Şimdi Ara

AppStore'un tasarımı değişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, iTunes 9 ile sunduğu yeni iTunes Store tasarımını AppStore'a da entegre etti. Geliştiricilerin ve kullanıcıların beğeneceği yeni tasarımın eski tasarıma göre farklılıkları şöyle;

• Uygulamaların artık daha büyük simgeleri gösteriliyor.

• Sol alt köşede aynı geliştiricinin farklı uygulamaların bağlantılarına yer verilmiş.

• Uygulamanın bütün ekran görüntülerinin aynı anda gösterilmesi sağlanmış.

• Açıklama bölümü açılabilir hale getirilmiş. Bu sayede 2 satırlık açıklamanın yanında açıklamanın kalanının gösterilmesi kullanıcıya bırakılmış. Bu sayede sayfa tasarımı daha düzgün hale getirilmiş.

• güzel olmuş
  • Daha kullanışlı olmuş.
  • Bence de eskisine göre daha iyi olmuş.
  • pratik
  • Ben de cuma günü farkettim.Ekran görüntülerinin yan yana görünmesi güzel olmuş.
  • Daha kullanışlı olmuş
  • Böyle daha güzel olmuş...

Üstteki resimdeki oyunu geçen ay indirmiştim... Çok güzel oyun fakat oyun skorlarına baktığımda benim yaptığım skor devede kulak olduğunu gördüm... Daha sonra oyunu usulca sildim...
  • Arkadaşlar Itunes olmadan müziklerimize ve resimlerimize bilgisayarımızda bakamıyormuyuz?Birde bu teli alınca bu programın cd si veriliyormu yoksa bizmi indiriyoruz.
  • Yav çok cahilce gelebilr belki ama yine de sorcam:

3.0.1 yazılımlı JB li bir Iphone varken, PCdeki Itunes sürümünü 9 a çıkarırsak telefona bir şey olmaz di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metto05

Arkadaşlar Itunes olmadan müziklerimize ve resimlerimize bilgisayarımızda bakamıyormuyuz?Birde bu teli alınca bu programın cd si veriliyormu yoksa bizmi indiriyoruz.

Maalesef bakamıyorsunuz... Programın CD si verilmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

Yav çok cahilce gelebilr belki ama yine de sorcam:

3.0.1 yazılımlı JB li bir Iphone varken, PCdeki Itunes sürümünü 9 a çıkarırsak telefona bir şey olmaz di mi?

İtunes sürümü yükseltmeniz telefona bişe yapmaz ama ; sadece versiyon yükseltmeyin yoksa JB uçar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Arkadaşlar Itunes olmadan müziklerimize ve resimlerimize bilgisayarımızda bakamıyormuyuz?Birde bu teli alınca bu programın cd si veriliyormu yoksa bizmi indiriyoruz.

Teşekkür ederim cevabınız için.Pekı telefonla çektiğimiz resimlerimizi bilgisayara aktarabiliyormuyuz?Kusura bakmayın bilgim olmadığından soruyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Teşekkür ederim cevabınız için.Pekı telefonla çektiğimiz resimlerimizi bilgisayara aktarabiliyormuyuz?Kusura bakmayın bilgim olmadığından soruyorum.

Evet telefonla çekilen resimleri itunes olmadanda pc ye aktarabilirsiniz... Telefonu takınca pc USB cihaz olarak tanıyacak ve resimler klasörü açılacaktır... Bu klasörden sadece resim alabilirsin.... Telefona resim yüklemeyi itunes üzerinden yapabilirsin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.