Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var
1124 Cevap146154 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     4 [6] 8 9 10 11 12 13      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

106 Mesaj
26 Ocak 2010; 16:48:59 

Forumu incelersen iyi diyeni de var küfür edeni de... Sen karar verecen almadan önce araştırıp.

194 Mesaj
26 Ocak 2010; 21:58:56 

o paraya w-t3 alırsın artı cebinede 30-50 lira paran kalır. tahmin edilen fiyatlara göre. askın50 almış w-t3. w-t2 almayın dio bu daha ii dio. sen baya bi araştr sonra pişman olma. bimelin dedii gibi dier markalarda ii de var kötüde araştr bak.

106 Mesaj
27 Ocak 2010; 10:19:58 

MÜJDEEEEEEEEEEEE..
Trident pazarlamada W-T3 görünüyo ahanda aşağıdaki linkte var özellikleri ve fiyatı
http://www.tridentpazar...-w-t3-black-rubber.html

1711 Mesaj
27 Ocak 2010; 10:35:09 

quote:

Orijinalden alıntı: bimel34

MÜJDEEEEEEEEEEEE..
Trident pazarlamada W-T3 görünüyo ahanda aşağıdaki linkte var özellikleri ve fiyatı

w-t2 den artısı cok fazla degıl.

kaderimiz olan aşka değilde aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim

267 Mesaj
27 Ocak 2010; 10:59:18 

acaba internetten video izlenebiliyor mu? bilgisi olan var mı? birde gerçekten 2 megapixel kalitesinde mi çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk52 -- 27 Ocak 2010; 10:59:53 >

106 Mesaj
27 Ocak 2010; 10:59:40 

quote:

Orijinalden alıntı: dexter35

quote:

MÜJDEEEEEEEEEEEE..

w-t2 den artısı cok fazla degıl.

Hatta hiç değil, ya da ben bişey göremedim fark olarak? belki içine konan programlardır veya direk video izlenebilmesidir. Onu da askın50 deneyince yazacak zaten çalıştırıp çalıştırmadığını. Nesi yeni ben anlayamadım hala yaw?

1711 Mesaj
27 Ocak 2010; 11:15:44 

quote:

Orijinalden alıntı: haluk52

acaba internetten video izlenebiliyor mu? bilgisi olan var mı? birde gerçekten 2 megapixel kalitesinde mi çekiyor

gercek 2 mp ıle alakası yok arkadaslar bu telefonu kamera ıcın almak ıstıyorsanız benden tavsıye almayın bende hem w-t1 hemde w-t2 var kameraları kotu bana gore ama ben kamera ıstemıyorum dıyorsanız kesın alın dıyorum cok ıyı telefon

267 Mesaj
27 Ocak 2010; 11:29:09 

internetten video izlenebiliyor mu? bide benzerleri var Pixma falan aynı gibiler o zaman ucuzunu almak daha mantıklı değil mi?

194 Mesaj
27 Ocak 2010; 13:41:37 

askın50 sana bi soru. telefonun arka kapağındaki kameranın yanında ortada bi simkart resmi var. bu resim sticker mı yoksa sabit yapılmışmı. yani çıkarma şansı varmı. hoş durmuoda.

1 Mesaj
27 Ocak 2010; 14:56:17 

arkadaşlar elimde 2 tane w t2 var 1 ay önce kız arkadaşıma ve kendime almıştım ancak kız arkadaşım hiç alışamadı tridentin kendi sitesinden aldım garantili yani alışamadağımız için satmak istiyoruz üzerindeki koruma bantları dahi duruyo ilgilenmek isteyen varsa mail atabilir mail adresim tuna2909@hotmail.com

246 Mesaj
27 Ocak 2010; 15:23:32 

Şuan için W-T3 'ün W-T2 den farkı Pusula ve 3.5 Dokunmatik olarak görünüyor. Ayrıca W-T3 kamerasında Flash da yok ..

Anlaşılan netten video izleme olayını Operanın Yeni sürümleri ile yakalayabilicez Trident modellerinde. Durum Onu gösteriyor.

W-T3 Alan arkadaşlar biraz daha bilgilendirirse daha da anlaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMMurat # 58 -- 27 Ocak 2010; 15:26:39 >

Rakibim ezeLi oLamaz çünkü Ezerim !

