Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (8 Mobil) - 4 Masaüstü8 Mobil
5 sn
2.044
Cevap
709
Favori
915.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cianni

Pardon arkadaşlar el yayı olarak ben başka bir aleti anladım eğer bundan bahsediyorsanız ki bahsediyorsunuzhttp://www.hepsiburada.com/Liste/delta-sunger-kapli-celik-el-yayi-2-adet-ds-580/ProductDetails.aspx?productId=spordelta942&categoryId=369744 tabiki bu gayet işe yarayacak bir ürün

Ben bu aletten bahsetmiştim;http://urun.gittigidiyor.com/SELEX-0176-5-039-LI-GOGUS-YAYI_W0QQidZZ29010416 Bence gereksiz bir alet, şınav çekik dambıl çalıştıktan sonra hiç bir gereği yok.

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları

Göğüs önünde yapılırsa bu hareketle aynı etkiyi gösterir. (Tabi ağırlık artırılamadığı için zamanla etkisiz kalır) ama başlarda dambıldan daha iyi olabiliyor. Özellikler kütle istemeyip sıkı kalmak isteyenler için işe yarar.

• Einstein benim göğüslerde yağlanma var. Önceleri jinekomasti olmasından endişeleniyordum, ama araştırmalarımdan ve bazı sağlık forumlarında uzmanlarına danışmamdan sonra, sadece yağlanma olduğunu anlamış oldum. Zaten kilolu biri sayılırım, g.t göbek hak getire, 1.84 boyum var ama 97 kiloyum, anla artık.. Bu yağları nasıl eritebilirim sence, kilo vermem gerekiyordur mutlaka, yanında şınav yeterli olur mu? Yoksa bench press mi çalışmalıyım? Veya bahsettiğiniz yayın bir faydası olur mu?
  • Kilo olarak genel olarak bilinen bir şey vardır. Bölgesel yağ yakımı yoktur. Yağ yakmanın yöntemi de cardio, yani koşu, bisiklet, ip atlama vb. hareketlerdir. Eğer kilo vermeden bir de göğüs çalışırsan göğüs daha da çıkar. Onun yerine uzun yürüyüş ve tempolu koşu yapmanı öneririm.
  • koşu bisiklet vs öncelikle bacak ve karın kaslarını çalıştırır ancak uzun vadede diğer bölgelerini şekillendirir. Benim tavsiyem yüzmeye gitmenden yana. Daha kısa sürede daha olumlu sonuç alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 30 Mayıs 2011; 0:00:15 >
  • Tabi yüzme de güzel kardiyodur ancak her gün yüzmek için deniz kenarında veya havuza yakın olmak lazım. O yüzden koşu, yürüyüş ve bisikleti daha çok öneriyorum. Ayrıca kilo vermek için çalıştırılan kas değil harcanan kalori önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einstein -- 30 Mayıs 2011; 18:37:31 >
  • sadece şınav barfiksten ziyade daha kapsamlı bir program,set bileniniz var mı? resimli falan , sadece vucüt ağırlığı ile yapılan hareketler için yani kapsamlı bir çalışma programı bilen var mı ? atıyorum;

10 kez şınav
    -15sn dinlenme
    15 kez mekik
    -15sn dinlenme
    20 kez bilmem şu hareket vs.
  • Shaun T Insanity
  • yalnız bu şınav programında bi gariplik var ben bir kerede 35 civarı şınav çekiyorum ama 2. 3. haftadaki 18 20 17 vs olan setleri yapmak gerçekten çok zorluyor daha önce denemiştim bu programı 3 haftaya geçip bırakmıştım.
  • program bazı yerlerde normal bir bünyenin kaldıramayacağı seviyelerde olabiliyor. Her günün sonunda sonuncuyu yapmadan önce dinlenme süreniz 1 dk değilde 5-10 dk arası olursa başarma şansınız artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Shaun T Insanity

aradım ama bulamadım indirebileceğim bi kaynak var mı ?
  • ÖM
  • Mekik Programının Türkçesi yokmu ya olsa süper olurdu, çok defa başladım bu programa, ama bu sefer ciddi ciddi uyguluyorum, 3. hafta2. gündeyim 30 tane falan çekiyorum bakalım sonuçta ne olucak
  • bende bu programı uygulayarak ve internetten bulduğum 3 - 4 egzersizle daha güzel işler yapacağıma inanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterloo -- 10 Haziran 2011; 16:23:31 >
  • valla bu programı aylarca uyguladım ama 100 ü göremedim. Mümkünse başka programlardan başla.
  • günlük hayatta mekik çekmek aktif olarak bir işe yararmı merak ediyorum doğrusu
    görüntüyü geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doğan nihat -- 11 Haziran 2011; 17:26:24 >
  • mekik çeken arkadaşlar yarım mekik çekin hem bel açısından hemde karın açısından fazla zorlatmayın y ırtabilirsiniz
  • kas yırtılmasından ziyade belinizin kuyruk sokumu kısmı yük altında kaldığı için yumuşak zeminde çalışmaya özen gösterin. Hele bir de kıllıysanız orada kıl dönmesini tetikleyebilir dikkat.
  • @doğan nihat:
    Karın bir darbe aldığında daha zor zarar görür.

Yırtma olayını ilk defa senden duyuyorum.
  • 5.Haftadayım da yapılması çok zor gözüküyor ?
  • Şınav programında 11-20 şınav arası programını uyguluyorum.Sporla pek aram yoktur.Bu yüzden son setteki max. şınavların yarısını çekebiliyorum.Setler arasıda biraz fazla dinlendiğim oluyor.İlk haftayı 2 hafta yaptım.Bu hafta yaptıktan sonra da 2. haftaya geçeceğiz inş.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.