Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
6
Favori
525.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    buarada sadece klavye çıktığı zaman harflere,rakamlara.. bastığım zaman oluyor
  • başlat-ayarlar-giriş-ÇOKLU DİL KLAVYE(nin altındaki seçenekler)----> burada çıkan menüde "dokununca titret"in yanındaki tiki kaldırmam gerek ama nasıl :) yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Isik sizmasi var. Sizce degisirlermi yoksa tamirmi olur?
  • Çok teşekkürler. Bunu hemen bende deneyeyim.
    Bu cihaza uygun oyun buldukça paylaşmaya devam.
    quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

ASSASINS CREED

LG Eigen GM735 ( ANA KONU )

http://rapidshare.com/files/325894179/assasins_creed.CAB
    http://hotfile.com/dl/21857992/b406a32/assasins_creed.CAB.html
    Denedim çalışıyor arkadaşlar.

• Kesinlikle doğru. En önemli fark işletim sistemi arkadaşlar. Windows mobile kullandıktan sonra zaten simbianın para etmeyecek bir işletim sistemi
    olduğunu anlayacaksınız.

quote:

Orijinalden alıntı: anlmk

5800 ile kıyaslanamaz bile. gerek dokunmatiği gerekse tasarımı gerekse kalitesi. 5800 kalın, ağır, donma problemleri yaşayan ekran dokunmatiği zayıf ve symbian lı bir cihaz. gm735 ise oldukça ince, şık tasarımlı, malzemesi kaliteli, ekran dokunmatiğinin hassasiyeti sınıfının üzerinde, windows mobile işletim sistemine sahip tüm beklentilere cevap veren bir cihaz. 5800 da menü geçişlerinin hızıyla gm735 in menü geçiş hızı arasında ciddi fark var. 5800 bana göre sorunlu bir cihaz ve stokları tüketmek için fiyatları ciddi seviyelerde aşağı çektiler. gm735 'i aldığımdan beri hiçbir kitlenme donma sorunu görmedim. cihazı alıp kurcalamaya, özellikleini keşfetmeye başlayınca bana hak vereceksiniz. 5800 le gm735 kıyaslanamaz bile. Mevcut klavyesiyle mesaj yazmada sorun yaşamıyorum. Çok alıştım ve şimdi hatasız ve seri mesaj yazıyorum. Bence klavye yüklemeye gerek yok. mevcut klavyesi çok fonksiyonel. Ayrıca 5800 alıp kullanan çok yakın bir tanıdığım telefonunu gg 'dan satıp gm735 alıyor bunuda belirteyim :)

• quote:

5800 ile kıyaslanamaz bile. gerek dokunmatiği gerekse tasarımı gerekse kalitesi. 5800 kalın, ağır, donma problemleri yaşayan ekran dokunmatiği zayıf ve symbian lı bir cihaz. gm735 ise oldukça ince, şık tasarımlı, malzemesi kaliteli, ekran dokunmatiğinin hassasiyeti sınıfının üzerinde, windows mobile işletim sistemine sahip tüm beklentilere cevap veren bir cihaz. 5800 da menü geçişlerinin hızıyla gm735 in menü geçiş hızı arasında ciddi fark var. 5800 bana göre sorunlu bir cihaz ve stokları tüketmek için fiyatları ciddi seviyelerde aşağı çektiler. gm735 'i aldığımdan beri hiçbir kitlenme donma sorunu görmedim. cihazı alıp kurcalamaya, özellikleini keşfetmeye başlayınca bana hak vereceksiniz. 5800 le gm735 kıyaslanamaz bile. Mevcut klavyesiyle mesaj yazmada sorun yaşamıyorum. Çok alıştım ve şimdi hatasız ve seri mesaj yazıyorum. Bence klavye yüklemeye gerek yok. mevcut klavyesi çok fonksiyonel. Ayrıca 5800 alıp kullanan çok yakın bir tanıdığım telefonunu gg 'dan satıp gm735 alıyor bunuda belirteyim :)

kalemle mi yazıyorsunuz mesajları yoksa elle mi?

• arkadaşlar windows 7 ultimate kurdum.ama LG735 i bi türlü göremedim bilgisayarda.nokia 5800 ı görüyor.microsoft un sitesinden device manager 6.1 i indirip kurdum ama hala telefonu görmüyor.acil yardımlarınızı bekliyorum :(
    not : activesync de kuramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

arkadaşlar windows 7 ultimate kurdum.ama LG735 i bi türlü göremedim bilgisayarda.nokia 5800 ı görüyor.microsoft un sitesinden device manager 6.1 i indirip kurdum ama hala telefonu görmüyor.acil yardımlarınızı bekliyorum :(
    not : activesync de kuramadım

Aynı şekilde bende de w7 ultimate ve gm735 var,6.1 sürümü kurulu ancak problem çıkmadı. Biraz daha uğraş derim
  • Herkese selam

LG GM 735 telefonu bilgisayara usb kablosuyla bağlayıp telefonla internete çıkamıyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puraq

quote:

kalemle mi yazıyorsunuz mesajları yoksa elle mi?

kalemi daha hiç kullanmadım. hep elle kullanıyorum.

