Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barfiks programının -2 ve -1 programı gözükmüyor yükleyebilir misiniz ?
  • MustfEge.T kullanıcısına yanıt
    Düzeltilmiştir
  • Arkadaslar barfiks programını deneyip sonuç alan var mi benim martin 7 sine kadar 8 barfiks cekebilmem lazım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu okursanız, programı uygulayıp da sonuç alamayan kimse yok neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb38

Arkadaslar barfiks programını deneyip sonuç alan var mi benim martin 7 sine kadar 8 barfiks cekebilmem lazım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ben aldım şimdi Recon Ron Pull Up antremanına geçtim

Step 1:1,1,1,1,1 Step 16:9,7,6,5,5
    Step 2:2,2,1,1,1 Step 17:10,7,6,6,5
    Step 3:3,2,2,1,1 Step 18:10,8,6,6,6
    Step 4:3,2,2,2,1 Step 19:10,8,7,6,6
    Step 5:4,2,2,2,2 Step 20:11,8,7,7,6
    Step 6:4,3,2,2,2 Step 21:12,9,7,7,7
    Step 7:4,4,2,2,2 Step 22:13,9,8,7,7
    Step 8:5,4,3,2,2 Step 23:14,9,8,8,7
    Step 9:5,4,3,3,3 Step 24:14,10,8,8,8
    Step 10:6,4,4,3,3 Step 25:15,10,9,8,8
    Step 11:6,5,4,4,3 Step 26:16,10,9,9,8
    Step 12:7,5,4,4,4 Step 27:16,11,9,9,9
    Step 13:7,6,5,4,4 Step 28:17,11,10,9,9
    Step 14:8,6,5,5,4 Step 29:18,11,10,10,9
    Step 15:8,7,5,5,5 Step 30:18,12,10,10,10

• Cevabınız ve konu için teşekkür ederim umarım bende de ise yarar

• Teşekkür ederim ayrıca basarinizi tebrik ederim. Umarım aynı başarıyı bende gösteririm

• Bu programi paylasan arkadastan ALLAH razi olsun uzmanlik sinavinda 46 tane sinav cektim
    47 de mekik . mulakatida gectim kazandim...

• quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

Bu programi paylasan arkadastan ALLAH razi olsun uzmanlik sinavinda 46 tane sinav cektim
    47 de mekik . mulakatida gectim kazandim...

Hocam sizin adınıza çok sevindim inanın. Programın bu şekilde işinizle mesleğinizle ilgili faydasını görmüş olmanız çok gurur ve mutluluk verici bir olay. Faydamız dokunduysa ne mutlu bize.

Tebrik ederim
  • İlk once 178 boy 70 kiloyum bu programa 3 ay once basladim. Sinav programina ..3 ayda resimdeki arkadasin gogusleri gibi oldu sisti kasli durdu...zayifladim 3 aylik surecte.70 kilo indim.
    Sinav cekiminden sonra set set toplam 150 sinavi bitirdim karin kaslarim firlio disari sinav pozisyonun verdigi durumla.... Ve bacaklarim basenlerim kasila kasila .. Fitlesti .. Sana sunu soyliyorum beslenmene dikkat edersen olursun ... Protein agirlikli beslebirsen yani ... Tavuk balik yiyerek...

• başta zor çekiyordum. 2 defa tekrarladım haftaları en son dada 5.haftayı tekrarladım sürekli

sınav çektikce göğüs gelişti ... ve hala 5. haftayı tekrarlıyorum sürekli 30 dk mı almıo zaten bünye alıştı çok rahat çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arca ACAR -- 8 Ocak 2016; 22:38:59 >
  • Vucudum hic olmadigi kanat fit omuzlarim Gelisti bnm ucgen duruyorum .. Bicepsler acayip cikti.. On kol kaslarida az bir guc artisi oldu

• yapılıydım 85 kilo dayken başladım şınav çekmeye ve zayıflamaya 70 kilo indim....

sabah peynir domates yumurta yiyordum...yeşil çay içiyordum zayıflamak için birde

öğlen salata ile geçiştiriyordum....

akşam hamsi yiyordum ucuz diye 250 gr.. haşlama ve meyve yiyordum

tatlı veya şekerli hiçbirşey yemedim. çaydaki şekeri bile bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arca ACAR -- 9 Ocak 2016; 21:13:33 >
  • Bir şınav çok da sorun değil, tekrar edip döngüyü bozmayın bence. Farklı bir sütundan başlamaya da gerek yok. Siz iki gün sonra normal seyrinde 2. gününü yapmaya çalışın.
  • Bence siz programa daha başlamadan bırakmak için sebep arıyorsunuz Hele bir başlayın, 6 hafta bir devam edin, nasıl olsa bir kaybınız olmayacak. En kötü ihtimalle; hiçbir değişiklik olmaz. Altı üstü 1,5 ay sürüyor.

Pazartesi başlasanız, 19 şubatta bitireceksiniz yani. Bir şu anki halinizin fotoğrafını çekin, bir de 19 şubattaki. İkisini karşılaştırın. Eğer programa tam olarak uyduysanız ve hiçbir değişiklik yok ise, bir daha yapmayıverirsiniz. Hatta burdan bizim kulaklarımızı da çınlatabilirsiniz Yok eğer gelişme görürseniz fotoğrafta, o zaman programı kendinize göre daha da ağırlaştırarak devam edersiniz. Yani bu öyle senelerce süren bir program değil ki başlamak için bu kadar tereddütte kalasınız.

Konu 30 sayfayı geçmiş, ben daha hiç "Programa uydum ama hiçbir faydasını göremedim. Şınav sayım bile artmadı, vücudum da aynı halen" diyen adamı görmedim.

• Benim iki dirseğimde de karpal tünel sendromu var, özetle dirseklerim acıyor yani Masabaşı işte çalışmaktan olan bir şey. O yüzden programı çok kereler başlayıp yarıda bıraktım. Bu aralar biraz daha iyi hissettiğim için ben de yine programa başlıyorum pazartesi günü.

Başlamayı düşünenlere duyurulur, birlikte başlayalım, birlikte bitirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Benim iki dirseğimde de karpal tünel sendromu var, özetle dirseklerim acıyor yani Masabaşı işte çalışmaktan olan bir şey. O yüzden programı çok kereler başlayıp yarıda bıraktım. Bu aralar biraz daha iyi hissettiğim için ben de yine programa başlıyorum pazartesi günü.

Başlamayı düşünenlere duyurulur, birlikte başlayalım, birlikte bitirelim.

Ben de ara vermiştim tekrar başlayacağım, ısınma hareketi olarak ne yapılmalı ? Siz ne yapıyorsunuz ?
  • dörtçeker kullanıcısına yanıt
    İmzamda linki olan Dambıl konusunda resim ve video paylaşmıştım, ısınma ve esneme hareketleri var orada.
  • Şınav programına baştan başladım. Bu kez baya kararlıyım sonuna kadar götürmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Şınav programına baştan başladım. Bu kez baya kararlıyım sonuna kadar götürmekte.

Hocam programı uyguluyorum güzel de beslenme olarak ne yapmalıyız ? Her zaman sağlıklı yemekler bulamıyorum bazen makarna, tost falan yemek zorunda kalıyorum bir sorun olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.