- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ???
14 Cevap8201 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2086 Mesaj
12 Aralık 2009; 23:26:42 

EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ ARKADAŞLAR.. ARADIĞIM HERŞEYİ BULABİLECEĞİM SİTE YADA SİTELER NELER? GOOGLEDEN BAKTIMDA DH EN GÜVENDİĞİM YER.. SİZLERİN ÖNERİSİNE GÖRE HAREKET EDECEĞİM.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

1119 Mesaj
13 Aralık 2009; 17:05:00 

Murat aof kitaplarını kesinlikle öneririm. Bu işin piri bu kurum. 2 ayrı kitaptan çalışabilirsin. Dahasını istersen murat soru bankası alırsın.

2086 Mesaj
14 Aralık 2009; 19:19:47 

quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

Murat aof kitaplarını kesinlikle öneririm. Bu işin piri bu kurum. 2 ayrı kitaptan çalışabilirsin. Dahasını istersen murat soru bankası alırsın.

teşekkür ederim hocam.. murat yayınlarını biliyorum ancak birde daha faydalı olması açısından site önerisi de rica ediyorum..

938 Mesaj
14 Aralık 2009; 19:33:44 

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

teşekkür ederim hocam.. murat yayınlarını biliyorum ancak birde daha faydalı olması açısından site önerisi de rica ediyorum..

aofforum

2086 Mesaj
15 Aralık 2009; 0:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Bbjk1985

aofforum

teşekkür ederim.. başka var mı bilen?

1406 Mesaj
17 Aralık 2009; 20:10:10 

açıkcası ben forumlara takılmıyorum.. netten okumak bana cazip gelmiyo, ki bi çok böyle siteye üye olmama rağmen devamını getiremedim..
arkadaşın tafsiyesinde olduğu gibi murat yayınlarını tafsiye ederim.. murattan bi hoca ile konuştum ve bana derslerde zaten kitaptaki gibi anlatıyoruz demişti.. bi nevi dershane gibi..

3467 Mesaj
23 Aralık 2009; 20:41:25 

Yargı yayınlarından uzak dur derim.yardımcı kitaplarından aldım ertesi gün iade ettim. murat yayınlarının yanına yaklaşamıyor.

129 Mesaj
24 Aralık 2009; 0:07:28 

aofforum.com

Asaletin yeter GS 1905 RUHU

2 Mesaj
26 Mart 2010; 14:11:10 

http://www.aofem.com ben bu siteden çalışıyorum gayette menunum çıkmış soruları ders ders ayırıp indirebiliyorsunuz , ders özetleride mevcut eöğrenmedeki soru ve cevaplarda var bi incele istersen Aöfem.com - Açıköğretim Sitesi

1 Mesaj
3 Haziran 2014; 22:19:20 

AÖF- AÖL- EHLİYET-ÖZEL GÜVENLİK(ÖGS) Sınavları İçin

Ders Notları
Geçmiş Yıllar Çıkmış Soruları
Online Deneme Sınavları
Güncel Son Dakika Haberleri

NorFuLL PayLaŞım MeKaNı | PAYLAŞMAK BİZİM İŞİMİZ...
www.norfulpaylasim.com

NorFULL Paylaşım Mekanı Farkıyla...

0 Mesaj
21 Eylül 2014; 21:32:45 

Açık ara Egem yayınları.. Konu özeti,sorular ve çıkmış sorular tek kitapta ve gerçekten ne murat ne yargı yanına bile yaklaşamaz.. İstanbul Aksaray şubesinde ki abimizde dünya tatlısı :))

5 Mesaj
21 Eylül 2014; 23:25:49 

quote:

Orijinalden alıntı: bayno

Açık ara Egem yayınları.. Konu özeti,sorular ve çıkmış sorular tek kitapta ve gerçekten ne murat ne yargı yanına bile yaklaşamaz.. İstanbul Aksaray şubesinde ki abimizde dünya tatlısı :))

Geçen sene yargı(lider) kullandım. Memnundum ama Egem gözüme çarpıyor. Alsam pişman olmam yani? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1839 Mesaj
22 Eylül 2014; 11:52:09 

Arkadaşım ben yardımcı kaynağa sadece soru çözerken farklı soru çeşitleri çözeyim ve konunun bütünlüğünü daha iyi pekiştireyim diye ihtiyaç duyuyorum, başka şekilde ihtiyaç duymuyorum. Emin olun, AÖF'ün kiatpları çok doyurucu bilgi içeriyor ben AÖF'ün kendi kitabından çalışıyorum. Bence, başka kaynaklar ile zaman kaybetmektense AÖF'ün kitaplarına yoğunlaşmanız daha iyi olur.

108 Mesaj
26 Eylül 2014; 13:12:22 

Siteleri önermiyorum.

Öncelik AÖF'ün kendi kitapları konuyu anladıktan sonra da;

Yardımcı Kaynak olarak Murat veya Egem yayınlarından soru çözerek hazırlanmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EskiToprakTegin -- 26 Eylül 2014; 13:14:07 >

Bu mesajda bahsedilenler: photo_canon1

715 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
powerauto
14 Ekim 2014; 20:54:32 

Geçen yıl forumdan bir arkadaşın önerisiyle uzman kariyer almıştım ve çok faydasını gördüm, bu sene yine alacağım.
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Yargı yayınlarından uzak dur derim.yardımcı kitaplarından aldım ertesi gün iade ettim. murat yayınlarının yanına yaklaşamıyor. Pcbuilder - 23 Aralık 2009; 20:41:25 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora » Açık Öğretim ve Sınavları » EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391