6 Mesaj
27 Ocak 2010; 16:56:54 

gençler daha yeni izmir başbayisini aradım wt3 e 290 ytl dediler.ama başbayiden alırsanız.bizim ksk dekiler 350 diyo wt3 e...

23 Mesaj
27 Ocak 2010; 21:01:14 

ya bursada trident wt2 veya pixma compeq satan bi yer var mı

www.knightfight.org

güzel oyun tavsiye ederim kota götürmüyo

www.tpmrpg.net

buda güzel bi pokemon oyunu

107 Mesaj
27 Ocak 2010; 21:49:22 

arkadaşlar bugün denedim netten video izlenebiliom hemde çok net şekilde telefonun kendi programıyla face girdim ordada izlenio youtube de de heryerde izleniyor opera mini nin yeni versionu telefonda olduğu için izlenio video.arkadaşlar w-t1 ve w-t2 de kamera kötü ama w-t2 kamerası çok iyi başka soru sormak istersen,,z sorunnn ccevap larımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

246 Mesaj
27 Ocak 2010; 22:00:57 

quote:

Orijinalden alıntı: askın50

arkadaşlar bugün denedim netten video izlenebiliom hemde çok net şekilde telefonun kendi programıyla face girdim ordada izlenio youtube de de heryerde izleniyor opera mini nin yeni versionu telefonda olduğu için izlenio video.arkadaşlar w-t1 ve w-t2 de kamera kötü ama w-t2 kamerası çok iyi başka soru sormak istersen,,z sorunnn ccevap larımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

İşte beklenen cevap buydu.. Sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMMurat # 58 -- 28 Ocak 2010; 1:46:12 >

1711 Mesaj
28 Ocak 2010; 0:05:41 

quote:

operanın hangı surumu yuklu sende 5 surumu mu ben 5 surumunde ızleyememıstım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ocak 2010; 0:16:05 

arkadaşlar bildiğin taklit çin malı telefonlar..kulaktan dolma bilgi değil deneyimlerimi yazayım size..

yaklaşık 2 hafta kadar ben de bu çin mallarından kullandım..2 haftada kafa mafa kalmadı acayip başım ağrıyodu..sonra zaten ekranı çatladı attım çöpe..nasıl rahatladım nasıl..sanki yeniden doğmuş gibi oldum..

gerçekten söylüyorum bu telefonları kullanmayın kendinize yazık edersiniz çok zararlı sağlığınıza..internetten girin araştırın bu telefonu kullanmak demek cebinde bir baz istasyonu taşıyorsun demek...zaten 300tl falanmış o 300tl ile gidin noika,samsung vs...'nin orta düzey telefonlarından alın gitsin..

dandik bi wifi'si dokunmatiği var diye sağlığınızdan olmayın..

2972 Mesaj
28 Ocak 2010; 0:19:54 

Wt 3 ün çektiği resimleri bilgisayara atıp baktınız mı? Telefon üzerinden bakarken birşey anlaşılmıyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

169 Mesaj
28 Ocak 2010; 2:59:37 

kardeşim bu gün gitmiş anneme bi wt2 almıs özellikler iyi hoş ta kullanıslı bi telefon degil wlan dan aga baglandım içinde mini opera 3 yüklü bastıgınızda operaya ilerle falan dedi ilerlettim fakat daha sonra sol altta tamam butonu cıkıyo ne yaptım ne ettimse o tamama basamadım kullanan arkadaslar nasıl atladılar o kısmı merak ediyorum sarj cihazıda kırık cıktı kutudan operada tamam tusuna basabilen arkadaslar yardımcı olabilirmi bana sorarsanız alalım mı almayalımmı diye 300 lira veripte 500 liralık ugrasmak istiyosanız alın vaktiniz coksa ugrasa ugrasa sorun yasaya yasaya kullanacaksanız alın derim yardımlarınızı bekliyorum hatta imkanı varsa yarın iade ettirecem telefonu

onlyme

159 Mesaj
28 Ocak 2010; 4:54:20 

Sar değerine bakılcaksa hepsi öyle yani burda şey yapmayın ona bakarsanız ekmek bile kanser yapıyordu yani hayatımız pamuk ipliğine bağlı zaten para olmayınca ı-phonu neyle alıcaksın hayatın tadını almaya geldik dünyaya atın ölümü arpadan olsun ;) wt-3 e akıyoruz =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

194 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:12:58 

arkadaslar tridentten msj geldi şimdi. w-t3 internette her videoyu DESTEKLEMEMEKTEDİR diolar. ulan bide pürüzsüz olsun bee. hangileri oluo bunlar acaba. askın50 youtubeda facebookta falan izlemiş.

