Şimdi Ara

Transcend 2GHz'de çalışan aXeRam bellek kitini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Taşınabilir cihazlar için Ultimate serisi yüksek performanslı SDHC bellek kartlarını duyuran Transcend, Intel'in LGA1156 formundaki Lynnfield işlemcileriyle kullanılmak üzere hazırladığı yeni bellek kitini duyurdu. 2GB kapasiteli iki adet DDR3 bellek modülünden oluşan çift kanal destekli kitin, 2000MHz olarak belirlenen yüksek saat hızıyla özellikle performans tutkunlarını hedef aldığı belirtiliyor.

XMP ( Xtreme Memory Profile ) teknolojisiyle uyumlu olan yeni bellek kitinin 1.65v geriliminde çalıştığı ve 9-9-9-24 zamanlamalarıyla geldiği bildiriliyor. Transcend tarafından tasarlanan özel bir soğutucu ile donatılan yeni bellek kitinin ömür boyu garanti ile 138.55$'lık yurt dışı etiket fiyatı üzerinden satışa sunuluyor.

• Xmp oluşu güzel.Garip bi marka ilk defa duyuyorum her anakart bu markaya destek verirmi acaba
  • Daha çok sd depolama birimleriyle tanınır. DDR2 olarak görmüştüm de DDR3 kitini bende ilk defa görüyorum
  • evet, aslında daha fazla hafıza kartı piyasasında etkin bir firma.
    ama ramler çok iyi olmuş 2000MHz de CL9 fena değil bu fiyata hemde.
  • 138 dolar
  • Gereksiz olmuş, bu saatten sonra en azından cl8 olmalıydı bence ve isim olarak AXE '' BALTA '' olmamış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.