Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben wt-2 trident aldım ..yaklasık 2 haftadır kullanıyorum..
    2005 yılında nokia nın ilk dokunmatik teli olan 7710 aldım kullandım..hala bende ..2008 yılında n95 aldım ama ekranı arııza yaptı 3 sefer servise verdim kvk beşiktaş şubesi 1. sefer yaptı 2. serferde buna insan sağlıgına zararlı bir madde sürülmüş bu madde başka bi servise yani garanti dışı müdahale olmuş diye ürünü iade etti..çok kızdım çünkü kendilerinden başkasına vermemiştim yetkililere ulaşmak istedim sonuç hüsran..bakırköydeki servise hiç bişi olmamış gibi göürüp verdim 3 gün sonra tel yapıldı diye ardılar gidip aldım..sordum olumsuz bişi yokdediler öbür servisin iade fişini verdim önce bocaladılar sonra bizsize dönücez dediler hala dönecekler..demek istedigim bi ürünü alırken alt yapısı çok önemli..müşteri memnuniyeti servis ağı onu marka yapar kalite yapar ARIKAN beyin demek istedigide bu olsa gerek...elbette hangi marka olursa olsun hata arıza olabilir önemli olan satarkan verilen söz ve güvenin satışsonunda devam etmesi...
    şimdi size trident firma teknik servisi ile yaşadıgım olayı anlatacagım bunu okuduktan sonra arıkan bey dahil herkesin çin telleri ile olan bakışaçıları değişecek..almak isteyen almak istemeyen herkes bu olaydan dersler çıkaracağına eminim..
    çok yakında firma ile olan mail tel konuşamaları satışı yapan yer ve sonuç hakkında ama olyın 2-3 gün içinde sonuçlanmasını bekliyorum..en sağlıklı ve doğru paylaşımı yapacağım..

• quote:

Orijinalden alıntı: zelkartr

arkadaşlar ben WT-2 aldım.Müthiş bi telefon her türlü özelliği var.eğer düşünüyorsanız kesinlikle almalısınız.!! büyük ekranda internete girmesi, izlenebilmesi, video izlemesi müthişş..!! Almanızı öneriyorum.ben teknolojiksten aldım güvenilir bir yer.2 yıl garantiside var.Güvenilir bir yer öneririm ..!!

arkadasım sen w-t2 de internette video izleyebiliomusun? eğer izliosan tam ekran izleyebiliomusun onuda söle bari. biz w-t2 de nette video izlenmio die bilioruz. w-t3 te izleniomuş ama ondada tam ekran izlenmio. cvbın bizleri aydınlatr..

nezih34 arkadasım çok merak ettim eminim dier arkadaslarda çoook merak etmiştir. bir an önce bizimle paylaşta şu olayı bizde fikir saibi olalım

• arkadaşım daha internete girmek nasip olmadı. ama internette video izlenemiyo diye biliyorum bu telefonda ..!!
  • bak sen ne yazmışsın: "arkadaşlar ben WT-2 aldım.Müthiş bi telefon her türlü özelliği var.eğer düşünüyorsanız kesinlikle almalısınız.!! büyük ekranda internete girmesi, izlenebilmesi, video izlemesi müthişş..!! "

diye yazınca ne anlarsınız arkadaşlar???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztyfnp -- 4 Şubat 2010; 16:43:05 >
  • Yaw arkadaşlar yormayın kafanızı. Ben aldığımdan beri neler yaptım w-t2 ile video izlemek için ama maalesef download etmeden izlenme şansı yok. Operayı da kurdum boltu da kurdum bir sürü tarayıcı kurdum banamısın demiyo. Sorun yazılımdan değil, cihazın donanımından kaynaklanıyor. Sonuçta w-t3 tede opera yüklü, bizimkinden farklı değil, aynı opera o da, ya 4 sürümüdür ya da beta5. İlla da izliyim diyorsanız w-t3 almanız gerekiyo. Onda da tam ekran izlenemiyomuş illa bir yerden problem çıkacaracaklar yani. Bir yanını düzeltseler diğer yanını bozuyolar cihazın. Yakında w-t4 ü de çıkarırlar.
  • arkadaşlar telefonu ilk aldığınızda nete ilk girerken siz bi ayar felan yaptınız mı arkadaş soruyoda ben bi ayar yapmadım
  • quote:

arkadaşlar ben WT-2 aldım.Müthiş bi telefon her türlü özelliği var.eğer düşünüyorsanız kesinlikle almalısınız.!! büyük ekranda internete girmesi, izlenebilmesi, video izlemesi müthişş..!! Almanızı öneriyorum.ben teknolojiksten aldım güvenilir bir yer.2 yıl garantiside var.Güvenilir bir yer öneririm ..!!

