Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.044
Cevap
709
Favori
914.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeathNight

Vücut yapmak için şınav, barfiks ve mekik programlarını paralel götürmeli miyim ?
    Yoksa sadece bir antrenmanı mı seçmeliyim ?

tabi ki paralel goturmen lazım
    3üde ayrı ayrı kas grupları
  • 96 kiloyum baslarda 1 tane tam sinav cekemezdim simdi yere deyerek 10 tekrardan 3 set yapabiliyorum. Zayif olanlar 60-70kg falan olanlar cok sanslisiniz valla 100kiloya yakin vucudu kaldirmak cok zor oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinav barfiks mekik ayni gun olur mu hepsi yoksa p.tesi sinav+mekik sali barfiks carsamba sinav+mekik persembe barfiks boyle mi gideyim

• Eline sağlık hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline saglik hocam bende baslicam ama sorularim var bu program ile ben güçlenir ve sonunda az da olsa 6.haftada kas çıkarmi

• Yav çıldıracam, bir gün geliyor 30 35 şınav çekiyorum, bazı gün geliyor 20 de dermanım kalmıyor nedir bu ya , sizde de oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Achiever

Programı çoktan bitirdim beyler internetim olmadığı için 1,5 2 aydır yazamıyorum sizlere

2013 ün son aylarında askere gitmek için muayenemi yaptırdım, tahsilim olmadığından dolayı geleceğimde olmadığı için her nekadar açık öğretim okusamda bir halt olamayacağımı bildiğim için ilkokul mezunlarınında başvurabildiği; sözleşmeli er statüsünde tskda askeri personel olarak görev yapmak için bazı fiziki kabiliyet testlerinde başarılı olmak gerektiğini gördüm asal. 'ın sitesinde ve bu fiziksel testlerden biride 2 dakikada 40 şınav dı, başarılı olup sınavı geçebilmek için minimum 70 puan almanız gerekiyor buda 2 dakikada en az 40 şınav demek oluyor.Neyse uzun lafın kısası; ilk başladığım gün ard arda 8 şınav çekememiştim 7. şınavda yere kapaklanıp ağlamıştım Allahım neden bukadar güçsüzüm diye, sonra ilerleyen günlerde baktım ki meğersem geçtiğim bu yollar nekadar kolaymış.Zamanla programa uyarak ve düzenli beslenerek vs geçirdim bu 6 haftayı.Şu anda programı bitirdim ve rahatlıkla 100 tane şınav çekebiliyorum.7 şınavla başladım 10 oldu 15 oldu 20 oldu 25 oldu 30 yaptım az kaldı diye hedefime daha hırslı çalıştım 40 yaptım ama bırakmadım programa devam ettim ve hala devam ediyorum.Yavaş yavaş dayanıklılık kazanmanın verdiği mutluluğu tarif edemem, nasip olursa ileride profesyonel destek alarak body building ile uğraşmayı düşünüyorum.Herşey bu konu ile başladı favori konum olarak sonsuza dek kalacak bu konu, bu başlığı açan @Darkness arkadaşa teşekkür ederim.

Bu mesajın verdiği mutluluğu tarif edemem arkadaşım. Gerçi şu an forum cezası almışsın, cevabımı göremeyebilirsin Programın faydasını görebilmiş olmana, hatta belki hayatını düzenlemene ve iş sahibi olabilmene faydası olduysa ne mutlu bana. Azmin zaferinin canlı örneğisin anladığım kadarıyla. Tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Yav çıldıracam, bir gün geliyor 30 35 şınav çekiyorum, bazı gün geliyor 20 de dermanım kalmıyor nedir bu ya , sizde de oluyor mu ?

Tamamiyle beslenmeyle alakalı..

Şekeri yükselten gıdalar yani glisemil indeksi yüksek gıdalar spor sırasında halsizlik yapar farkedilir derecede...

• 3 hafta önce falan 5 tane bile şınav çekemiyordum şuan 20-25 tane çekebiliyorum belli bi planım programım yok ayağa kalktıkca canım istedikçe şınav çekiyorum
  • 3. Haftadayim pzt. cars. cuma. Sinav sali pers. cmt. mekik programini paralel goturuyorum belirti yok goruntu olarak AMA programin oyle bir iddasida yok zaten .

