Şimdi Ara

GROUPAMA KASKO NASILDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
21.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 98 model polom var. Geçen sene Ankara Sigortadan yapmıştım kaskosunu (890 TL ye)

Bu sene bana %30 hasarsızlık indirimi olmasına rağmen 1450 TL fiyat çıkardılar. Nedeni de aracın 10 yaşını doldurması falanmış.

Sigortam.net aracılığıyla Groupama nın teklifi ise 1040 TL.

("Eskime payı düşmeme" ikisinde de dahil)

Şu durumda Groupama ya geçmeyi düşünüyorum. Sizce nasıldır bu sigorta firması, sıkıntı yaşatıyorlar mı, memnun musunuz?

• fiyat fena değil aracınızın modeli göz önündde bulundurulursa fakat şu sıralar dubai sigortanın fiyatları cazip birde dubai sigortayı araştırın bakalım ne çıkacak
  • Baya reklamı yapılıyor, 5 iş günü içinde hasar ödeme , şunca yıldır hizmette vs.. diye . bencede güzel fiyat da vermişler , ben olsam kesin geçerdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Selam. 10.000 tl lik arabaya senelik 1.000 tl kasko mu ödeyeceksiniz. Ben olsam o arabaya kasko yaptırmazdım doğrusu. 27.000 kasko değerli 23.000 piyasa değeri olan megane aracıma 746 tl ye %5 muafiyetli kasko yaptırdım hemde 10 taksit.

Araç yaşı ilerledikçe (dolayısıyla değeri düştükçe) kasko oranı artıyor zaten..
    Bir de bu kaskolar muafiyetsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Selam. 10.000 tl lik arabaya senelik 1.000 tl kasko mu ödeyeceksiniz. Ben olsam o arabaya kasko yaptırmazdım doğrusu. 27.000 kasko değerli 23.000 piyasa değeri olan megane aracıma 746 tl ye %5 muafiyetli kasko yaptırdım hemde 10 taksit.

kasko yaptırmasında sonra o 10binlik arabada elden gitsin değilmi ?
    ayrıca %5 muafiyetli kaskoyu yaptırmışsınız kasko bedelinden hesapladığımızda sanırım 1350 lira ediyor ?E siz kasko falan yaptırmamışsınız ki sizi kandırmışlar
  • 97 model 2 kaplı poloya ilk kaskosunu(hasarsızlıkta yok yani ilk kaskosu oldugu için) 800 e yaptırdım.anadolu sigortadan.Boş bir sigortada degil.muafiyet yok.
    çok fazla uçmuslar.
    99 model avensis e yüzde 30 hasarsızlıkla toyota kasko yaptırdım.(ak sigorta) 490 tl ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diskriminant

97 model 2 kaplı poloya ilk kaskosunu(hasarsızlıkta yok yani ilk kaskosu oldugu için) 800 e yaptırdım.anadolu sigortadan.Boş bir sigortada degil.muafiyet yok.
    çok fazla uçmuslar.
    99 model avensis e yüzde 30 hasarsızlıkla toyota kasko yaptırdım.(ak sigorta) 490 tl ye.

Anadolu Sigorta 10 yaş üstüne kasko yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygor06

fiyat fena değil aracınızın modeli göz önündde bulundurulursa fakat şu sıralar dubai sigortanın fiyatları cazip birde dubai sigortayı araştırın bakalım ne çıkacak

Hmm, bugün dubai sigortadan da bir teklif almaya çalışayım o zaman. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

97 model 2 kaplı poloya ilk kaskosunu(hasarsızlıkta yok yani ilk kaskosu oldugu için) 800 e yaptırdım.anadolu sigortadan.Boş bir sigortada degil.muafiyet yok.
    çok fazla uçmuslar.

anadolu sigortadan 4-ay once yaptırdım.Hatta o zaman yedek subay olarak ordu mensubu indirimi yapalım dediler.Kasko fiyatı 650 gibi birşey çıktı.ben yedek subayım yarın birgün başımıza birşey gelir tutarlar sen terhis olmuşsun derler siz normal vatandaş gibi yapın dedim.800 tl çıktı.
    Sadece bana araç 2 kapılı ve 10 yaşından fazla oldugu için poliçe online olarak merkez onayına gidiyor dediler.DEdim merkezden onay çıkmamam durumu varmı? yok dediler siz merak etmeyin çıkmaz.Çıksa bile hallederiz.Gerçekten de çıkmadı.Kaskoda full kasko diyebilirim.Yani muafiyet yok.İhtiyari mali mesuliyet iyi-terör deprem sel filan var.

• quote:

quote:

quote:

çok fazla uçmuslar.

anadolu sigortadan 4-ay once yaptırdım.Hatta o zaman yedek subay olarak ordu mensubu indirimi yapalım dediler.Kasko fiyatı 650 gibi birşey çıktı.ben yedek subayım yarın birgün başımıza birşey gelir tutarlar sen terhis olmuşsun derler siz normal vatandaş gibi yapın dedim.800 tl çıktı.
    Sadece bana araç 2 kapılı ve 10 yaşından fazla oldugu için poliçe online olarak merkez onayına gidiyor dediler.DEdim merkezden onay çıkmamam durumu varmı? yok dediler siz merak etmeyin çıkmaz.Çıksa bile hallederiz.Gerçekten de çıkmadı.Kaskoda full kasko diyebilirim.Yani muafiyet yok.İhtiyari mali mesuliyet iyi-terör deprem sel filan var.