122 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:44:32 

Trident pazarlamadan biraz önce baktım stoklar çok hızlı tükeniyor. Netten sipariş vermek istemiyorum deneyerek alırım her zaman tellerimi. İnş. Ankaradaki bayilere gelir kısa sürede. Ankarada alan arkadaş olursa haber verirse sevinirim.

1998 Honda CR-V 2.0i ES
Blackberry Curve 8520
Sony Vaio VPC-W21M1E

107 Mesaj
28 Ocak 2010; 12:21:59 

arkadaşlar bu tridentin kafası iyi değil ulan ben kendim nette video izleyebiliorum trident nasıl izlenmio dio anlamış değilimmmmmmmm bvgra kardeş bana sorarsan siteden alma kendin git bayiden felan al inceleme şansın olur ben öle yaptım gittim kendim aldım şuanda çok memnunum kutu içerisinde kılıfıda var telefonun o iyi oldu iştee telefon çizilmioo :D

194 Mesaj
28 Ocak 2010; 12:30:56 

askın kardes. izlenmio demediler. nette her videoyu desteklemio dediler. yani bazıları açılır bazıları açılmaz demek bu. opera mini 5 beta 2 çıkmış sitesinde. acaba sendeki bu sürümmü? bu sürüm diilse, bu sürümü yükleyince tam ekran video açılırmı acaba bunu çözmenin bi yolu varmıdır?

122 Mesaj
28 Ocak 2010; 13:21:41 

Model-------------------Ebatlar---------------------------Batarya Gücü
I Phone 3G S----------115.5 x 62.1 x 12.3 mm--------(bilinmiyor)
Trident S321---------- 108 x 56 x 12.5 mm-------------850 mAh
Trident SL93-----------115 x 62.1 x 12 mm-------------850 mAh
Trident W-T1----------117 x 63 x 13.7 mm-------------900 mAh
Trident W-T2----------117 x 63 x 13.7 mm------------1050 mAh
Trident W-T3----------115.5 x 62.5 x 13 mm ----------1050 mAh

Almayı düşünen arkadaşlar için bir ebat karşılaştırması yaptım kendi çapımda. Ebat olarak W-t3 modelinde biraz daha iyileştirme yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bvgra -- 28 Ocak 2010; 13:25:24 >

1998 Honda CR-V 2.0i ES
Blackberry Curve 8520
Sony Vaio VPC-W21M1E

106 Mesaj
28 Ocak 2010; 15:12:48 

quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

askın kardes. izlenmio demediler. nette her videoyu desteklemio dediler. yani bazıları açılır bazıları açılmaz demek bu. opera mini 5 beta 2 çıkmış sitesinde. acaba sendeki bu sürümmü? bu sürüm diilse, bu sürümü yükleyince tam ekran video açılırmı acaba bunu çözmenin bi yolu varmıdır?

Ben opera mini 5 beta 2 yi ilk aldığımda yükledim maalesef o da açmıyo. Askın da hangi sürümü yüklü operanın eğer bizdeki sürümlerden biriyse demek ki video izleyememe sorunu yazılımdan değil donanımdan kaynaklanıyo demektir. WT3'de bir de ön kamera yok galiba resimlerden öyle görünüyo. İşin ilginci WT2 yi daha pahalıya satıyodu tridentpazarlama şimdi wt3 fiyatı daha düşük.

122 Mesaj
28 Ocak 2010; 17:20:20 

quote:

arkadaşlar bu tridentin kafası iyi değil ulan ben kendim nette video izleyebiliorum trident nasıl izlenmio dio anlamış değilimmmmmmmm bvgra kardeş bana sorarsan siteden alma kendin git bayiden felan al inceleme şansın olur ben öle yaptım gittim kendim aldım şuanda çok memnunum kutu içerisinde kılıfıda var telefonun o iyi oldu iştee telefon çizilmioo :D

Yeni yeni aklıma sorular geliyor. Kulaklık olayında bir değişim yapmışlar mı? Şarj girişi nasıl i phone benzeri mi yoksa direkt USB girişi olarak mı kullanılıyor???

