Şimdi Ara

BİLGİSAYARDAKİ AYNI DOSYALARI AYIKLAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DEĞİŞİK ZAMANLARDA YÜKLEDİĞİMİZ AYNI DOSYALARI HARDDİSKTEN TARAYARAK BİRDEN FAZLA OLANLARI BELİRLİYEN PROGRAM VARMI? VARSA TÜRKÇE OLAN VARMI?

• system mechanic son sürümü pro 5 var. yanlız çok dikkat etmen lazım sistem dosyalarınıda silebilirsin...
  • başka böle bi program varmı benimde içime yarıcakta?
  • system mechanic çok karışık ve riskli
  • aynı dosyaları bulma birçok sistem temizlik programında mevcut. örn system mechanic, advanced system optimizer fakat bu progamlr boyuta göre arama yapıyor

fakat unique filter ise faklrı boyut ve çözünürlükteki aynı resimler bulabiliyor. ayrıca yeni sürümde mp3 ve video desteğide vardır sanırım

advanced mp3 catalog ise tag bilgilerine göre arma yaparak sizi aynı mp3lerden kurtarabilir.
  • system mechanici kurdum eş dosyaları taradı 1500 civarı aynı boyut ve isimde dosya buldu temizlemem durumunda windowsa yani sistem dosyalarına zarar verir mi? yani bu programın sisteme zarar vermeme gibi bir özelliği mevcutmu ? birde türkçe yama varmış nereden bulabilirim?
  • Hayır sistem dosyalarına zarar vermezs kesinlikle
    tr yamasını kurmanı tavsiye etmem unistall seçeneği kalkıyor
    birde bazı fonksiyonlarında sorun olabiliyor dün bu yüzden format attım makineye
    Anlamadığıon herhangi bir nokta olursa yardımcı olurum
  • türkçe yamayı kurmadım bu benim system mechanici kaldırmamda problem olmaz umarım birbiriyle aynı diye listelediği 1500 civarı dosyalardan ne olduğunu bildikleri sildim ama açıkçası hepsini silmekten korkuyorum arada windows ile ilgili olanlar gider diye
  • Bende de aynı mp3 çok var. Şunları bir deneyelim elle uğraşılmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: khaos

türkçe yamayı kurmadım bu benim system mechanici kaldırmamda problem olmaz umarım birbiriyle aynı diye listelediği 1500 civarı dosyalardan ne olduğunu bildikleri sildim ama açıkçası hepsini silmekten korkuyorum arada windows ile ilgili olanlar gider diye

sen kurda format atmadan kaldır göreyim dostum
    Rahatlıkla silebilirsin hepsini sorun olsaydı ben kullanmazdım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: rockclimber

quote:

Orjinalden alıntı: khaos

türkçe yamayı kurmadım bu benim system mechanici kaldırmamda problem olmaz umarım birbiriyle aynı diye listelediği 1500 civarı dosyalardan ne olduğunu bildikleri sildim ama açıkçası hepsini silmekten korkuyorum arada windows ile ilgili olanlar gider diye

sen kurda format atmadan kaldır göreyim dostum
    Rahatlıkla silebilirsin hepsini sorun olsaydı ben kullanmazdım

rockclimber arkadaşım forum sayfalarında arama yaptığımda system mechanic hakkında oldukça deneyimli olduğunu gördüm birde ilaç dağıttığını bu ilaçtan banada yollarmısın gerci bu sayfa 6 günlük umarım görürsün mesajımı ramazanka@hotmail.com birde bu ilaç nasıl kullanılıyor acaba çok şeymi istedim kusura bakma kal sağlıcakla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.