Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
6
Favori
525.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla köfte parmaklara uygun klavye bulan olursa bende isterim :) SPB, Orjinal Türkçe ve Rosco dahil hiçbiri kullanım olarak kolay değil.

Edit: WM 6.5 update ne zaman çıkar acaba, malum 730 modelinin lansmanında 6.5 versiyonu bangır bangır duyurulmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snuffxxx -- 21 Aralık 2009; 13:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

@Duranek sanırım konuyu takip etmediniz. Bu konuda program paketi ekledim 1-2 sayfa önce, konuyu açan arkadaşımızda ilk mesaja ekledi. Videoda kullandığım klavye program paketine de ekleyip kurulum anlatımını yaptığım "cliquick". İlk sayfadan indirebilirsin.

Bu arada LG kişiler uygulamasını açtığımzda maalesef defult wm klavyesine dönüyor ve mecburen klavye değiştirme okuna basıp değiştirmemiz gerekiyor, henüz bir çözüm bulamadım. Ama çok da öncemli bir bug değil bence, zaten arama yapmak için LG kişileri değil arama yüzünü kullanıyorum.

Konuyu nasıl bir saplantı halinde takip ettiğimi bilseniz gülersiniz halime :) site yöneticileri bile o kadar girmiyorlardır herhalde :) Program paketini eklediğiniz dakika indirdim ama ben zaten Cliquick yükledim diye yüklememiştim onu benimki eski versiyon herhalde o kadar büyük değildi şimdi sizin verdiğinizi yükleyeceğim :) Teşekkürler.

• @Duranek klavyeyi yüklediğinizde direk videoda gördüğünüz skin ile çıkmayacak karşınıza, keypad olarak açılıyor. Keyboard yan konumda çalışıyor, dik konumdada keyboard olması için gereken ayar ilk sayfada mevcut.

@snuffxxx cliquick en bu konuda gayet başarılı. Çoğu klavyede en üst satırda "qwertyuiop" harfleri sıralıdır ancak cliquickde "qwertyuio" şeklinde "p" harfi çıkarılıp alt satıra konulmuş, o nedenle tuşlar daha kalın ve kullanımı benzer formattakilere nazaran en rahatı bu.
    Eğer bu da tatmin etmezze sizi tam ekran klavyeler var (klavyeyi açınca üstte sadece 1 satırlık yazma kısmı kalıyor), onları deneyebilirsiniz. google da "tam ekran ppc kalvye" şeklinde aratabilirsiniz...
  • Videoyu ben hazırlamadım sadece youtubeye yükledim.Kendi yüklediğimide belirtmek için sonuna adımı koydum.Video yu oktay555 çekmiştir.Emeğine sonsuz saygılar.Videonun sonuna ekleyeceğim.
  • İlk sayfaya Köfte Parmaklılar İçin Güzel Bir Klavye Uygulaması ve Kullanışlı bir Müzik Player eklenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 21 Aralık 2009; 18:31:38 >
  • Arkadaşlar bende aldım telefonu.wifi ayarını yaptım bağlandı ama vodafone live dan giriyor. wifiden girmesini nasıl ayarlıcam?
  • Arkadaşlar silikon kılıf isteyen olursa elimde iki adet mevcut. Tanesini 20tl den vereceğim. Tuşlara erişim sorunu yok, toz çekmeyen cinsten bire bir uyumludur. Ekteki resim kendime aldığım kılıfın resmidir.

http://forum.donanimhaber.com/m_36555878/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm

LG Eigen GM735 ( ANA KONU )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snuffxxx -- 21 Aralık 2009; 20:01:32 >

• arkadaşlar ben başvurmaya gittim bayi bana internetten ilk olarak başvurmanız gerekiyor dedi nerden nasıl başvurcaz bilginiz varmı?
  • Arkadaşlar ok işareti nasıl açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 21 Aralık 2009; 19:48:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

İlk sayfaya Köfte Parmaklılar İçin Güzel Bir Klavye Uygulaması ve Kullanışlı bir Müzik Player eklenmiştir

Bir sorum var. Bu QVGA VGA farkı nedir ben tam olarak anlayamadım. Köfte kadar olmasa da parmaklarımın hakkını yememek lazım :) O klavye uygulamasından hangisini indireceğim orada ne farkı vardır?
  • arkadaşlar bugün gördüm telefonun ilanını bir gazetede . gerek kampanyası gerekse telefon çok iyi oluduğunu gözlemledim .
    5800 gibi symbian lı tel ile karşılaştırma yapabilecek var mı ??

telefonu alıp kullananlar + ve - yönlerini kişisel olarak değilde genel olarak değerlendirebilirse çok memnun olurum .

cihazı alanlara hayırlı ve uğurlu olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

İlk sayfaya Köfte Parmaklılar İçin Güzel Bir Klavye Uygulaması ve Kullanışlı bir Müzik Player eklenmiştir

Bir sorum var. Bu QVGA VGA farkı nedir ben tam olarak anlayamadım. Köfte kadar olmasa da parmaklarımın hakkını yememek lazım :) O klavye uygulamasından hangisini indireceğim orada ne farkı vardır?