1998 Honda CR-V 2.0i ES
Blackberry Curve 8520
Sony Vaio VPC-W21M1E

107 Mesaj
28 Ocak 2010; 18:39:06 

bvgra kardeş şarz girişi hiç iphoneyle aynı olabilirmiii w-t2 yle aynı

246 Mesaj
28 Ocak 2010; 21:52:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Sago Çuf Çuf

arkadaşlar bildiğin taklit çin malı telefonlar..kulaktan dolma bilgi değil deneyimlerimi yazayım size..

yaklaşık 2 hafta kadar ben de bu çin mallarından kullandım..2 haftada kafa mafa kalmadı acayip başım ağrıyodu..sonra zaten ekranı çatladı attım çöpe..nasıl rahatladım nasıl..sanki yeniden doğmuş gibi oldum..

gerçekten söylüyorum bu telefonları kullanmayın kendinize yazık edersiniz çok zararlı sağlığınıza..internetten girin araştırın bu telefonu kullanmak demek cebinde bir baz istasyonu taşıyorsun demek...zaten 300tl falanmış o 300tl ile gidin noika,samsung vs...'nin orta düzey telefonlarından alın gitsin..

dandik bi wifi'si dokunmatiği var diye sağlığınızdan olmayın..

Arkadaşım ! Birebir W-T1, W-T2, W-T3 modellerinden birini mi kullandın yok . Almışsın bir telefon yaşadığın şeyi buraya yazıyorsun. Belki sebebinin Ondan dolayı olup olmadığını bile kesin olarak bilmiyorsun. Burda söylemek istediğim bu modelleri korumak yada taraftarlık yapmak değil, seni eleştirmek.. Belkide yalan yanlış şeyler söylüyorsun. Burda konu belli sorulan sorular belli. Şu modellerde oluşan bi sorun varsa Çıkar söylersin. Ama sen anca başka şeylerden bahsedip burda insanlara yanlış bilgiler veriyorsun. Şu topic de birsürü sorusoran yada cevap bekleyen arkadaşlar var Boşuna parazit yapmayın. Biri gelir Başka modelin reklamını yapar, biri gelir eline almaz şöyledir böyledir der. Biliyorsan , ELine alıp kullandıysan, garantisinden şundan bundan faylandıysan, Yada bi şekilde bu modelden kötü bi sonuç aldıysan yazarsın bizide bilgilendirirsin.

6 Mesaj
28 Ocak 2010; 23:35:57 

b]Arkadaşlar Dün Trident WT2 Aldım Çok Memnunum Çalışması Gayet Güzel Yanlız Özelliklerinde Yazan Bişeyi Bulamadım Kullanan Arkadaşlar Belki Yardımcı Olabilir... Arayan Kişinin Resmini Ekleme Olayını Bi Türlü Bulamadım Telefonda Girip Çıkmadığım Yer Kalmadı Muhtemelen Gözden Kaçırdım Mümkünse Kullanan Bi Arkadaş Nasıl Yapıldığını Adımlar Halinde Açıklarsa Çok Sevinirim... Şimdiden Teşekkürler..

M@ST€®

379 Mesaj
29 Ocak 2010; 0:29:52 

Arkadaşlar Dün Gittim Ve Telefon Aldım Trident mi Aldım Hayır...
Aslında Kafamda İki Telefon Vardı Trident Wt3 Ve General Mobile DSTL1 Gittiğim Yerde İkisinide İnceleme Fırsatım Oldu...
Karşılaştırmak Gerekirse.... Trident Çok Daha Şık Duruyor Ama Dokumatiği General Mobile ye Göre Çok Zayıf Kalıyor Ayrıca General Mobilede Android Yazılımı Yüklü Bu Zaten Çok Büyük Bir Artısı... Ayrıca General Mobile Dokumatik Ekranını Sharp Marka 5 Mp Kamerasını Sony Kullanmış ( Yalan Değil Garanti Belgesinde Bile Belirtilmiş Durumda ) Ben General Mobile Aldım Çok Memnunum Gerçekten Süper Bir Telefon Almayı Düşünen Arkadaşlara Öneririm...
Sorusu Olan Olursa Cevaplarım...