Komik.. Az Önce bunu yazan sensin ?

Bunu da

quote:

arkadaşım daha internete girmek nasip olmadı. ama internette video izlenemiyo diye biliyorum bu telefonda ..!!

Şunu adam gibi ALıp, kullanan insanlar yorum yazsın. Bilmeyen Ordan burdan atan insanlar değil !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMMurat # 58 -- 4 Şubat 2010; 18:08:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

Yakın bir zamanda bende alıcam inşallah wt-3 :) bugun sordum burda bir mağaza da kredi kartına 10 taksit dedi 360 oluyor sanıyorum matıydı benim baktığım o da güzeldi ama ben parlak siyahını almayı düşünüyorum ..

sizden bişey rica etsem olurmu ;
    acaba dediğiniz mağaza nerede il, ilçe ve adres olarak verirseniz çok teşekkür ederim.
    birde şişlideki evkurda w-t2 sordum 1 ay önce w-t1 var dedi ben şimdi w-t3 alıcam. varmıdır acaba evkurda ve fiyatı ne kadardır. ben kağıthane de oturuyorum (ist) buraya yakın mağaza varsa bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim. kredi kartıyla alırsam heralde daha ucuz olur. çünkü iki mağazaya sordum kendileri 15 taksit yapıyolardı evkurda w-t1 400 tl dedi. behamo da w-t3 450 dedi. lütfen yardım edin bende almak istiyorum internetten almak istemiyorum. bu tridentin ana bayisi felan yokmu kendi mağazası. lütfen cevap verin...

• quote:

Orijinalden alıntı: cuneytkalmaoglu

quote:

Yakın bir zamanda bende alıcam inşallah wt-3 :) bugun sordum burda bir mağaza da kredi kartına 10 taksit dedi 360 oluyor sanıyorum matıydı benim baktığım o da güzeldi ama ben parlak siyahını almayı düşünüyorum ..

acaba dediğiniz mağaza nerede il, ilçe ve adres olarak verirseniz çok teşekkür ederim.
    birde şişlideki evkurda w-t2 sordum 1 ay önce w-t1 var dedi ben şimdi w-t3 alıcam. varmıdır acaba evkurda ve fiyatı ne kadardır. ben kağıthane de oturuyorum (ist) buraya yakın mağaza varsa bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim. kredi kartıyla alırsam heralde daha ucuz olur. çünkü iki mağazaya sordum kendileri 15 taksit yapıyolardı evkurda w-t1 400 tl dedi. behamo da w-t3 450 dedi. lütfen yardım edin bende almak istiyorum internetten almak istemiyorum. bu tridentin ana bayisi felan yokmu kendi mağazası. lütfen cevap verin...

arkadaşım w-t3 450 tl olurmu hiç çok pahalı tridentin pazarlamasına gir orada fiyatları yazıyor istersen shopping tv de var oradan takip et 299 tl bence iyicene araştır ucuzunu bulursun elbet.

• 450 mi ? daha neler ...
    az evvel kopyaladığım ekraqn görüntüsü trident pazarlamadan. bu arada bende t3 almaya karar verdim ama siyahmı beyazmı seçemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arz77 -- 4 Şubat 2010; 20:30:32 >
  • quote:

quote:

Bağcılar yürüyüş yolunda bir mağazadan adını şimdi hatırlamıyorum zaten vitrininde trident amblemi var sanıyorum elden almak için bende sormuştum esenler tekstilkent ticaret merkezinden alınıyor heralde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 4 Şubat 2010; 21:03:36 >

