Şimdi Ara

TTnet İN YENİ MODEMİ NASIL? (HUAWEİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
27.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,kabloludan kablosuza geçiyorum.TT bir aydan beri Howaei marka kablosuz modem veriyor.Bu modemlerin kullanımı nasıl? Bilen var mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entelbamya -- 17 Aralık 2009; 9:04:15 >

• İlk defa duydum. Huawei galiba doğrusu. Biraz araştırma yaptım çin firması. Kendi sitesidinde ürettiği kablosuz modemleri bulamadım. Ayrıca kendi sitesinde; site içi arama motoru bile yapamamış bir firma google a arattırıyor
    Eskiden airties ın modemlerini veriyordu gayet güzel modemlerdi. Şimdi vermiyor mu airties ın modemlerini? Veriyorsa airties isteyin.
    Bence huawei nin modemlerini tercih etmeyin.
  • TT yetkilileri bir aydan beri cihazdan şikayet almadıklarını söylüyorlar.Cihaz çok küçük ve de anteni kendi içinde.Ben de kararsız kaldım....
  • ALINTI:

Dünyadaki 50 operatörün 36’sına hizmet veren ve bir milyar kullanıcısı bulunan Huawei, gerçek anlamda bir telekomünikasyon devi.Dünyanın en iyi 50 operatörünün % 70’i tarafından tercih edilen Huawei, 2002’den bu yana 350 yerel çalışanı ile Türkiye’de gösterdiği faaliyetler kapsamında, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Türkiye ve Avea ile iş birliği yaparak, şebeke çözümleri ve ekipmanları tedarikçisi konumunda birçok başarıya imza attı.
    Dünyadaki Huawei Ar-Ge merkezlerinin 15.si olacak yatırım ile şirket, Türkiye’de çalışanlarına, yerel iş ortaklarına ve sektöre, gelecek nesil telekom teknolojileri konusundaki becerilerini ve uzmanlığını aktarmayı hedefliyor.
  • bu firma tüm 3g mobil modemleri üretiyor bildiğim kadarı ile
  • Howaei firması ayrıca şuan türkiyede kullanılan neredeyse tüm 3g usb modemlerin chip üreticisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 18 Aralık 2009; 19:41:35 >
  • Nasıl modemmiş bi ss eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Nasıl modemmiş bi ss eklermisiniz.

bence baya bi şekil modeme benziyor

• Turkiyedeki sokak dslam pizzabox'larin coguda huawei yapimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Nasıl modemmiş bi ss eklermisiniz.

bence baya bi şekil modeme benziyor

Fena değil bence o tipi hiçbirşeye benzemeyen görüntüsündende adi bir görüntüsü olan ve son zamanlarda verdiklerinden iyi duruyor.

• Arkadaşlar bu gün mahhelleden arabaya bindim neyse sağa sola bakıodum öyle arabayla giderken sonra bi baktım telekom kutusuna her zaman işte Alcatel , Panasonic vs vs yazardı bu gün baktım inanamadım TürkTelekom Huawei yazıyor kutuda baya iyi bir firmaki telekom ondan baya bir alışveriş yapıyor
  • adını bile söylemek zor

bu mu
    http://www.huawei.com/solutions/index.do
  • Bende yurtdışında DSL kullanıyorum. Yerel sağlayıcı buradada Huawei kullanıyor . 1 yıldır bir problem yok...
  • TTNet modem pazarında çeşitlilik yapmaya çalışıyor. TR'de satılmayanları satıyor.
  • Antene bak tam komedi komşuyla falan paylaşılmasın diye anteni ufak tutmuşlar çekmesin uzaktan diye vay uyanıklar.
  • Ustdeki modem Vdsl2 icin asil adsl modemler bu linkten kablolu ve kablosuz modellere bakabilirsiniz.

http://www.huaweidevice.com/worldwide/productFamily.do?method=index&directoryId=2183&treeId=183

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccnablade -- 20 Aralık 2009; 11:20:52 >
  • Arkadaşlar ben resim ekleyemedim ama şunu söyleyeyim;Modem çok küçük ve de anteni yok(kablosuz için diyorum).Çok şık diyebilirim.
  • Yokk ..yukarıdaki resimlerdeki değil..TTnet in verdiği farklı ..Ki bende tereddütle aldım..Evet anteni içinde ama airtiesden daha güçlü çekiyor..Nasıl anlatayım üç katlı binada giriş sol daki daire sağ 3.katta ki daireden kullanıyor..Kopma filan da yok..arayüzü gayet kolay..apartman olarak biz memnunuz:) haklısınız minnacık bişeye benzemiyor ama canavar gibi..Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverics20

Yokk ..yukarıdaki resimlerdeki değil..TTnet in verdiği farklı ..Ki bende tereddütle aldım..Evet anteni içinde ama airtiesden daha güçlü çekiyor..Nasıl anlatayım üç katlı binada giriş sol daki daire sağ 3.katta ki daireden kullanıyor..Kopma filan da yok..arayüzü gayet kolay..apartman olarak biz memnunuz:) haklısınız minnacık bişeye benzemiyor ama canavar gibi..Saygılarımla

Modemin arayüzü, yazılımı nasıl Türkçe menülü mü?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.