Şimdi Ara

Corsair 24GB kapasiteli DDR3 bellek kitini 1350$ seviyesinden satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek bellek kapasitesine gereksinim duyan grafik tasarım gibi profesyonel iş uygulamalarıyla çalışıyorsanız, Corsair'in yeni bellek kiti ilginizi çekebilir. Firma yaptığı resmi açıklamayla, iş istasyonu olarak kullanılan üst seviye performans sistemlerini hedef alan 24GB kapasiteli üç kanal DDR3 bellek kitini (CMD24GX3M6A1333C9) duyurdu. Intel Core i7 900 serisi işlemciler ve X58 çipsetli anakartların kullanıldığı sistemler için hazırlanan ve her biri 4GB kapasiteli 6 adet DDR3 bellek modülünden oluşan kit, 1333MHz'de görev yapıyor ve 9-9-9-24 zamanlamalarıyla geliyor.

Dominator serisi ile artık görmeye aşina olduğumuz özel soğutucu tasarımına yer verilen yüksek kapasiteli yeni bellek kitinin ömür boyu garanti ile 1349.99$ seviyesinden Corsair'in online mağazasında satışa sunuluyor.

• 1333mhz ve CL9. 1350 $ için çok kötü değerler değil mi?
  • Çok lazımdı
  • Bu kadarında gözüm yok ama genede bir 6gb ramim olsa memnun olurdum :)
  • @melyyh bu ramler O.C icin deil belirttikleri gibi :)
  • Boş bellek slotu görmeye dayanamayan bir arkadaş vardı, başlığın onu çok cezbedeceğine eminim3D tasarımla uğraşanlar için bence fiyat çok yüksek değil.
  • StreamRolleR ın da dedigi gibi graphic tasarımcılar yada graphic programlarını guclu capta kullananlar icin !
  • bendeki 2gb kingston 1333 ama 1800 de tıkıotr tıkır çalışıyo dandik bi ram soğucusuyla :) 2 gb daha olsa yeter 24 gb çok gereksiz ayrıca 1333 de çalıştıktan sonra napcam ben onu param olsa gider 12 gb 2000 mhz falan alırdım
  • o paraya güzel bir sistem toplanır..
  • yüksek fiyat performanstan değil miktardan kaynaklanıyor her halde.
    6x4GB normal günlük kullanım için gereksizin çok ötesinde çoğu kullanıcı için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.