sonuçları çıkarsa şaşırmayın.

forum genel kanaatinin değiştiğini sanmıyorum ama en son bıraktığınızda sonuç şu idi.

bakımlarını filan bilmediğimize dayanaraktan bu markanın araçlarını euroncap'e sokması gerektiğini, bu sayede bizim güvenimizi kazanacağını söylemiştik. ayrıca sncapteki çarpışma testlerinin 50km/h euroncap'in ise 60km/h civarı bir hızda yapıldığını buna bağlı olarak cncap'in testini güvenli bulmadığımızı söylemiştik.

merak ettim de acaba geely'ler nasıl durumda. tanıdıklarından alan var mı?

Ben Chery sahibi değilim.Sadece araba hakkında bilgi almaya çalışıyorum.Yalnız önyargıları yıkmak gerek.Almayı düşünmüyorum şu anda.Sadece kullananlardan bilgi almak istedim.Hiç uzun yola çıkmışlarmı mesala? Bu arabayı kullanmayanlar yorum yapıyor.Benim sinirimi bozuyor bu durum.O yüzden hiç kaale almıyorum bu tür yorumları hatta farkettiyseniz cevap bile yazmıyorum.

Evet Chery Alia sahipleri yorumda bulunun biraz aranabanız hakkında bilgi verniz lütfen.Bayiye gitsem adam arabayı satmak için ballandıra ballandıra anlatıyor.En iyi reklam , bilgi burda olur.

12614 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:04:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Altınızda ki peugeot partnerin, burada söz konusu olan araçtan 10 kat daha sağlam olduğunu düşünüyorum.
Bu tür araçlara binmek, can güvenliğiyle kumar oynamak gibi..
Hele ki uzun yolda 150-160 gibi hızlarda araç sürenler için..

Oradaki "10"un kaynağı nedir? Samimi soru sormak moda sanırım. Ben de sorayım. Neye göre 10; kime göre 10? Salt düşünce mi?

150-160'la uzun yolda araç sürmek kumardır. Markası sonucu değiştirmez. Biraz rasyonel yorumlar yapın.

Bu arada soldier_of_fortune'a yakalanmış kal_sau, şimdiden kolay gelsin diyorum

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:09:51 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Oradaki "10"un kaynağı nedir? Samimi soru sormak moda sanırım. Ben de sorayım. Neye göre 10; kime göre 10? Salt düşünce mi?

150-160'la uzun yolda araç sürmek kumardır. Markası sonucu değiştirmez. Biraz rasyonel yorumlar yapın.

pitbull gibiyimdir... yakaldımmı bırakmam...

410 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:16:27 

Keçi gibi inatçıyımdır.Yakalasan bile dönmem kararımdan .

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:20:59 

quote:

olabilir herkes benim gibi düşünmek zorunda değil...
herkes aynı fikirde olmak zorunda değil...
sağlamlık,kalite,uzun süre bozulmama göreceli gibi görünse de aslında göreceli değildir...

herkesin 50 bin lirası olmayabilir ancak herkesin de çöpe atacak 15 bin tl'si yok...
reno 12'den sonra çok kaliteli ve sağlam görünebilir ama aslında sağlam ve kaliteli değildir...

akabinde; bu full+full donanımlar ne kadar süre çalışacak? servis bozulunca yapabilecek mi? daha da önemlisi yapacak mı? yukarda bir arkadaşımız yazmış, servisin yanındayım hergün kavga hergün kıyamet diye... söven sövene diye... bize inanmıyorsan , gidin arkadaşın yanına servisi gözleyin...

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:26:44 

quote:

Keçi gibi inatçıyımdır.Yakalasan bile dönmem kararımdan .

boyundan yakalarım, yakladım mı nefesin kesilinceye kadar bırakmam...

410 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:34:29 

quote:

boyundan yakalarım, yakladım mı nefesin kesilinceye kadar bırakmam...

Bedenimi öldürebilirsin ama ruhumu asla.

410 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:37:41 

Şaka bir yana Avrupa ve Amerikaya gıcık oluyorum.Bunun nedenleri olarak siyasi ve politik nedenleri gösterebiliriz.Bu nedenle uzakdoğu ülkerini kendime daha yakın buluyorum.