• Oyun buldukça eklemeye çalışıyorum diğer yardım eden arkadaşlara teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bogachan04

Herkese selam

LG GM 735 telefonu bilgisayara usb kablosuyla bağlayıp telefonla internete çıkamıyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.

Telefon bilgisayara bağlandığında wi-fi kapanıyor
  • Güzel bir telefon..
    Dün arkadaşımın elinden aldım baya bir inceledim..

Dokunmatiği 5800 ile aynı kalitede ne eksik ne fazla telefonu öveyim diye 5800'a saldırmanın bir manası yok ikisininde fiyatları uygun alınabilir cihazlar..
  • 3g wifi bluetooth bağlantısı kuş kilidi modunda kapanıyor kapanmamasını istiyorum ben mesela 3g veya wifiden msnde iken ekran kapansada bağlantı gitmesin istiyorum bunun ayarı nerde bayadır aradım bulamadım yoksa yokmu öyle bi ayar ille ekran açıkmı olması lazım.
  • Yalnız ben sadece Wi-fi den değil sadece bilgisayar üstünden intenete çıkmak istiyorum. Yardım edebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bogachan04 -- 26 Aralık 2009; 13:07:17 >
  • arkdaşlar tel için güzel bir video oynatıcı tavsiye edebilecek varmı altyazı desteği olan var birtane var TCPMP 0.72RC1 bir türlü çalıştıramadım ses var video yok durumunda kalıyor program
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Güzel bir telefon..

Dokunmatiği 5800 ile aynı kalitede ne eksik ne fazla telefonu öveyim diye 5800'a saldırmanın bir manası yok ikisininde fiyatları uygun alınabilir cihazlar..

Ben iki hafta 5800 kullandım, GM735 kullanmaya başlayalı da o kadar olmuştur. Dokunmatik hassasiyeti konusunda aralarında çok bariz bir fark var.
    Resistive ekranlı bir çok model deneme imkanım oldu, kimisi kısa inceleme şeklinde kimisi 3-5 gün kimisi 1-2 hafta.
    5800 kesinlikle ortalamanın altında (en kötülerinden diyebilirim), GM735 ise en iyilerinden (ya da kesinlikle ortalamanın üzerinde).
    Artık bu yorumumu objektif kabul eder misin, yoksa subjektif bir yorum olduğunu ve 5800'a saldırdığımı yahut GM735'i övdüğümü mü düşünürsün bilemem.
    Ancak 2 modeli de en az 1-2 hafta deneme imkanı bulmuş kişilerin yorumunu alırsak eminim ki hiçbiri seninle aynı görüşü paylaşmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 26 Aralık 2009; 13:26:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Güzel bir telefon..

Ben iki hafta 5800 kullandım, GM735 kullanmaya başlayalı da o kadar olmuştur. Dokunmatik hassasiyeti konusunda aralarında çok bariz bir fark var.
    Resistive ekranlı bir çok model deneme imkanım oldu, kimisi kısa inceleme şeklinde kimisi 3-5 gün kimisi 1-2 hafta.
    5800 kesinlikle ortalamanın altında (en kötülerinden diyebilirim), GM735 ise en iyilerinden (ya da kesinlikle ortalamanın üzerinde).
    Artık bu yorumumu objektif kabul eder misin, yoksa subjektif bir yorum olduğunu ve 5800'a saldırdığımı yahut GM735'i övdüğümü mü düşünürsün bilemem.
    Ancak 2 modeli de en az 1-2 hafta deneme imkanı bulmuş kişilerin yorumunu alırsak eminim ki hiçbiri seninle aynı görüşü paylaşmayacaktır.

Dokunmatiğinin işlevini anlamak için 2 hafta kullanma şartı mı var?
    Elinize alıp kullanmaya başladığınızda dokunmatiğin kalitesi rahatlıkla anlaşılır ve dediğim gibi 3 aydır 5800 kullanan biri olarak en ufak bir farklılık görmedim..

Ha bu benim telefon iyi seninki kötü olayına dönmesin öyle bir amacım yok.. Bir telefon iyiyise iyidir kötüyse kötüdür bir telefonun iyi olarak nitelendirilmesi her alanda iyi olduğu anlamına gelmez herkesin kendi çıtasıyla alakalı bir durum..

• quote:

Orijinalden alıntı: mutimuti

3g wifi bluetooth bağlantısı kuş kilidi modunda kapanıyor kapanmamasını istiyorum ben mesela 3g veya wifiden msnde iken ekran kapansada bağlantı gitmesin istiyorum bunun ayarı nerde bayadır aradım bulamadım yoksa yokmu öyle bi ayar ille ekran açıkmı olması lazım.

arka ışık ve güç ayarlarını devredışı bırakın.
  • bilgiler için teşekkürler arkadaşlar bende aldım kullanıyorum ve memnunum. buradaki bilgilerin ışınğında çözmeye çalışıyorum o yüzden çok teşekkürler tekrar .

benim sorunumada yardımcı olabilirseniz sevinirim birini aradığımda karşı taraf reddederse titreşim takılı kalıyor(sürekli telefon titriyor-yavaşlıyor) ve telefonu kapatıp açıncaya/telefonu resetleyinceye kadar düzelmiyor. tüm titreşim seçeneklerini kapatmayı denedim ama sonuç vermedi veya ben doğru yeri bulamadım. sizce nedir bu?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.