Şimdi Ara

Hotmail de Böle Sorunla Karşılaşan Varmı? Her Seferinde Şifre İstiyor... PLEASE...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi çalışmalar arkadaşlar benim msn ile şöyle bir sorunum var 8.5 kullanırken herşey normaldi 9.0 yükledim msn i açıyorum gayet güzel sorun yok ama mail lerime bakmak için posta simgesine tıklıyorum her seferinde şifremi yazıyorum eskiden posta simgesine tıklayınca çat açardı şimdi yaz hatırla dıyorum gene aynı sorun.başka bi msn açıyorum benim eski açtıgım msn adresim gözüküyor mail açma sayfasında onu sil şifre yaz tekrar nie böle acaba düzeltme için ne yapmam lazım oturum açma yardımcısıda yükü :S :S :S

• Aşağıdaki yer ticksiz olacak.Kaldırırsan sorunun düzelecektir

Hotmail de Böle Sorunla Karşılaşan Varmı? Her Seferinde Şifre İstiyor... PLEASE...
  • Aynı sorun bende de var. O gösterdiğin seçenek işaretli değil, ama yine de habire soruyor şifremi her girişimde.
  • Eskiden windows explorer kullanırdı ve sorun çıkmazdı direk açardı. Şimdi windows 7 ve yeni msn sürümünü kullanıyorum. Firefox varsayılan tarayıcım olduğu için direk ondan bir sekme açıyor ve arkadaşın bahsettiği gibi şifre falan soruyor her seferinde. Çözümü bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim...
  • Aynı benimki de öyle.
    quote:

Orijinalden alıntı: TuGhAn

Eskiden windows explorer kullanırdı ve sorun çıkmazdı direk açardı. Şimdi windows 7 ve yeni msn sürümünü kullanıyorum. Firefox varsayılan tarayıcım olduğu için direk ondan bir sekme açıyor ve arkadaşın bahsettiği gibi şifre falan soruyor her seferinde. Çözümü bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim...
  • varsayılan tarayacınız ie olduğunda böyle bi sorun yaşamayacaksınz
  • Varsayılan programım opera, ama yine de istiyor kullanıcı adı şifreyi.
    quote:

Orijinalden alıntı: SuGuRSuZ

varsayılan tarayacınız ie olduğunda böyle bi sorun yaşamayacaksınz
  • ben diyorum ki ie yani internet explorer yapın opera da ms nin değil o yüzden şifre istiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.