Şimdi Ara

Samsung'un 2010 yılında yapacakları; Tablet Bilgisayar, LED Monitörler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük elektronik firmalarından Samsung'un Avustralya Ofisinin Bilgi Teknolojilerinden sorumlu yöneticisi Emannuele Silanesu, Güney Koreli üreticisinin önümüzdeki zamanlarda tablet bilgisayar pazarına giriş yapacağını ve 2010 yılının sonuna kadar bütün bilgisayar monitörlerinde LED teknolojisine yer vereceğini açıkladı.

Apple Tablet'in sıklıkça dillendirildiği bir dönemde Silanesu, tablet cihazlarıyla ilgili çok fazla bilgi vermezken, dokunmatik ekranlarının yanında dahili fiziksel klavyeye de sahip olabileceklerini belirtti. Silanesu ayrıca, 2010 yılının ilk çeyreğinde firmanın ürün gamına CCFL aydınlatmalı çoklu dokunmatiğe duyarlı monitörleri ekleyeceğini bunun yanı sıra bir süredir Nvidia'nın 2D içeriği 3D içeriğe çevirebilen çözüm üzerinde çalıştığını açıkladı.

• son bir kac gündür, haberin basindaki ileri geri tuslari ile bir sonraki habere gecemiyorum, baska tarayicilarla denedim yine ayni, acaba sorun benim bilgisayardami yoksa donanimhaber.com dami? bu sorunu baska yasayan biri var mi?
  • chrome kullanıyorum ben ve şuanda sorunsuz bir şekilde haberler arasında ileri geri yapabiliyorum.
  • aynı sorun bende de var :(
  • firefox mozilla'da surum 3.5.5 oklar normal calisiyor!
  • ilk defa farklı tarayıcı olarak chrome kullanıyorum donanımhaberde sorun yapıyor explorer
  • sorun yok
  • anlaşılan 2010 her konuda hareketli bir yıl olacak...
  • 2010 yılı bakıyorum baya bir iyi geçeğe benziyor ama yanlız tek sorun şu SERVİS SORUNU Buna bir acilen el atmaları lazım bu böyle gitmez binlerce insan mağdur bu monitörü alıp kullananlardan.. gerisini düşünün artık.

ama genede hayırlı olsun inşallah daha iyilerine sahip oluruz olmayanlarada allah versin diyorum.
  • Servis sorunu hakikaten ciddi boyutlarda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.