"No woman No kids"
-Leon-

379 Mesaj
29 Ocak 2010; 0:35:40 

BU ARADA FİYATLARINI SÖYLEMEYİ UNUTTUM

Trident wt3 : Gittiğim Yerde Adam En Son 310 Lira ya Bıraktı
General Mobile DSTL1 : En Son 405 Lira ya Bıraktı Ve Aldım xD

95 Lira İçin Fazlasıyla Değer Arkadaşlar...

"No woman No kids"
-Leon-

2507 Mesaj
29 Ocak 2010; 1:03:14 

95 tl general Mobile trident farkına değer dostum..en iyisini yapmışsın.bence güle güle kullan

SİVAS----KABARTEY---BALKAR

1711 Mesaj
29 Ocak 2010; 1:11:15 

quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

BU ARADA FİYATLARINI SÖYLEMEYİ UNUTTUM

Trident wt3 : Gittiğim Yerde Adam En Son 310 Lira ya Bıraktı
General Mobile DSTL1 : En Son 405 Lira ya Bıraktı Ve Aldım xD

95 Lira İçin Fazlasıyla Değer Arkadaşlar...

co kıyı yapmıssın aldıgın telefon u ınceleme fırsatım oldu 4 4 luk bır cıhaz ayrıca general mobıle saglamdır da

159 Mesaj
29 Ocak 2010; 1:52:41 

Evet güzel telefon General Mobile DSTL1 tv de olsa mükemmel olurmuş :) şu wt-3 ün kamerası nasıl düzgün olsun yeter kullanan biri açıklayabilir mi? önde kamerası yok sanırım wt-3 ün =( illa birşeyi eksik yapacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 29 Ocak 2010; 2:00:59 >

1711 Mesaj
29 Ocak 2010; 10:07:57 

quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

Evet güzel telefon General Mobile DSTL1 tv de olsa mükemmel olurmuş :) şu wt-3 ün kamerası nasıl düzgün olsun yeter kullanan biri açıklayabilir mi? önde kamerası yok sanırım wt-3 ün =( illa birşeyi eksik yapacaklar

onde kamerası olmamasına cok uzulme bızde varda ne oluyor kalıtesı cok kotu

194 Mesaj
29 Ocak 2010; 10:18:23 

fbsk1907 w-t3 kamerası w-t1 ve 2 ye göre çok iimiş askın50 öle sölüo. dstl1 gerçekten güzel telefon kalite hissi uyandırıo ama kalın bi tasarımı var ve ekranıda daha büyük olabilirdi o yüzden tercih etmedim. ama gerçekten kof deil yani...

6 Mesaj
29 Ocak 2010; 13:51:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Mcroper

b]Arkadaşlar Dün Trident WT2 Aldım Çok Memnunum Çalışması Gayet Güzel Yanlız Özelliklerinde Yazan Bişeyi Bulamadım Kullanan Arkadaşlar Belki Yardımcı Olabilir... Arayan Kişinin Resmini Ekleme Olayını Bi Türlü Bulamadım Telefonda Girip Çıkmadığım Yer Kalmadı Muhtemelen Gözden Kaçırdım Mümkünse Kullanan Bi Arkadaş Nasıl Yapıldığını Adımlar Halinde Açıklarsa Çok Sevinirim... Şimdiden Teşekkürler..

Arkadaşlar bilen yokmu nasıl resim koyulduğunu...Ayrıca bu bölümde trident hakkında sorulan sorular ve cevapların yer alması gerekiyor.Tridenti kötülemek yada dandik falan demek için msj yazılmasın lütfenherkezin bi telefon zevki vardır bu zevkine dayanarak gider telefon alır.Telefon hakkında hiç bişey bilmeyipte sadece çin olduğu için burda kötüleyen arkadaşların boş yere reklam yapmasını kınıyorum.. Soru soranlarda onlar sayesinde cvp alamıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcroper -- 29 Ocak 2010; 13:58:38 >

M@ST€®

107 Mesaj
29 Ocak 2010; 14:58:46 

kardeş kötüleyenleri hiç takmayın buraya yazıpta kötüleyenlere he diyip geçin kendisi alamıo kıskanıoyo heraldeee:D

106 Mesaj
29 Ocak 2010; 16:37:07 

Arayan kişiye resim eklemek için resmin boyutunun en fazla 20 kb olması gerekiyo. O zaman resim ekle diyebiliyomuşsun ama ben 20 kb.den az resim editleyemedim daha. Deneyecem birazdan.