• Fifaboy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler nedeni bu olmalı evet

• Ben bi kac haftadir setli yapıyorum bi ara 51 yaptim onun disinda hep 40 gibi..artmiyo gibi hissediyorum sinav sayisi

• Yaz yaklasinca tasmis bu konu

• P.tesi Çarşamba Cuma şınav
    Salı Perşembe C.tesi mekik programı uygulasam sorun olur mu? Yoksa ikisini aynı günlerde mi yapim fark eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 1 Mayıs 2014; 13:37:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

3 hafta önce falan 5 tane bile şınav çekemiyordum şuan 20-25 tane çekebiliyorum belli bi planım programım yok ayağa kalktıkca canım istedikçe şınav çekiyorum

nasıl oldu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

3 hafta önce falan 5 tane bile şınav çekemiyordum şuan 20-25 tane çekebiliyorum belli bi planım programım yok ayağa kalktıkca canım istedikçe şınav çekiyorum

nasıl oldu hocam

kendimi şartlandırıyorum mesela ''bu sefer 5 tane'' 1 hafta sonra o 5 taneyi 10 a cıkar öyle öyle artıyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Achiever

Programı çoktan bitirdim beyler internetim olmadığı için 1,5 2 aydır yazamıyorum sizlere

2013 ün son aylarında askere gitmek için muayenemi yaptırdım, tahsilim olmadığından dolayı geleceğimde olmadığı için her nekadar açık öğretim okusamda bir halt olamayacağımı bildiğim için ilkokul mezunlarınında başvurabildiği; sözleşmeli er statüsünde tskda askeri personel olarak görev yapmak için bazı fiziki kabiliyet testlerinde başarılı olmak gerektiğini gördüm asal. 'ın sitesinde ve bu fiziksel testlerden biride 2 dakikada 40 şınav dı, başarılı olup sınavı geçebilmek için minimum 70 puan almanız gerekiyor buda 2 dakikada en az 40 şınav demek oluyor.Neyse uzun lafın kısası; ilk başladığım gün ard arda 8 şınav çekememiştim 7. şınavda yere kapaklanıp ağlamıştım Allahım neden bukadar güçsüzüm diye, sonra ilerleyen günlerde baktım ki meğersem geçtiğim bu yollar nekadar kolaymış.Zamanla programa uyarak ve düzenli beslenerek vs geçirdim bu 6 haftayı.Şu anda programı bitirdim ve rahatlıkla 100 tane şınav çekebiliyorum.7 şınavla başladım 10 oldu 15 oldu 20 oldu 25 oldu 30 yaptım az kaldı diye hedefime daha hırslı çalıştım 40 yaptım ama bırakmadım programa devam ettim ve hala devam ediyorum.Yavaş yavaş dayanıklılık kazanmanın verdiği mutluluğu tarif edemem, nasip olursa ileride profesyonel destek alarak body building ile uğraşmayı düşünüyorum.Herşey bu konu ile başladı favori konum olarak sonsuza dek kalacak bu konu, bu başlığı açan @Darkness arkadaşa teşekkür ederim.

Bu mesajın verdiği mutluluğu tarif edemem arkadaşım. Gerçi şu an forum cezası almışsın, cevabımı göremeyebilirsin Programın faydasını görebilmiş olmana, hatta belki hayatını düzenlemene ve iş sahibi olabilmene faydası olduysa ne mutlu bana. Azmin zaferinin canlı örneğisin anladığım kadarıyla. Tebrik ederim

şınav barfiks mekik ile ilgili program oluşturabilirmisiniz hepsini aynı gün mü yapalım nasıl yapalım kafam karıştı
  • Farklı kas gruplarını çalıştırdıkları için, programları aynı gün uygulamanızda herhangi bir sakınca yoktur arkadaşlar. Ama "çok zamanımı alır" veya "çok yorulurum" diyorsanız,

Pazartesi-Çarşamba-Cuma (ŞINAV)
    Salı-Perşembe-Cumartesi (MEKİK)
    Çarşamba-Cuma-Pazar (BARFİKS)

şeklinde de yapabilirsiniz mesela.

Ancak benim tavsiyem, haftasonunu işe hiç karıştırmamanız, dinlenerek vücudunuza bir ödül vermeniz yönünde. Tabi en iyisi, kendi bünyenize göre uygun programı hazırlamak. Ne kadar yorulduğunuzu vs siz bildiğiniz için, program belirleyebilecek olan da yine sizlersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Farklı kas gruplarını çalıştırdıkları için, programları aynı gün uygulamanızda herhangi bir sakınca yoktur arkadaşlar. Ama "çok zamanımı alır" veya "çok yorulurum" diyorsanız,

Pazartesi-Çarşamba-Cuma (ŞINAV)
    Salı-Perşembe-Cumartesi (MEKİK)
    Çarşamba-Cuma-Pazar (BARFİKS)

şeklinde de yapabilirsiniz mesela.

Ancak benim tavsiyem, haftasonunu işe hiç karıştırmamanız, dinlenerek vücudunuza bir ödül vermeniz yönünde. Tabi en iyisi, kendi bünyenize göre uygun programı hazırlamak. Ne kadar yorulduğunuzu vs siz bildiğiniz için, program belirleyebilecek olan da yine sizlersiniz.

teşekkürler yeterli cevap :)
  • Pazartesi günü bende başlıyorum.Hadi bakalım hiç barfiks çekemeyen ben nasıl olacağım.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.