• kardesım cok saol.
    dursuneris@hotmail.com
    kadikoyefesi09@fenerbahce.1907
    bunlar msn lerım ıkısınden bırını ekle yada ıkısını farketmez
    sormam gereken sorular var bazı seylerı bulamadım bılemedım
    arkadaslar telı aldım dun harbı cok cok kalıte.100 lıra fazla verın hayattın tadını cıkartın
  • Trident w-t3 alın en iyisi o bakın özellikleri var o fiyata daha ne istiyoruz kii? internetten video izleniyor tv si var şarzı çok iyi gidiyor kamerası diğerlerine göre çok daha iyi , sarocağınız soru olursa cevaplarım sesiniz çok iyi gidiyor. neti ve menüleri çok hızlı gayet güzel bir telefon ıphone yerine trident al daha özellikli daha ucuz
  • dorukalp99 kardeş ben bu telefonu almaya karar v erdim. ilk aldığınızda hatta 15 günde bir kalibrasyon ayarı yapın diyenler var. nedir bu birazanlatırmısın.
  • arıkan kardesım mesajım sana lutfen eklede bazı sorularım olcak
  • quote:

quote:

quote:

Bağcılar yürüyüş yolunda bir mağazadan adını şimdi hatırlamıyorum zaten vitrininde trident amblemi var sanıyorum elden almak için bende sormuştum esenler tekstilkent ticaret merkezinden alınıyor heralde ..

Mesajın için teşekkür ederim elden almak bence en iyisi çünkü sorun felan çıkmasını istemiyorum. yer farketmez istanbul içi heryerden alabilirim (anadolu yakası hariç ) bildiğiniz yer varsa yazarmısınız.fiyatı 350-380 civarı, kredi kartına taksit yapabilen bir mağaza varsa yazarsanız çok sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: arz77

dorukalp99 kardeş ben bu telefonu almaya karar v erdim. ilk aldığınızda hatta 15 günde bir kalibrasyon ayarı yapın diyenler var. nedir bu birazanlatırmısın.

kısaca bahsedeyım kalıbrasyon ayarını arada bır yaparsan dokunmatıgın hassaslıgı ılk gun ku gıbı oluyor o da 2 sanıyenı alıyor gunde bır kere yapsan bıle 2 sanıye hıc bır sey deıl
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mesajın için teşekkür ederim elden almak bence en iyisi çünkü sorun felan çıkmasını istemiyorum. yer farketmez istanbul içi heryerden alabilirim (anadolu yakası hariç ) bildiğiniz yer varsa yazarmısınız.fiyatı 350-380 civarı, kredi kartına taksit yapabilen bir mağaza varsa yazarsanız çok sevinirim...

Madem öyle kendi satış yerinden al Tridentin aşağıda firma iletişim bilgileri var ara sor, oraya gelsem satın alabilir miyim diye? Aynı sitede W-T3 ün sayfasında satış fiyatları ve taksit olayını da yazıyo.
    http://www.tridentpazarlama.com/iletisim.html

• arz 77 kardeş bu kalem kalibrosyonunu ilk aldığında 1 kez yapman gerekir ne 15 günü uydurmuşlar kalem kalibrosyonu senin kalem gittiğin yerler doğru ulaşmanı sağlar kalibrosyonu at kafadan yaparsan hiçbir yere giremezsin zorluk çekersin
  • Ya arkadaşlar bu W-T3 ü ewet çok güzel cihaz. Kullanıyorum hiç problem yok. Fakat anlamadığım netten video izlenme olayı.

Ben aldığım günden beri deniyorum deniyorum bir türlü olmuyor. Opera 3 yüklü. Tridenti aradım. Teknisyenle konuştum. Aynen söylediğini yazıyorum '' Beyefendi W-T9,W-T1,W-T2 ve W-T3 modellerinin sorumlusuyum. İçersindeki tüm programları test edip onaylayan benim. Bu modellerin hiç birisinde internetten video izleyemezsiniz.'' Ben bu forumda yazılanları kastederek '' Ama izleyebiliyoruz diyenler var'' dedim. O da '' bu mümkündeğil. Operanın hangi sürümünü yüklerseniz yükleyin bu Java sürümü ile ilgili. Bizim kullandığımız sürümde bu şansınız yok. Fakat W-T5 ve W-T6 modelleri üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Belki onlarda bu sürümü kullanabiliriz. ''

Aynen bu şekilde sööledi. Dumur oldum mu , evet. Her ay yeni bir model mi çıkaracaklar bunlar. O zaman ne anlamı var W-T2 almanın yada 3. Konuştuğum kişinin ismi teknisyen Kerem Bey ( soy ismini söylemediği için bilemiyorum. ) Adam 5 ve 6 çıkcak diyor. Biz 2 ye 3 e sevinirken :)

Şu video izleyebilme olayına da çok şaşırdım. Koskoca firma diye bahsedilen Trident mi cihazlarından haberi yok. Valla bişey anlamadım...

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.