4 Mesaj
29 Ocak 2010; 17:08:03 

quote:

Arayan kişiye resim eklemek için resmin boyutunun en fazla 20 kb olması gerekiyo. O zaman resim ekle diyebiliyomuşsun ama ben 20 kb.den az resim editleyemedim daha. Deneyecem birazdan.

hocam w-t2 mi var sende??
menüden itibaren anlatırmısın acaba o özelliğin bulunduğu yeri ben orayı bulamadım resim boyutu küçültmek sorun diil olursa ben yazarım buraya nasıl olduğunu...

106 Mesaj
29 Ocak 2010; 17:38:52 

quote:

Orijinalden alıntı: semetey318

quote:

hocam w-t2 mi var sende??
menüden itibaren anlatırmısın acaba o özelliğin bulunduğu yeri ben orayı bulamadım resim boyutu küçültmek sorun diil olursa ben yazarım buraya nasıl olduğunu...

wt2 var ama resime gelince arayan resmi yap demiyo. Bence boyutu büyük diye demiyo. Eğer 20 kb.dan küçük bir resim bulabiliyosan üstüne gelip seçenekler de bir bak orada yazanlara. Akşam evde küçük resim atabilirim ancak telefona, dener sölerim sonucu. Ama sende 20 kb.dan küçük resim varsa telinde hemen dene.

106 Mesaj
29 Ocak 2010; 17:44:54 

yok yaw o da olmuyo buldum küçük resim.

98 Mesaj
29 Ocak 2010; 18:50:10 

herkese slm.

Yaklaşık 2 saat önce W-T3 aldım. Tam acaba netten video izleyebirir miyim diye kendi kendime soruyordum ki yukarıda Askın50 arkadaşımız izleyebildiğini söyledi. Acaba Askın dostum sende operanın hangi sürümü var. Cevaplarsan sevinirim.
Bir de gerçekten çok güzel bir cihaz arkadaşlar almak isteyenlere tavsiye ediyorum. W-T9 kullanıyordum şimdi W-T3 aldım inşallah sorun olmaz ki sanmıyorum olacağını.

Bu opera olayınıda sitesinden sürüm yükselterek güncelleyebiliryormuşuz sanırım. Deneyeceğim olursa paylaşırım.

379 Mesaj
29 Ocak 2010; 21:32:16 

Arkadaşlar General Mobile DSTL1 Hakkında Sorusu Olan Varsa Yardımcı Olurum Süper Bir Telefon Herkese Öneririm....

"No woman No kids"
-Leon-

149 Mesaj
29 Ocak 2010; 23:23:23 

Kardeş nerde buldun bu dstl1 i acaba ben bulmakta zorlanıyorum ....istanbul....

379 Mesaj
29 Ocak 2010; 23:54:50 

Ben Ankarada Oturuyorum Ankaradan Aldım İstanbulu Bilemiyeceğim Kardeş

Yardımı Olurmu Bilmem Ama Şunlara Bi Bak İstersen;

http://www.generalmobil...on=wheretobuy&CityId=34

Telefon Numaraları Mevcut İçinde Arasan Öğrenebilirsin Hadi Kolay Gelsin...

"No woman No kids"
-Leon-

22 Mesaj
30 Ocak 2010; 14:12:53 

ARKADAŞLAR BENDE WT3 ALMAK UZEREYIM.SORULARIM

1.İNTERNETE SORUNSUZ BAGLANIRMIYIM
2.TELİ ALINCA YAPILMASI GEREKEN BIR AYAR VARMI MESELA DOKUNMATIK KALIBRASYONU DEMIISSINIZ O NEDRI?
3.INTERNETE BAGLANMAK ICIN W LESS TEN TELEFONA YAPILACAK BIR AYAR VARMI
4.SKYPE YUKLEYEBILIRMIYIM.
5.MAILLERIMI KONTROL EDEBILRIMIYIM.
6.OYUN NASIL YUKLENIR.PROGRAM NASIL YUKLENIR LUTFEN BIRI ANLATSIN

