Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce söylediğim gibi muay thai boksa gidiyorum,ilk hafta ısınmada zorlanmadım ama aynı hareketler olmasına rağmen 2.hafta nın bi günü başım döncek gibi oldu,koşmada felan derin nefesmi almamız lazım,nasıl daha az yoruluruz?
  • hacı ben bu set taplolarından bir şey anlamadım birisi açıklayabilir mi?
  • konu gerçekten güzel hiç çekemiyodum alternatiflerle 3 tane çekdim sonra programla birlikte şuan 13 bu aralar bacağım ağrıyo sürekliliği sağlayamadım
  • bi sorum var şınav sayısı 100 e çıkınca belirgin güç artışı oluyormu mesela bilek güreşinde
  • Şınavın bileklere pek bir etkisi olmaz. Bilekleri güçlendirmek istiyorsanız, vücut geliştirmede Wrist Curl denilen hareketin faydası dokunabilir.
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Çok güzel hazırlamışsınız gerçekten. Çok faydalı. Ben de 2 haftadır kilo verme amaçlı mekik ve şınav çekiyorum ve koşu bandinda yine 2-3 gün her antremanda ortalama 1 saat olacak şekilde 7.5 km ortalama hızda koşuyorum. Şu an için haftanın 3 günü her seferde 150 mekik ve 50 şınav çekebiliyorum. Ama barfiks en fazla 1 tane Bu hep böyleydi. Kendimi bildim bileli barfiks çekemem.Artık fobi oldu bende. Kilo 96, boy 1.85. Acaba zayıfladıkça barfiks çekebilir miyim? Birde bu kadar çabaya rağmen çok yavaş kilo veriyirum ki eskiye göre çok az yiyorum Daha ne kadar direnir bu vücut kilo vermeye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A29ZB63_47 -- 3 Ekim 2021; 13:43:39 >
  • Hangi hafta, hangi sütundan bahsettiğinizi yazmamışsınız. Ama elbette itme gücünüzde bir sınır olması normal bir durum. Yalnız sürekli bu şekildeyse ve 4. set ve sonrasını yapamıyorsanız, testi tekrar yapın. Yanlış bir sütundan başlamış olabilirsiniz. Testi yaparken, şınavı nizami çekmeye özen gösterin. Göğsünüz yere değecek kadar yaklaşmalı, arada belki bir iki yumruk yüksekliğinde mesafe kalmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Hangi hafta, hangi sütundan bahsettiğinizi yazmamışsınız. Ama elbette itme gücünüzde bir sınır olması normal bir durum. Yalnız sürekli bu şekildeyse ve 4. set ve sonrasını yapamıyorsanız, testi tekrar yapın. Yanlış bir sütundan başlamış olabilirsiniz. Testi yaparken, şınavı nizami çekmeye özen gösterin. Göğsünüz yere değecek kadar yaklaşmalı, arada belki bir iki yumruk yüksekliğinde mesafe kalmalı.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legalize wwed -- 18 Ocak 2016; 22:48:31 >
  • Herhangi bir ağrı olma şartı yok zaten, hata yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Herhangi bir ağrı olma şartı yok zaten, hata yok.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legalize wwed -- 18 Ocak 2016; 22:48:53 >
  • zayıfım kilo almak için hangi sporları onerirsiniz?
  • Spor beni bozar.

• Şınav,mekik,barfiks olmak üzere 3 farklı antrenman paylaşmışsınız.Ben 10-20 gün sonra yüzmeye başlamayı düşünüyorum,yaz boyunca da her gün yüzeceğim.Yüzmeden sonra veya önce bu programı uygulasam sorun olur mu yoksa daha mı iyi olur?Bir de şınav,mekik ve barfiksi aynı gün art arda yapmam da sorun olur mu yoksa ikisi de benzer bölgeleri çalıştırdığı için şınavla barfiksi ayrı günlerde mi yapayım?
    @Darkness
  • Yüzmeden önce, ısınma hareketi mahiyetinde uygulanabilir buradakiler.

Programlar aynı gün uygulabilir. Zaten illa ki günleri çakışmak zorunda.

Şınavı; Pazartesi-Çarşamba-Cuma,
    Mekik; Salı-Perşembe-Cumartesi,
    Barfiks; Çarşamba-Cuma-Pazar

şeklinde yapıp, haftanın sadece iki günü iki farklı antrenmanla kurtarabilirsiniz.
  • Arkadaşlar böyle takır takır 100 şınav çekebilen var mı ?

• Şınav mekik ve barfiks üçünüde aynı gün yapsak sonra ki günler dinlensek olur mu?

• Ben çekiyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajımız bulunsun
  • Bu programları düzenli uygulayıp vücut yapan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.