Şimdi Ara

ultrAslan ürünlerini nerden alabilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
23.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

önceden ultrAslanın kapşonlar, sweetleri felan oluyordu şimdi hiçbir sitede ve hiçbir yerde bulamıyorum bunları. gsstorede zaten yok.

aslında bahsettiğim ürün tam olarak şu:

http://www.taraftarshop.net/images/gsuashirt11.jpg

haftalardır araştırıyorum ama birşey bulamadım. yardım edebilecek misiniz ?

• uA ürünlerini sadecewww.ultraslan.com dan alın. Bazı nedenlerden dolayı kaldırıldı zaten ürünler, sadece atkı var. Onu da dediğim gibi, alcaksanız ultraslan.com dan alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyeD

uA ürünlerini sadecewww.ultraslan.com dan alın. Bazı nedenlerden dolayı kaldırıldı zaten ürünler, sadece atkı var. Onu da dediğim gibi, alcaksanız ultraslan.com dan alın

yani boşuna arama diyorsun bu ninja poları öyle mi ?
  • Le Petit Prince. Vay güzel nickmiş. Küçükken en hoşuma giden kitaptı
  • nerden bulunur bu ninja polar abicim ya ?
  • GittiGidiyor da vardır belki 2.el.Bakmadıysan bakabilirsin.
  • Galatasray storedan başka yerden almayın parayı Galatasarayımız kazansın
  • ultrAslan bir hata olarak zamanında ürünlerinin Store'da satılmasına izin verdi. Kısa sürede de bu büyük yanlışından döndü.

Ninja polarlar bulunabilir ama kullanılması kesinlikle grup içi üyeler hariç yasak. Zira üstüne poları geçirince sağa sola salça olmayı taraftarlığın gereği olarak bir kitle azımsanmayacak derecede mevcut.

Şu an ürün yapım satım işlerini yapan tek grup ultrAslan - Boys of Hell.

Kesinlikle bulamayacağınız ürünler ise;

uA Alayına montu
    İnfaz Team poları
    uA Tayfa siyah mont (Bulunursa çok uçuk fiyat olur)
    uA Tophane atkısı
    uA Bakırköy atkısı
    uA Karşı atkısı
    uA Karşı t-shirt
    uA baskılı ilk atkı
    uA Tayfa atkı
    İstanbul Hooligans t-shirt
  • Gsstore da Ultraslan ürünleri yok bildiğim kadarıyla..
  • Store artık satmıyor uA ürünlerini. ultrAslan.com'dan başka bir yerden almamanızı tavsiye ederim zira gittigidiyor vb. sitelerde bir sürü korsan uA ve Galatasaray ürünleri var.Tribündergi.com'a da bakabilirsiniz sanırım oranın "Takas - Alışveriş" bölümünde bazı ürünler oluyordu. ultrAslan.com'a da üyelik şuan kapalı.
  • eğer üniversite öğrencisiysen kendi üni'nin uA grubunla iletişime geç onlar sana ellerinden geldiği kadar yardımcı olurlar
  • http://www.sahibinden.com/search.php?&b[search_text]=ultraslan&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=&c=&sGaleri=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

eğer üniversite öğrencisiysen kendi üni'nin uA grubunla iletişime geç onlar sana ellerinden geldiği kadar yardımcı olurlar

ne yazık ki. bütün alışveriş sitelerini aradım hep korsan polarlar var. boys of hellde de yakında yazmışlar bi polar çıkarıyolar sanırım ama o da ninja değil ''yakında''ları da kim bilir ne zamandır. ah zamanında almadık eşşek kafam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.