98 Mesaj
30 Ocak 2010; 15:43:40 

quote:

Orijinalden alıntı: kadikoyefesi09

ARKADAŞLAR BENDE WT3 ALMAK UZEREYIM.SORULARIM

1.İNTERNETE SORUNSUZ BAGLANIRMIYIM
2.TELİ ALINCA YAPILMASI GEREKEN BIR AYAR VARMI MESELA DOKUNMATIK KALIBRASYONU DEMIISSINIZ O NEDRI?
3.INTERNETE BAGLANMAK ICIN W LESS TEN TELEFONA YAPILACAK BIR AYAR VARMI
4.SKYPE YUKLEYEBILIRMIYIM.
5.MAILLERIMI KONTROL EDEBILRIMIYIM.
6.OYUN NASIL YUKLENIR.PROGRAM NASIL YUKLENIR LUTFEN BIRI ANLATSIN

1- Wi-Fi ile bağlanabilirsin ayrıca, Kullandığın operatörün internet paketlerinden birisi ile de bağlanabilirsin. ( Bunun için Hizmetler_Veri Hesabı_CEPten İnternet seçeğini seçmen gerekli)

2-Ben bu kalibrasyon olayını yapmadım. Şimdilik herhangi bir problem görünmüyor. Ayrıca yapılması gereken herhangi bir ayar yok ( Kişisel ses vs. hariç ) direkt kullanmaya başlayabilirsin.

3-Menü deki WLan seçip ''Ağ için ara'' diyorsun. Bulunan her hangi bir modeme bağlanıyorsun. Olay bu..

4-Denemedim fakat W-T9 da var bende. Onda yükllüydü. Buna koymamışlar. Ama yüklenebilir.

5-Wi-Fi ile hotmail.yahoo vs. girip bakabilirsin ancak gelen mailin sms olarak cabine gelmesini istiyorsan bunu kullandığın hotmail. vs içersinden ayarlayarak yapman mümkün fakat o zamanda kontörlü hat kullanıyorsan kontöründen gider ya da faturana yansır.

6-İşte bunun cevabını bulursan buraya yaz da bizde öğrenelim. :)

159 Mesaj
30 Ocak 2010; 18:07:50 

wt-3 e ön kamera neden koymamışlar ya pff :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

194 Mesaj
30 Ocak 2010; 18:29:23 

öne kamera koysalar noolcakki. nie üzüldün o kadar. bi işe yaramıo o öndeki kamera berbat ötesi. görüntülü konuşmada yok. naapcan...

22 Mesaj
30 Ocak 2010; 19:47:14 

çok teşekkürler arkadaşım.kafamdakı sorulara cevap vermısın.320 lıra 12 taksıt alıyorum bırtane.skype ve wless en onemlısı benım ıcın.ama oyun ve program yuklense ıyı olur:) du yanı.son sorum.acaba nette oynadıgım onlıne bır oyun var travıan buna grermı wless ten baglanınca:)

2507 Mesaj
30 Ocak 2010; 19:55:28 

Almadan önce bu telefonu da bir incele skype ve wifi bunda da var...general mobile 100tl fazla ver güzel bir şey al..android işletim sistemi var..istediğini yklersin silersin..gayet güzel bir telefon...Lütfen bir bak
http://www.genccell.com...tail.aspx?ProductID=200

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARIKAN -- 30 Ocak 2010; 19:56:48 >

98 Mesaj
30 Ocak 2010; 20:38:46 

quote:

Orijinalden alıntı: kadikoyefesi09

çok teşekkürler arkadaşım.kafamdakı sorulara cevap vermısın.320 lıra 12 taksıt alıyorum bırtane.skype ve wless en onemlısı benım ıcın.ama oyun ve program yuklense ıyı olur:) du yanı.son sorum.acaba nette oynadıgım onlıne bır oyun var travıan buna grermı wless ten baglanınca:)

evet şimdi denedim giriyor. Üye olma adımına kadar girdim. Gerisini bilemem oynanır mı oynanmaz mı?

