Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.661
Cevap
42
Favori
803.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eger oda kapaşıysa
    acıp tekrar kapatın
  • Bugün 3. gün atlanta saaadeti ile geçen öncelikle 3 platformada sahip olduğumdn onlarla kıyaslayabiliyorum bende teledünya hep 1 numara sd kalitesi olarak , geçen gün bir türk diziyi atlantada seyrettim en ufak bir fark yoktu diğer 2 platform (digi-dsmart) sd de zayıf kalıyorlar . hd olarak hemen hepsi aynı diyebilirim . Kayıt özelliği iyi , hem sd hem hd kayıt yaptım problemsiz ve kaliteli kayıt yaptı 80 gb harddisci fat 32 yaptım hemen tanıdı Dün 2 defa elektirikler kesildi uzunca müddet , tekrar geldiğinde hemen ip aldı ve şifreli kanalı çözdü. Kanal geçiş hızı iyi ısınma derdi yok , ben özellikle kumandasını seviyorum logitech 525 kullanmama rağmen o na tanıtmadım kendi kumandasını kullanıyorum. Uydu tarama hızı çok iyi. Şimdilik 2 sorun var gibi biri hd kanalların sesi orjinal dileden başka bir dile aldığınızda (ör: lehçe'den ingilizce'ye) azalıyor birde hd kanalların şifresini çözerken 8-10 saniyeye yakın bekleme oluyor bazılarında . sd kanallarda hız çok iyi .Sonuç oarak aldığıma memnunum ve tavsiye edrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Bugün 3. gün atlanta saaadeti ile geçen öncelikle 3 platformada sahip olduğumdn onlarla kıyaslayabiliyorum bende teledünya hep 1 numara sd kalitesi olarak , geçen gün bir türk diziyi atlantada seyrettim en ufak bir fark yoktu diğer 2 platform (digi-dsmart) sd de zayıf kalıyorlar . hd olarak hemen hepsi aynı diyebilirim . Kayıt özelliği iyi , hem sd hem hd kayıt yaptım problemsiz ve kaliteli kayıt yaptı 80 gb harddisci fat 32 yaptım hemen tanıdı Dün 2 defa elektirikler kesildi uzunca müddet , tekrar geldiğinde hemen ip aldı ve şifreli kanalı çözdü. Kanal geçiş hızı iyi ısınma derdi yok , ben özellikle kumandasını seviyorum logitech 525 kullanmama rağmen o na tanıtmadım kendi kumandasını kullanıyorum. Uydu tarama hızı çok iyi. Şimdilik 2 sorun var gibi biri hd kanalların sesi orjinal dileden başka bir dile aldığınızda (ör: lehçe'den ingilizce'ye) azalıyor birde hd kanalların şifresini çözerken 8-10 saniyeye yakın bekleme oluyor bazılarında . sd kanallarda hız çok iyi .Sonuç oarak aldığıma memnunum ve tavsiye edrim.

Şifre çözerken diye bir olay yok arkadaşım. Bildiğin platformların hepsine normal üye olan kişi bir takım aletlerle legal üye olduğu platformların dekoderlerine gönderdiği bilgileri direkt paylaşıyor. Şifre çözme olayı bu kadar kolay olurmu yahu saniyesi saniyesine Senin dediğin kanal geçişte biraz bekletme olayları normaldır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 20 Mart 2010; 18:05:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Azza_

quote:

Bugün 3. gün atlanta saaadeti ile geçen öncelikle 3 platformada sahip olduğumdn onlarla kıyaslayabiliyorum bende teledünya hep 1 numara sd kalitesi olarak , geçen gün bir türk diziyi atlantada seyrettim en ufak bir fark yoktu diğer 2 platform (digi-dsmart) sd de zayıf kalıyorlar . hd olarak hemen hepsi aynı diyebilirim . Kayıt özelliği iyi , hem sd hem hd kayıt yaptım problemsiz ve kaliteli kayıt yaptı 80 gb harddisci fat 32 yaptım hemen tanıdı Dün 2 defa elektirikler kesildi uzunca müddet , tekrar geldiğinde hemen ip aldı ve şifreli kanalı çözdü. Kanal geçiş hızı iyi ısınma derdi yok , ben özellikle kumandasını seviyorum logitech 525 kullanmama rağmen o na tanıtmadım kendi kumandasını kullanıyorum. Uydu tarama hızı çok iyi. Şimdilik 2 sorun var gibi biri hd kanalların sesi orjinal dileden başka bir dile aldığınızda (ör: lehçe'den ingilizce'ye) azalıyor birde hd kanalların şifresini çözerken 8-10 saniyeye yakın bekleme oluyor bazılarında . sd kanallarda hız çok iyi .Sonuç oarak aldığıma memnunum ve tavsiye edrim.

