Şimdi Ara

Zararına Satış Büyük İndirim ----Nuforce Ne8 Kulakiçi Kulaklık---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
7.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Çok ısrarlı ve ciddi alıcılara resim yollarım,ama makinem yok o yüzden şimdi uğraşmak istemiyorum ama sözüme güvenebilirsiniz sanırım.

Nuforce Ne8

Kutu içeriği tam,kondisyonu yine 9.5 üzerinden 10 kablosunda bilmemnesinde hiç bir sorunu yok.Yine sattığım ne6dan sonra çok iyi bir f/p ürünü.Yaklaşık 15 gün kullandım,hiç bir deformasyon çizik kabloda kırık vs. yok.Maalesef para ihtiyacı yüzünden satıyorum.Kulak arkasından takılabilen en rahat fiti olan kulaklık ne8 benim şu ana kadar denediklerim açısından.Kablo kalitesi ve kutu içeriği ne6 ve ne7 ile aynı.Ses karakteri olarak ancak bu ikisinden baya ayrılmakta,çok dengeli,flat bir ses karakterine sahip.Enstrüman sesleri çok gerçekçi,ses karakteri bir dinamik driverlı ieme göre o kadar sıcak değil,midleri çok yerinde ve çok doğru.Beni en çok etkileyen bir iem için geniş olan sahnesi oldu.Bass miktarı ve baskınlığı olarak cx modellerinden az,daha çok orta seslere yönelen bir kulaklık.Ayrıca ek olarak da kulaklığın tipi,jackının kalitesi ve sağlamlığı,yanında bol bol gelen yedek tipler ve en önemlisi çok şık bir taşıma çantası alıcıyı baya tatmin edecek cinsten.İlk resimde siyah gibi çıkmış rengi ama kablo siyah,kulaklık kısmı koyu mavi.Max 20 saat kullanıldı.

Fiyat:115 Ytl. (Bu hafta için geçerli 100 Ytl) Ptt kargo dahildir.Pazarlık takas yok,yine ne6 gibi çabuk satılmasını bekliyorum

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utuman -- 8 Kasım 2010; 19:03:03 >

• Sultanomar'a bir adet zen x-fi 2 8 gb satılmıştır,hayırlı olsundur
  • YAW BENDE Mİ ALSAM NE....AKLIMA TAKILAN ŞU ANDA CREATIVE ZEN 4GB KULLANIYORUM...BU MP3PLAYER ÇOK FARK YARATIRMI Kİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbay

YAW BENDE Mİ ALSAM NE....AKLIMA TAKILAN ŞU ANDA CREATIVE ZEN 4GB KULLANIYORUM...BU MP3PLAYER ÇOK FARK YARATIRMI Kİ

Ses kalitesi olarak creative'in flatliği korunmuştur,ve de ikisini eq olmadan karşılaştırırsak benzer ses kaliteleri vardır ama x-fi 2 önde olur.sonuçta bilindik creative düz ve detaylı bir ses deneyimi yaşatmaktadır.Ama sonuçta bundan önce çıkan bir de x-fi modeli var,sonuçta creative zen çıkalı 2 yılı geçti rahat.Ki x-fi ayarları olumlu yönde etkili baya,bir çok hazır eq ayarı,kişisel eq oluşturma ayarları,şıklık,hafiflik,incelik bakımından üstün bir alet.Tabii ki önceliği ses kalitesi ve video kalitesi olan kişiler için biçilmiş kaftan.Ama artık model yükseltmeye değer mi değmez mi size kalmış hocam

• yaktın beni
  • ankarada olsam alırdım kesin clip+ ı ama kargo ücreti felan internetten getirtsem 20 tl daha ucuza gelir o 20 ile de hafıza kartı çakardım tühh sen niye istanbulda yaşamıyosun ya
  • pardon hocam 4 gb'mış ben 2gb sanmıştım fiyat çok iyi
    iyi satışlar k.kartı ile ödeme alabilme imkanın varsa alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

pardon hocam 4 gb'mış ben 2gb sanmıştım fiyat çok iyi
    iyi satışlar k.kartı ile ödeme alabilme imkanın varsa alabilirim

Komisyonları sizin ödemeniz şartıyla gittigidiyor ilanı açabilirim.
  • ürünün yurt dısından alınmıs olan faturası mevcutmu? ve bir sorun olunca biz turkiyedeki hangi servise goturecez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecnical

ürünün yurt dısından alınmıs olan faturası mevcutmu? ve bir sorun olunca biz turkiyedeki hangi servise goturecez ?