Kore arabaları, Japon arabaları ve en son olarak Çinlilerin kednilerini hızlaca geliştirmesini istiyorum.

562 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:39:30 

quote:

Bedenimi öldürebilirsin ama ruhumu asla.

Kuzu kurdun yollar Fordun

http://www.flickr.com/photos/sgi83/

4293 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:39:33 

quote:

İki araçla aynı kazayı yapın. Görün o zaman rasyonelliği.

Dead Line

3323 Mesaj
20 Aralık 2009; 0:59:48 

Ne idiğü belirsiz bir araba ve 28.000 TL anahtar teslim fiyatı?

28 bin liraya ne arabalar var....

Uzaklaştırılmış
20 Aralık 2009; 1:20:32 

Arabayı kullandınız mı?
Kaldırıma dokunduktan sonra arabanın balansının bozulduguna şahit oldunuz mu?
Ben olmadım.
Olan arkadaşların oldugunada inanmiyorum.

Bence bu şekilde marka karalamanız yanlış.
Kulakdan dolma bilgilerle, ön yargılarla yapılan degerlendirmeler hiçbir şey ifade etmiyor acıkcası?

Siz tek soru soracagım.

Yukarıdaki chery Alia marka aracın;

Onlarca yıl Türkiyeye fahiş fiyatlarla satılan tekerlekli tabut dedigimiz doganlardan şahinlerden daha kalitesiz oldugunu iddaa edebilirmisiniz?

Yıllarca memlekete 4 tekerlek 1 direksiyon sattılar.

Yukarıdaki aracın ben özelliklerini saymaktan yoruldum.

Sadece arabanın bir cin üretimi diye itin anüsüne sokmanın alemi var mi?

Ben cok iyi arabadır demiyorum.

Ama F/P konusunda iyi yerlerde olacagına eminim.

quote:

Orijinalden alıntı: rahan35

Donanımına göre değerlendirmenin otomobil alımında yapılan en büyük hata olduğunu düşünüyorum.

Bir otomobili otomobil yapan şasesi, motoru, aktarma organları ve yürüyen aksamıdır. Bunlar dört dörtlük olmadıktan sonra o araçta 5+1 sinema sistemi olsa neye yarar.

Bir aracın kalitesi uzun yıllar zorlu şartlarda kullanıldıkça kendini gösterir. Siz istediğiniz kadar göğüslüğü kaliteli deyin, park ederken lastiğiniz kaldırıma çarpınca aracın rot balansı bozuluyorsa hiçbir işe yaramaz.

Marka vermeden, misal Corolla ile aynı sınıf bir başka araç daha donanımlı ve daha ucuz olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Ancak ilk 10.000km dolmadan frenlemede direksiyon titriyor, yüksek hızlarda balans yapıyor, yıkamadan dolayı davlumbazın içi sarkıyor, yolda giderken bir anda farlar sönüyor ya da motor arıza ışığı yanıyor ama halen birçok kişi bu aracı donanımından veya iç mekanın görünüşünden veyahut kapılarının kapanırken çıkardığı sesten ötürü kaliteli olduğunu iddia ediyor.

Bence araç almaya karar vermeden evvel aynı marka ve mevcut ise aynı modelinin eski kasalarının şu anki durumuna göz atmak lazım. Chery gibi henüz mazisi olmayan araçları almak bence büyük kumar. Hele ki bu araçları zaor zor para biriktirip alan insanları görünce gerçekten üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 20 Aralık 2009; 1:23:01 >

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:23:54 

sene 2010 olacak, ama biz bu yıl üretilmiş 0 km bir aracı doğanla-şahinle kıyaslıyoruz...bu bir...
doğan-şahin bunlardan daha sağlamdır,bu kadar yıldır, dökülmediler...bakınız yollar, hem şehir içi- hem de şehir dışı yollar...bu iki
f/p istiyorsan dacia alacaksın... bu da üç

ne kadar bunların fiyatları 5000 tl'mi? değil...
o fiyata gider dacia alırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_of_fortune -- 20 Aralık 2009; 1:25:28 >

12614 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:38:50 

Hala kıyaslıyoruz bu bir diyor, sonra da kıyaslıyor :)

Burhan, git çarp istersen. Ben kestirebiliyorum sonucu, gerek görmüyorum. Hangisini önce deneyeceksin bilemem ama her iki koşulda da tek hakkın olacak. İkincisi için adam bul derim Güldürme adamı.

