Şimdi Ara

Akasa yeni işlemci soğutucusu Nero S'i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önde gelen komponent üreticilerinden Akasa, ilk tanıtımı yaklaşık 6 ay önce gerçekleştirilen yeni işlemci soğutucusu Nero S'i duyurdu. 120 x 87 x 160 mm boyutlarında ve 726 gram ağırlığında olan Nero S, her biri 8mm kalınlığında olan ve işlemci ile doğrudan temas kuran dört adet ısı aktarım borusuna sahip. Yüksek soğutma performansı için 52 adet Alüminyum yaprakla donatılan ayrıca 600-1600 devir/dakika hızlarında çalışan 120mm çapında fan (25.9dbA gürültü yaratıyor) ile desteklenen Nero S, geniş işlemci desteği ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Intel'in LGA 775, 1156, 1366 ve AMD'nin ise Soket 939, AM2, AM2+ ve AM3 işlemcileriyle uyumlu olan Akasa Nero S'in AK-45 model isimli termal macunla birlikte yakında satışa sunulması beklenirken fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• Sanrım üst uç seviye değil ama iyiye benziyor
  • daha fazla fiyat/performans ürünü bence.
  • nero rakiplerinden performans olarak geride kalmasaydı onu alacaktım.bu yüzden güncellenmesi iyi olmuş
  • Fan müthiş
  • Artık soğutucularında universal olması (çoklu soket desteği) çok iyi bir özellik kullanıcıları bu yönde düşünmeleri artık gerekiyordu, çıkan ürünlerin çoğunda da bu özellik var artık, kullanıcılar farklı soketlere geçsede soğutucu arama derdine düşmeyecekler kolay kolay bu da çok güzel tabi.

Teşekkürler haber için
  • quote:

sahafiec Tarih 12 Aralık 2009; 13:55:07
    daha fazla fiyat/performans ürünü bence.

hacım fiyat vermemişler :)
  • Arkadaşlar bende phenom 2 965 var stok fan çok ses yapıyor bunu alsam bir faydasını görür müyüm ?
  • x4 965 bendede var bios dan ctrl F1 yap . sıcaklık değerlerinin olduğu bolumde fan hızlarını auto sec. ses azalacak tır. bende sunbeam contact freezer dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepppkralll

Arkadaşlar bende phenom 2 965 var stok fan çok ses yapıyor bunu alsam bir faydasını görür müyüm ?

Tabiki epey faydası olur, akasanın ürünlerinin F/P oranı iyidir
  • sağlam birşeye benziyor f/p oranı iyi
  • 2 ısı borusu sanki az gibi geldi bana
  • Yavaş dönüyor. O fanı çıkarım daha güzel bir şey takılabilir 2000lik , daha performanslı olur ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

2 ısı borusu sanki az gibi geldi bana

Bana da az geldi
  • cokda inanilmaz farklar yok diger islemci sogutucularina gore...
    sahsen cok duz bir tasarim haline geldi... sogutma konusunda bir devrim gerekiyor artik..
  • kanatlar akasanın apache modelinden alıntı olmuş sanki :S
  • daha farklı olanlarıda var
  • Intel'in LGA 775, 1156, 1366 ve AMD'nin ise Soket 939, AM2, AM2+ ve AM3
    güzel ürün heber için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.