İkisi de faturalı tabii,clip+ amerikadan,x-fi 2 singapurdan geldi.Sandiskin tüm ürünlerinde 1 yıl uluslararası garanti var ama Turanlı elektronik(Sandisk türkiye distrübitörü sorun çıkarır mı bu konuda deneyimim olmadı,diğer türlü Amerika'ya yollamak gerekebilir,o konuda çok emin değilim.X-fi 2'nin garanti işlemleri için de yurtdışına yollamak gerekmekte.
  • hocam 2pm attım
  • ürün sorunsuz geldi teşekkürler bu arada clip+ inanılmaz çıktı mükkemel ses alıyorum aletten
  • Mesaj attım X-Fi 2 için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

ürün sorunsuz geldi teşekkürler bu arada clip+ inanılmaz çıktı mükkemel ses alıyorum aletten

Ben teşekkür ederim,hayırlı olsun Aydın hocam;iyi günlerde kullan...

quote:

Mesaj attım X-Fi 2 için...

Cevapladım hocam...
  • hocam alet süper bende amazondan alayım dedim son anda ipod karar verdim yoksa bu ürünü alacaktım hayırlı satışlar kardeş
  • ben utuman hocamdan aldım birtane gerçekten çok memnunum sağolsun kendi çok yoğun programında bana yer ayırabildi, yer ayırmasaydı birgün sonra alacaktım fakat dediğim gibi yoğunluğundada bana zamanını ayırdı ürüne gelince gerçekten çok güzel bende cowon d2 vardı onu sattım cowondaki o yapaylık kesinlikle yok birtek kullanımı biraz uyuz onada kullandıkça alışıyorsunuz ilk geldiğinde sesi artırıp azaltamıyordum yeni firmware i yüklerseniz sudoku geliyor ve menülerdeki butonlar şeffaflıktan renkli hale gelmiş oluyor, ayrıca resim açıkken ekranı çevirdiğinizde resimde dönüyor(okulda arkadaşlar sırf bu özelliği 5dk denedi durdu) ama çözünürlüğü daralıyor kullanım açısından cowon daha iyi fakat ses olarak hiç eq kullanmıyorum sadece x-fi fidelty deki expand ve crystalizer varki onlar sesi gayet güzelleştiriyor cowonda açtığım birşarkıyı x-fi2 de açtım basslar çok temiz geliyor cowon a göre ama crystalizeri biraz artırdığımda birtek şarkıda biraz basslarda patlama oldu ama oda benim kulaklığın çok çok çok kaliteli olmamasından sanırım sennheiser cx400II kullanıyorum ve müzik dinlemenin keyfine yeniden vardım gibi resmen bana göre artıları:
    -ses kalitesi
    -görüntüde kalite(resim, video)
    -dışarı ses vermesi(bunu sadece alarmda kullanıyorum bütün mp3 lerde alarm var ama dışarı ses vermediği için birişe yaramıyor bu öyle değil işte)
    -reset butonu öncekilerdeki gibi küçücük değil

eksileri:
    -micro sd kart desteklemesi
    -micro sd kart yuvasına insan maket bişey takar şimdi resmen orası boş ve içeri toz alabilir
    -ekranın sağında 4 tuşluk boşluk var 4 tane tuş koysalardıda kullanım biraz kolaylaşsaydı daha iyi olurdu sanki
    -arkasındaki renk biraz gıcık
    -usb kablosu çok kısa kasanızın yanında usb portu yoksa işiniz bitti demektir

Son olarak utuman hocamı zaten bilen biliyor çok iyi bir insan olduğunu anlatmama gerek yok
    Ahmet abiden x-fi2 alınki ona destek çıkmış olun

• 16 gb olsaydı düşünürdüm 8gb lık yetmez bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

16 gb olsaydı düşünürdüm 8gb lık yetmez bana

16 gb'lığını 325 liraya,havale karşılığında 1 hafta içinde getirtebilirim helsloot...
  • P.m
  • Dostum oncelıkle hayırlı satıslar,,,,Gitti gidiyorda ilan açman halinde ne kadar komisyon ödememiz gerekiyor,,,
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.