Şimdi Ara

Japon balığı mı Betta mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• japon iyidir
  • Japon çamura atsan yaşayacak balık ve çok yemek yiyor.Gir beta al ufak bi kabda bile yaşıyor ve göze hitap ediyor.
  • betta 20-30 lt bi akvaryumda bitkili güzel olur
  • betta tek yaşar ama çok saldırgandır
  • japonlar da çok şirin duruyor ya ama.. yarın alcam kesin birisini.
  • beta nın yaşam süresi ne kadar ortalama?
  • kangal
  • başka yorumu olan lütfen
  • Betta kesinlikle japon balıgı gibi sıradan bir balığın yanında düşünmeye bile gerek yok.
  • lepisteslere de bakmanı öneririm, 10-15 tane alırsan güzel oluyor
    japon iyidir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netell -- 11 Aralık 2009; 20:04:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0sferatu-

Betta kesinlikle japon balıgı gibi sıradan bir balığın yanında düşünmeye bile gerek yok.

beta evet güzel balık japonda şirin gibi genelde japon diolar çok az kişi beta ddi. bakalım yarına kadar.
  • japonlar kıllı oluyor
  • bir beta kullanıcısı olarak ne yorum oldu be amd al diyecekmişim gibi

neyse betta güzel bir balık yetiştirilmesi kolay izlemesi zevkli şapsal kendini aynada filan görünce kızıp cama vuruyor eğleniyorum onla bir japanese balığı bana bu eğlenceyi vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: artdzy

bir beta kullanıcısı olarak ne yorum oldu be amd al diyecekmişim gibi

neyse betta güzel bir balık yetiştirilmesi kolay izlemesi zevkli şapsal kendini aynada filan görünce kızıp cama vuruyor eğleniyorum onla bir japanese balığı bana bu eğlenceyi vermedi

hmm vala iyiymiş ya betaya yakınlaştım :D

• şimdi beta alsam keşke japon alsaymısın ya da diğeri için çok kararsızım..
  • Akvaryumun büyükse git japaneselerden al tabi asya takıntında varsa kaçırma betta tek yaşıyabilen bir balık küçük bir akvaryumda güzel duruyor ama büyük bir akvaryumda tek basına akvaryum boş görünür diye düşünüyorum
  • betta al abi sana alıştıktan sonra oyun falan yapıyor kendini kabartıyor ne bilim bilimum hareketler yapıyor eğer yanına bir dişi bulabilirsen çiftelşmesi bile güzel romantik hem akciğer hem solungaç solunumu yapıyor dayanlıklı bir tür hem göze de hitap ediyor
  • Betayı büyük bir tankta bakacaksanız japon balığından daha iyi bir göz zevki sunacağına eminim.
    Ömürleri bakıma göre değişiyor.4 Yıldır yaşayan betam var.
    Kaliteli yem kullanmaya dikkat et.
    Bakacağın akvaryumun üzeri boş(su direk hava ile temas ediyorsa)ise soğuk günlerde mümkünse bir kap veya streç ile kapat.Akciğer solunumu da yaptıkları için balıkların ölümüne sebep olabiliyor.
  • Valla ben bakmasını bilmiyorum galiba beta aldım 2 gün yaşadı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.