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:42:53 

quote:

Hala kıyaslıyoruz bu bir diyor, sonra da kıyaslıyor :)

Burhan, git çarp istersen. Ben kestirebiliyorum sonucu, gerek görmüyorum. Hangisini önce deneyeceksin bilemem ama her iki koşulda da tek hakkın olacak. İkincisi için adam bul derim Güldürme adamı.

ne yapalım başka türlü ikna olmayacak...
bana soracak olursan kıyaslanmaz ...ama kıyaslanırsa da daha sağlamdır...

2611 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:51:16 

zamanında bu forumdaki insanlar çok yoruldu bu cin muhabbeti yüzünden yahu.. tekrar alevlendirmeyin şu konuları.. o kadar bariz ki kalitesiz olduğu bu araçların.. kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz ki.. o kadar matah bişey olsaydı yollar hyundai yerine chery ile dolu olurdu

1097 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:59:37 

quote:

Ben cok iyi arabadır demiyorum.

Ama F/P konusunda iyi yerlerde olacagına eminim.

F/P konusunda iyi yerlerde olacağı tartışılır çünkü 28bin verip bu aracı alırsanız 1 sene sonra 20bine satabileceğiniz bile şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PALERMO ® -- 20 Aralık 2009; 2:02:27 >

Uzaklaştırılmış
20 Aralık 2009; 2:02:10 

Cheryinin 100 yıl kullanılmayacagına bir garanti verebilirmisin?

Kullanmadıgınız bir araba hakkında nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum.

Bir arkadaş cıksın desin;

Chery kötüdür cünkü motor alaşımı dayanıksız olan şu maddeden imal edilmiştir?

Elinizde teknik tek veriniz yok.

Chery kötüdür.

Chery şahinden dogandan kötüdür.

Neden çünkü çin üretimidir.

Einstain hakikaten dahiymiş.

Zihinlerdeki prangaları parcalamak atomu ayırmaktan çok daha zor.

Bana veriyle gelin.

Bu fiyata bu kadar dolu araba bulabilirmisin ?

Hayır.O zaman konu daha fazla uzamasın.

quote:

sene 2010 olacak, ama biz bu yıl üretilmiş 0 km bir aracı doğanla-şahinle kıyaslıyoruz...bu bir...
doğan-şahin bunlardan daha sağlamdır,bu kadar yıldır, dökülmediler...bakınız yollar, hem şehir içi- hem de şehir dışı yollar...bu iki
f/p istiyorsan dacia alacaksın... bu da üç

ne kadar bunların fiyatları 5000 tl'mi? değil...
o fiyata gider dacia alırım...

14225 Mesaj
20 Aralık 2009; 2:05:58 

kal sau arkadaşımızın çin araçları hakkında epey konusu mevcut yanlış hatırlamıyorsam...
çin araçlarıyla ilgili kendinin açmadığı konularda da sıkı bir savunucu diye hatırlıyorum ...bilmiyorum hafızam beni yanıltıyormu?

çin malı araç alıcakmısınız? yada aldınızmı anlayamadım ben ...
samimiyetle soruyorum yanlış anlamayın....

Konuya dönücek olursak ben çin araçları için henüz erken olduğunu düşünüyorum 10 sene sonra neden olmasın...
Sürekli önyargı yapılıyor demekte bir önyargıdır onuda belirtmek isterim...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4293 Mesaj
20 Aralık 2009; 2:20:39 

Şuanda üretilen ve satılan çin malı araçlar kalitesiz, güvensiz ve dayanıksız.
Hala ota boka muhalefet yaratıyorsunuz...
İsteyen gidip alsın, kimseyi tutan yok. Ama dayanıklı, kaliteli araçlar gibi söz etmeyin bari bunlardan.

Bende inanıyorum ki, 5-10 yıl sonra, daha kaliteli ve dayanıklı araçlar üretebilirler. Ancak şuanda böyle değil durum.

Kime anlatıyorsak..