1 Mesaj
30 Ocak 2010; 22:00:44 

ARKADAŞLAR DAHA BUGÜN ALDIM W-T2 Yİ ..
AMA NERDEYSE PEK BİŞEY BULAMADIM NE TVYİ NE ZİL SESİ AYARLAMASINI NEDE SESSİZE ALMAYI ..
ACİL YARDIMCI OLABİLCEK VARMI ?

2507 Mesaj
30 Ocak 2010; 23:36:57 

çin malı telefonların üretici ve Türkü olmaz. çünkü çin malı telefonların hemen hemen tamamının iç aksamı çinde bir firmada üretilir, cep telefonu satmak isteyen firma gider, istediği özelliklere göre bir iç aksam seçer, aksesuarları belirler (dokunmatik ekran, kaç mb kamera olacak vs..) dışının nasıl olacağını belirtir. çinli firma da ona göre üretir ancak kendi adıyla değil, isteyen firmanın adı altında satılır..

tüm dünyadaki çin malı telefonların büyük çoğunluğu bu şekildedir. yani içleri aynı, dışları ve markaları farklı. Bu nedenle bu cep telefonları markaları tamamen yereldir. yani tr dışında hiçbir yerde ola, wentto.pigma.ayphone.trident. vs.. gibi marka bulamazsın. halbuki aynı telefon büyük ihtimalle farklı bir ad ile italyada satılıyor olabilir.

122 Mesaj
31 Ocak 2010; 23:34:27 

arkadaşlar bugün aldım bende w-t3 ü
telefon görünüm olarak çok güzel kaliteli bir iş çıkarmışlar.
kutunun içerisinden çıkan kılıf i phoneye uygun olduğu için çok az büyük geliyor telefona ama sıkıntı değil.
şarj girişi i phoneye benzer jaklı giriş
kulaklık 2.5mm aynı i phone gibi
ekran kalitesi güzel
fotograf makinesinden çok şey beklememek lazım
w lan çekimi iyi

sorusu olan arkadaşlar olursa cevaplarım. resimleri de en kısa zamanda ekleyeceğim

1998 Honda CR-V 2.0i ES
Blackberry Curve 8520
Sony Vaio VPC-W21M1E

9 Mesaj
31 Ocak 2010; 23:53:42 

Hayırlı olsun kardeş, resimlerini bekliyoruz...

63 Mesaj
1 Şubat 2010; 0:16:45 

quote:

Orijinalden alıntı: bvgra

arkadaşlar bugün aldım bende w-t3 ü
telefon görünüm olarak çok güzel kaliteli bir iş çıkarmışlar.
kutunun içerisinden çıkan kılıf i phoneye uygun olduğu için çok az büyük geliyor telefona ama sıkıntı değil.
şarj girişi i phoneye benzer jaklı giriş
kulaklık 2.5mm aynı i phone gibi
ekran kalitesi güzel
fotograf makinesinden çok şey beklememek lazım
w lan çekimi iyi

sorusu olan arkadaşlar olursa cevaplarım. resimleri de en kısa zamanda ekleyeceğim

HAYIRLI OLSUN ARKADAŞIM ÇİN MALI ALDIN 1.500 TL YE GİDİP 1 YIL SNRA MODASI GEÇECEK BİR TELEFON ALMADIN ÇÜNKÜ ARDI ARKASI KESİLMİYOR TEKNOLOJİNİN HERKESİNDE GÜCÜ YOK ALMAYA DİĞERLERİ GİBİ 1.000 -2.000 TL TELEFONA VERMEYE ZATEN TELEFON BU ARABA GİBİ ALIP 10 YIL KULLANILMIYOR 1 YIL SONRA YENİSİYLE TAKAS EDİLİYORKİ TÜRKİYE 70.MİLYON CEP TELEFONU SAYISI 100.MİLYONDUR BUDA EN BASİT ÖRNEKLERİNDEN BİRİDİR BİR YIL SONRA DEĞİŞTİRECEĞİNİ BİLE BİLEÇOK PAHALI MODEL ALMAKTANSA 5 TE 1 FİYATINA İHTİYACLARINI GÖREN UYGUN FİYATLI TRİDENT GİBİ BİR MODEL YADA G.M GİBİ ALMAK EN MANTIKLISI ÇALINSA İÇİN PARÇALANMAZ :)

159 Mesaj
1 Şubat 2010; 1:12:27