Şifre çözerken diye bir olay yok arkadaşım. Bildiğin platformların hepsine normal üye olan kişi bir takım aletlerle legal üye olduğu platformların dekoderlerine gönderdiği bilgileri direkt paylaşıyor. Şifre çözme olayı bu kadar kolay olurmu yahu saniyesi saniyesine Senin dediğin kanal geçişte biraz bekletme olayları normaldır..

kanal geçişlerdeki bekleme süresi biraz banada fazla geldi. elimdeki tek dekoder bu değil. dreambox 500 de var ve o hiç beklemiyor ona göre. elimdede farklı 2 üyelik var. kıyaslayarak söylüyorum. ama yaptıgı işe bakarak konuşur isek fiyat performans oranı cok başarılı cihaz. aldığıma memnunum şahsen
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım ogrenme aşamasındayım şimdi ses sorununu çözüdm =) yalnız calcio 2 de bugun maçlar izlerken ses yok yayından mı kaynaklı bende mi sorun war calcio 1 de ses war 2 de yok sizde de bole mi ... bi sorum daha olacak şimdi hot bird de sifreli bi kanal izlerken türksata geçiş yaptıgım zaman tv de sinyal zayıf ya da yok dio makinayı acıp kapamak zorunda kalıorum tekrar izlemek için açıp kapatılınca kanal açılıo bunun nedeni ne olacabilir ... ayrıca bi sorum daha war cihazdan kayıt yaptıgım zaman pc de kayıdı izlemeye çalışıorum ya ses yok goruntu güzel ya da ses war goruntude takılmalar oluyor siz hangi programla izliyorsunuz kayıt etitiginiz dosyalıarı şimdilik ogrenmek isteidklerim bunlar yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman900

Arkadaşlar cihazı yeni aldım ogrenme aşamasındayım şimdi ses sorununu çözüdm =) yalnız calcio 2 de bugun maçlar izlerken ses yok yayından mı kaynaklı bende mi sorun war calcio 1 de ses war 2 de yok sizde de bole mi ... bi sorum daha olacak şimdi hot bird de sifreli bi kanal izlerken türksata geçiş yaptıgım zaman tv de sinyal zayıf ya da yok dio makinayı acıp kapamak zorunda kalıorum tekrar izlemek için açıp kapatılınca kanal açılıo bunun nedeni ne olacabilir ... ayrıca bi sorum daha war cihazdan kayıt yaptıgım zaman pc de kayıdı izlemeye çalışıorum ya ses yok goruntu güzel ya da ses war goruntude takılmalar oluyor siz hangi programla izliyorsunuz kayıt etitiginiz dosyalıarı şimdilik ogrenmek isteidklerim bunlar yardımcı olursanız sevinirim...

ses olayı sadece bı kanalda ıse o yayınla alakalıdır dıger kanallarda varsa sıkıntı olmaz.turksatta hıc bekletmeden dırek olarak acması lazım kanal ayarlarını gızlı taramadan bır daha yap bence hotbırdten dg ye gecsen belkı dedıgını bı 5 6 sn yapar ama turksatta kesınlıkle olmaması lazım en azından bende hıc ole bı durum yok.pc de ızleme olayında ıse vlc player ı kullanırsan sd kayıtlarını rahatlıkla ızlersın hd ler ıcınde vıdeo converter kullan o sekılde ızleyebılırsın.Hayırlı olsun cıhaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhappyb

quote:

Orijinalden alıntı: _Azza_

quote:

kanal geçişlerdeki bekleme süresi biraz banada fazla geldi. elimdeki tek dekoder bu değil. dreambox 500 de var ve o hiç beklemiyor ona göre. elimdede farklı 2 üyelik var. kıyaslayarak söylüyorum. ama yaptıgı işe bakarak konuşur isek fiyat performans oranı cok başarılı cihaz. aldığıma memnunum şahsen

bende 1 sene boyunca 500 s kullandım bunu bıde sd lerde goruntu kalıtesı olarak yazarsan bence o bıraz bekelem kımseye sıkıntı olarak gelmez dreamle cok fark var arasında sd goruntulerde bana kalırsa bılmem sızın fıkrınız nedır.
  • Yardım için tşkler tarama yaptım sorun devam ediyor anten mi kaymış yoksa diseqtemi sorun war bilemiyorum tam alet süper bişi ama geçişler felan harika fazla bekletmiyor bu sorunda olmasa iyiydi gerci tek bende war bu sorun galiba hd futbol keyfini herkese tavsiye ediyorum =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

sıkı durun super bır olay var buu yarın paylasacam . ogle bor ozellık geldıkı bu cıhaza pıyasayı 8.8 sallıyacak :)

kardeş şu 8.8 olayı ne oldu? anlatta bilelim. karar verme aşamasındayım.
  • şimdi arkadaşlar ben bişey anlayamadım.
    bu cihazda newcam-cccam yani tüm s*rv*r lar sorunsuz çalışıyormu?
  • cccam sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

şimdi arkadaşlar ben bişey anlayamadım.
    bu cihazda newcam-cccam yani tüm s*rv*r lar sorunsuz çalışıyormu?

aynne ogle hocam sıfır sorun :)
  • quote:

cccam sorunsuz

peki newcam?
  • quote:

quote:

sıkı durun super bır olay var buu yarın paylasacam . ogle bor ozellık geldıkı bu cıhaza pıyasayı 8.8 sallıyacak :)

candostum2007 bu yeni olayı açıklarmısın
  • quote:

quote:

cccam sorunsuz

peki newcam?

Ben sadece cccam kullanıyorum o yüzden diğeri hakkında yorum yapamam.
  • gerçi soruyorum ama cccam nedir newcam nedir onlarıda bilmiyorum.
    server aldığımızda hangini almamız gerekiyorki!!
  • genelde cccam satılır. Newcamd pek bulunmaz. Aldıgınız yer size url, port, kullanıcı adı ve şifre verir, onuda cihaza girersiniz.
  • Orijinalden alıntı: **green-eyes**

[/

candostum2007 bu yeni olayı açıklarmısın

tabıı 1.58 versıyonundan sonra bırıncısı ccam daha stabıl calısıyor ve bundan sonra pc den de web arayuzu kullanarak server bılgıerınıze ulasıp oradan da bılgılerınızı gırıp eklıyebılıyorsuunz. bılıyorsunuz cıhazdan olunca kullanıcı adı ve şifrenız gizli olur ve kımı kullanıcılar bu bılgılere ulasamıyordu. ama artık busayede wep arayuz sayesinde blgilerınızı kontrol edebılır kısa surede cıhaza atabıleceksınız.
  • Bende bu cihazi almayi dusunuyorum, seoul un hd si yada bunu alicam sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ummut -- 24 Mart 2010; 19:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummut

Bende bu cihazi almayi dusunuyorum, seoul un hd si yada bunu alicam sanirim

Tabii ne alacagınıza siz karar vereceksiniz. benım nacızane tercıhım ATLANTA HD BOX . goruntu kalıtesı satıs sonrası candostumdan alınan destek :=) ve forumdaki arkadaşların yazdıkları olumlu eleştiriler, fabrıkanın burda olmasının, G.KORE den ıthal edilmesi. modul ve kart yerinin olması, ki bu sayede D SMART yasal üyesi olup modul alıp hd yayınları izlemek. istedigin saate ayarla auto olarak acılıp, kayıt yapmaya baslıyor olması ve foruma verdıgım özel indirimden yarrlanmak ......... işte şimdi karr senin dostum.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.