- x
Kablo renkleriyle ilgili yardım ?
6 Cevap19448 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3 Mesaj
13 Aralık 2009; 15:18:58 

Selam , benim 2 tane telefon şarj aletini birleştirmem gerekti, 2sininde kablolarını soydum 1 şarj aletinden kırmızı ve siyah kablo diğerinden beyaz ve renksiz(soyuk kablo yani kaplı degildi etrafı) kablo cıktı, ben şimdi bunları nasıl birleştirmeliyim ya da birleştirebilirmiyim ? Yardımınız için teşekkürler.. (NOT:Şarj aletlerinin 2side aynı telefonun)

* Siyah Beyaz Ölüm Yaşam *

2266 Mesaj
13 Aralık 2009; 18:57:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ygtatc

Selam , benim 2 tane telefon şarj aletini birleştirmem gerekti, 2sininde kablolarını soydum 1 şarj aletinden kırmızı ve siyah kablo diğerinden beyaz ve renksiz(soyuk kablo yani kaplı degildi etrafı) kablo cıktı, ben şimdi bunları nasıl birleştirmeliyim ya da birleştirebilirmiyim ? Yardımınız için teşekkürler.. (NOT:Şarj aletlerinin 2side aynı telefonun)

benim anlamdığım bu iki kabloyu neden birleştirmeniz gerekiyor, birleştirmeniz gerkiyorsa birinci şarz aletinin kırmızı kablosu ile diğerinin beyaz kablosu ile birleştirmelisiniz.birinci şarz aletinin siyah kablosu ile diğerinin üzerinde koruma olamyan kablo ile birleştireceksiniz.burada temel kural şu genelde kırmızı + (artı )siyah -(eksi) gösterir eğer ikinci şarz aletinde olduğu gibi ise dışı soyuk kablo her zaman - (eksi) yi gösterir diğer renk beyaz +(artı) da olur farklı renklerde olabilir.siz burada bağlantı yaparken kırmızı ile dışı soyuk kabloyu birbirine değdirmeyin.sanırım anlatabildim

Sormaz Ki Bilsin,Sorsa Bilirdi;Bilmez Ki Sorsun,Bilse Sorardı

1544 Mesaj
14 Aralık 2009; 0:30:30 

şarj aletlerinin birleştirilmemesi gerekir

.:Pioneer 427XA:PopcornHour:.

3 Mesaj
14 Aralık 2009; 20:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: sony kamera

benim anlamdığım bu iki kabloyu neden birleştirmeniz gerekiyor, birleştirmeniz gerkiyorsa birinci şarz aletinin kırmızı kablosu ile diğerinin beyaz kablosu ile birleştirmelisiniz.birinci şarz aletinin siyah kablosu ile diğerinin üzerinde koruma olamyan kablo ile birleştireceksiniz.burada temel kural şu genelde kırmızı + (artı )siyah -(eksi) gösterir eğer ikinci şarz aletinde olduğu gibi ise dışı soyuk kablo her zaman - (eksi) yi gösterir diğer renk beyaz +(artı) da olur farklı renklerde olabilir.siz burada bağlantı yaparken kırmızı ile dışı soyuk kabloyu birbirine değdirmeyin.sanırım anlatabildim

Teşekkürler çok yardımcı oldunuz halletim..

* Siyah Beyaz Ölüm Yaşam *

2266 Mesaj
14 Aralık 2009; 21:08:12 

rica ederim arkadaş bildiğimizi paylaşmak görevimiz

Sormaz Ki Bilsin,Sorsa Bilirdi;Bilmez Ki Sorsun,Bilse Sorardı

542 Mesaj
7 Ekim 2011; 14:33:18 

Hortt

Arkadaşlar hazır konu varken bende sorumu soruyorum ses sistemini bağlarken kabloların hangisi - ve + kabloların 2 side siyah renk fakat birisinin üstünde beyaz çizgi var bu + mı - mi ?

1179 Mesaj
14 Mayıs 2014; 1:38:43 

arkadaşlar benim telefonun orijinal bataryasında üç renkli kablo vardı,siyah-kırmızı ve sarı renkli olarak ama ben buna bir batarya aldım sadece iki uç var siyah ve kırmızı renklere sahip ben bunu diğer üç uçlu kabloya nasıl bir bağlantı yapmalıyım...

www.hepgelal.com
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328