Dead Line

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 2:21:09 

veri veri şeri...
alın size veri...

donanımlar nasıl, iyi mi? 2010 model araç bunlar, doğan-şahin değil...

iç malzeme kalitesi dandik, herşeyi dandik..bunları birkez daha yazmayalım dedim yazdım... arabanın her tarafı emanet...bunları göremiyorsanız, size birşey diyemem...
bunun dışında ne kadar çalışacağı belli olmayan donanımları ne yapayım?

atom parçalanmıyor ama şeri parçalanıyor, einstein haklıymış vesselam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_of_fortune -- 20 Aralık 2009; 2:26:08 >

2611 Mesaj
20 Aralık 2009; 2:24:55 

veri veri şeri hala yorulmadın mı sen yahu.. günlerce tartıştık bu konuları bırak allaşkına

416 Mesaj
20 Aralık 2009; 3:06:08 

quote:

Merhabalar;

Bu arabayı kullanan arkadaşlar varmı acaba?.Memnunmusunuz değilmisiniz yada tavsiye edermisiniz?

Yorumda bulunursanız sevinirim.

Saygılar.

evet kullandım kimseye tavsiye etmem ama sana şiddetle tavsiye ederim

Astra

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 3:10:03 

quote:

Orijinalden alıntı: kubi lay

evet kullandım kimseye tavsiye etmem ama sana şiddetle tavsiye ederim

Uzaklaştırılmış
20 Aralık 2009; 3:41:52 

3 tane video ile harika bir bilimsel acıklama oldu teşekkür ederim.

Hangisi chery alia?

Hiçbiri

Fakat size göre hepsi cin otomobili ve hepsi arkadan itiş şahinden daha kötü.

Umarım mercedes cinde üretime geçmez yoksa bu zihniyet yüzünden türkiyede 1 adet satamayacak.

Benden size bir tavsiye;Kullanmadıgınız arabalar hakkında yorum yapmayın.

Kullandıktan sonra en azından olumsuz eleştiriler yaparken bir kac kelime haricinde söyleyebileceginiz bir şeyler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 20 Aralık 2009; 3:51:52 >

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 3:51:57 

quote:

3 tane video ile harika bir bilimsel acıklama oldu teşekkür ederim.

Hangisi chery alia?

Hiçbiri

Fakat size göre hepsi cin otomobili ve hepsi aynı.

Umarım mercedes cinde üretime geçmez yoksa bu zihniyet yüzünden türkiyede 1 adet satamaz.

forumdakilerden tek tek özür diliyorum...
arkadaşlar en baştan başlıyorum...

dünyadaki pek çok ürün çinde üretilmektedir... her çinde üretilen mal kalitesiz değildir... atıyorum 5 tl'ye de oyuncak ayı yaptırırsın, 25 tl'ye de, ee diyeceksin 25 tl'lik ayının kerameti nerede? kerameti kalitesinde...
arkadaşım cherry crash test yaz, bunlar çıkıyor... şimdi de alia bunlardan farklı deme sakın... komik olur... cherry üretmiyor mu bu modeli? mercedes mi üretiyor?

al bir tane daha...

http://video.aol.co.uk/...iggo-impolite/253261250 hemide tiggo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_of_fortune -- 20 Aralık 2009; 3:55:37 >

2611 Mesaj
20 Aralık 2009; 3:52:30 

hangi bayisiniz siz?

ziyaret etmek isterim test aracı ile bi tur atalım?

4694 Mesaj
20 Aralık 2009; 3:56:47 

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

hangi bayisiniz siz?

çok yakın arkadaşım sigortacı, bana t.c. no'nu gönder de sana hayat sigortası yapalım...

Uzaklaştırılmış
20 Aralık 2009; 3:57:48 

Fiyat performansın bayisiyim.
Verdigin parayla en çok donanıma sahip olmanın bayisiyim.
Klasikleşmiş altı doldurulamayan kelimeler yerine "Bu piyasa şartlarıyla en uygun fiyatlı otomobil çinde üretilecektir"Bu nedenle cin otomobillerinin gelişimini yakından incelemek lazım diyenlerin bayisiyim.

Sanırım yeterince acık oldu.

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

hangi bayisiniz siz?

2611 Mesaj
20 Aralık 2009; 4:08:47