VGA = 640x480 çözünürlüktür QVGA ise Quarter VGA yani çeyrek VGA demek 320x256 çözünürlüktür. Tam olarak 320x240 olarak düşünülebilir ama 320x256dır genel olarak.

• selam arkadaşlar herkes'e telefonları hayırlı olsun.benimde şimdilik bir iki problemim var belki genel problemlerdir.

1-radyonun sesi çok az çıkıyor ayrıca sesi dışarı veremiyorum pil sıkıntısı olur diye böyle bir seçenek eklememiş olabilirler.ama radyoda kulaklık sesi çok az.bunun için diğer modellerde yada bazılarında kodlarla servis menüsünden ses çoğaltılabiliyor bunda da varmıdır.

2-çağrı geldiğinde melodi kısıktan çoğalarak çalıyor ayarlarda düzgün görünmesine rağmen(titreşim ve zil).ayarlarda farklı bir seçenek seçip onaylayıp tekrar bu seçeneği seçtiğimde düzeliyor.sonra ne oluyorsa yine ayarlarda doğru seçenek işaretli olmasına rağmen yine artarak çalıyor.bir tutarsızlık var sanırım.

3-bir arkadaş bahsetmiş tel kapalı iken alarm çalmıyor.bu donanımsal bir şeymi yazılım ile halledilebilirmi ilerisi için.

4-kulaklık için 3.5 mm dönüştürücü bulunabirmi.

5-kutudan çıkan cd yazılımını oto olarak kuramadım yani cd'yi taktığımda bir uyarı veriyor flash player 8 yada üstü olmalı diye.zaten sürm 10 var ve yeniden tazelememe rağmen yine olmadı ve cd içinden direk usb driver ını kurarak tanıtabildim.

şimdilik bu kadar yardımlarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@NT -- 21 Aralık 2009; 21:32:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K@NT

selam arkadaşlar herkes'e telefonları hayırlı olsun.benimde şimdilik bir iki problemim var belki genel problemlerdir.

1-radyonun sesi çok az çıkıyor ayrıca sesi dışarı veremiyorum pil sıkıntısı olur diye böyle bir seçenek eklememiş olabilirler.ama radyoda kulaklık sesi çok az.bunun için diğer modellerde yada bazılarında kodlarla servis menüsünden ses çoğaltılabiliyor bunda da varmıdır.

2-çağrı geldiğinde melodi kısıktan çoğalarak çalıyor ayarlarda düzgün görünmesine rağmen(titreşim ve zil).ayarlarda farklı bir seçenek seçip onaylayıp tekrar bu seçeneği seçtiğimde düzeliyor.sonra ne oluyorsa yine ayarlarda doğru seçenek işaretli olmasına rağmen yine artarak çalıyor.bir tutarsızlık var sanırım.

3-bir arkadaş bahsetmiş tel kapalı iken alarm çalmıyor.bu donanımsal bir şeymi yazılım ile halledilebilirmi ilerisi için.

4-kulaklık için 3.5 mm dönüştürücü bulunabirmi.

5-kutudan çıkan cd yazılımını oto olarak kuramadım yani cd'yi taktığımda bir uyarı veriyor flash player 8 yada üstü olmalı diye.zaten sürm 10 var ve yeniden tazelememe rağmen yine olmadı ve cd içinden direk usb driver ını kurarak tanıtabildim.

şimdilik bu kadar yardımlarınız için teşekkür ederim

4- Yılbaşı sonrasında 3.5mm dönüştürücü elimde olacak

• quote:

quote:

quote:

VGA = 640x480 çözünürlüktür QVGA ise Quarter VGA yani çeyrek VGA demek 320x256 çözünürlüktür. Tam olarak 320x240 olarak düşünülebilir ama 320x256dır genel olarak.

arkadaşlar ben 4 klavyeyi de yükledim telefona teker teker de yüklemeye çalıştım ama hiç birini çalıştırmadı çözünürlükle ilgili sorun çıkardı yardımcı olabilir misiniz ? ayrıca büyük başka klavye nasıl bulabilirim ?

• quote:

quote:

quote:

Yani bu telefon için hangisini indirmek gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx
    Arkadaşlar silikon kılıf isteyen olursa elimde iki adet mevcut. Tanesini 20tl den vereceğim. Tuşlara erişim sorunu yok, toz çekmeyen cinsten bire bir uyumludur. Ekteki resim kendime aldığım kılıfın resmidir.

Siz bu ürünleri nereden alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: aessoydan

quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx
    Arkadaşlar silikon kılıf isteyen olursa elimde iki adet mevcut. Tanesini 20tl den vereceğim. Tuşlara erişim sorunu yok, toz çekmeyen cinsten bire bir uyumludur. Ekteki resim kendime aldığım kılıfın resmidir.

Siz bu ürünleri nereden alıyorsunuz?

Yurtdışından

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani bu telefon için hangisini indirmek gerekiyor?

Tabiki WQVGA=240x400. Ekran çözünürlüğü budur. Uygulama yada oyun yüklerken WQVGA desteği olanları seçiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhacir
    Arkadaşlar ok işareti nasıl açılıyor

?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.