Hmm, anladım. Hangi şehirdesiniz, ankarada yaptırdıysanız acentenizi öğrenebilirmiyim

• o zaman askerdeydim mardin de yaptırmıştım.
  • şöyle bir senaryo yapıyoruz
    bir kaza yaptın ve kusurluda sensin.trafik sigortası karşı aracı karşıladı.Peki senin 1350 liralık hasarını kim karşılıyor?Ya lütfen cahil olmayın.ne 1400 liralık kaskoyu 746liraya yaptırmışmış.Sen buna inanıyormusun gerçekten ?Yazık yazık size yazık değil bu sigortacılara yazık.Ben fazla vermedimki 15.000 liralık aracım var 500liraya bu sene kaskosunu yeniledim.Muafiyet o bu şu ıvır zıvır olmadan 150.000 liralık teminatıyla
    Kim kimi kandırıyor acaba ?
    Ben bir sır veriyim mi seni fena yemişler arkadaşım haberin olsun.Ben senin yerine olsam önce o sigortacıyı döver sonra o sigortayı iptal ettirir paşa paşa para vermeden trafik sigortamla devam ederdim.
  • Neden kabul etmiyorsun. 1350 lira riske 650 lira eksik veriyorum diyorum hala anlamıyosun. Cahilsin ve anlama kıtlığı çekiyosun. Sabaha kadar anlatsam anlayamayacaksın. En iyisi son gittiğin okul olan ilkokul öğretmenine sor. 1350 lira risk için 650 lira az vermek mantıklımı diye. Oda öğretmenin hala hayattaysa. Hadi bye. Sen yine zırvalayacn ben yine cevap vermeye devam etmeyecem ama. Dediğim gibi hocana sor o anlatsın.

quote:

Orijinalden alıntı: emrahisilti2

gerçekten çok cahilsin.Bilmiyorsan sus bence niye iddia ediyorsun ki hala.Güzel sernayoyu bi kaç ay sonra arkadaşlar kaza yaptım 1350 lira ödemem gerekiyo diyince görürüz :):).Sanırım sen köyde falan yaşıyorsun kaza yapmam derdindesin ama biz istanbuldayız canım arkadaşım hergün 50 tane kazayla karşı karşıya kalıyoruz.650 ye karşı 1350 yi riske atmanda muhteşem bir matematik dehası olduğunu gösteriyor.o kaskonu pahalı yaptırmışsın seni kazıklamışlar hala haberin yok muafiyeti savunuyosun.650 lira için ben ben teminatlarımı senin gibi düşürmem.Giden 650 olsun kafam rahat etsin.Kaza olunca bacaklarım titremez senin gibi yaz raporu hadi güle güle kardeşim derim
    Uzamasın konu hatta kilitlensin ki senin ne derece cahil olduğunu tüm forum görsün.Burada bu kadar sigortacı arkadaş vardı şuna biri anlatsın ya
    not: ben full kaskomu 500liraya yaptırdım araç yeni oldukça genelde kasko fiyatıda düşer :):)

• Arkadaşlar başka 10 yaş üstü kasko yaptıranlar varsa hangi şirketlerden ne kadar fiyata yaptırdıklarını yazabilirlermi?
  • arkadaşım 10senelik araçların marka model durumuna göre fiyatlar değişir.En güzeli birkaç sigortacıya ver plakayı tc kimliğini çıkarsınlar
  • quote:

Arkadaşlar merhaba 98 model polom var. Geçen sene Ankara Sigortadan yapmıştım kaskosunu (890 TL ye)

Bu sene bana %30 hasarsızlık indirimi olmasına rağmen 1450 TL fiyat çıkardılar. Nedeni de aracın 10 yaşını doldurması falanmış.

Sigortam.net aracılığıyla Groupama nın teklifi ise 1040 TL.

("Eskime payı düşmeme" ikisinde de dahil)

Şu durumda Groupama ya geçmeyi düşünüyorum. Sizce nasıldır bu sigorta firması, sıkıntı yaşatıyorlar mı, memnun musunuz?

Ben Groupama Acentesiyim.. Madem hasarsızlık indiriminiz var. "Groupama Elit Kasko" yaptırın. Aynı özelliklere sahip bir başka poliçe yok düşünmeden yaptırın derim..
  • Selamlar, Anadolu Sigorta'dan yaptırdım kaskoyu..
  • quote:

Selamlar, Anadolu Sigorta'dan yaptırdım kaskoyu..

E hayırlı- uğurlu olsun :) Hasarsız bir yıl dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esprisel -- 29 Aralık 2009; 20:41:33 >
  • Teşekkür ederim
  • En iyisini yapmışsınız. :)))))

www.limonsigorta.com
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.