Şimdi Ara

Intel ilk jenerasyon SSD modelleriyle yollarını ayırmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 34nm üretim teknolojisiyle hazırladığı NAND flash bellek yongalarını kullanan ikinci jenerasyon SSD modellerini yaz aylarında satışa sunmaya başlayan Intel, 50nm NAND flash bellek yongası kullanan ilk jenerasyon modeller ile yollarını ayırıyor. 80GB ve 160GB kapasiteli X18-M (1.8-inç) ve X25-M (2.5-inç) modellerini EOL kapsamında saha kenarına alacak olan Intel, depolama sürücülerini 20 Nisan'a kadar listelerde tutacak ve gelen siparişleri doğrultusunda son teslimatı 7 Ağustos'ta yüklemiş olacak. İlk jenerasyon SSD'lerden boşalacak farklı fiyat segmentlerinin yeni çözümlerle doldurulması bekleniyor.

• isabet olur.yavaş yavaş f/p kıvamına gelecekler...
  • en hızlı yaygınlaşması gereken teknoloji en yavaş bir biçimde yaygınlaşıyor.. ölmeden kullanabilsek bari :))
  • ihtiyacı olan şimdi de alabilir. o akdar ar-ge yapılmış cihazların şimdiki hdd fiyatlarına satılmasını beklemek hayal... kaldı ki şu an kullandıklarımız bile bir kaç sene önceye kadar pek ucuz değildi.
  • bari onlar alıncak seviyeye insede ortalık ssd görse
  • 2 yıldır kullanıyorum 1 tb ssd lerin ucuzlamasını bekliyorum normal hdd ler cok sesli
  • Almaya açaba kaçıncı jenerasyondan başlıyabilicez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.