- x
Bilgisayardan Telefona Wifi (Kablosuz Ağ) Üzerinden dosya transferi - RESİMLİ
52 Cevap91090 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

808 Mesaj
11 Aralık 2009; 16:32:36 

Kablosuz ağ üzerinden Telefon ile Bilgisayar arası dosya transferi : (Nokia 5800 XM)

Az da olsa ilgi görmesi nedeniyle konuyu güncelleyip resimli anlatım haline getirdim. Umarım daha çok kişinin işine yarar.

Herkes için gerekli olmasa da biliyorum ki aramızda benim gibi birkaç kişi mutlaka vardır. Telefona zırt pırt usb kablosunu takıp çıkarmaktan bıktım; işin doğrusu yalama olacak diye korkuyorum ve telefonuma kıyamıyorum. Bu yüzden bilgisayardan telefona wifi (kablosuz bağlantı) üzerinden nasıl transfer edebilirim diye düşünmeye başladım. Biraz araştırdım denedim ve oldu. Bilgisayarda bir paylaşılanlar klasörü oluşturdum ve telefondan bu klasöre yerel ağ üzerinden erişebiliyorum. Benim işimi gördü. Umarım sizin de işinize yarar.

Arkadaşlar tekrar söyleyeyim de iyice açıklığa kavuşsun :

Sadece Bilgisayardan telefona dosya aktaracaksanız : http://mongoose.googlecode.com/files/mongoose-2.8.exe

Karşılıklı dosya transferi için :

Signed-Unsigned Problemi olanlar yani IMEI'sini vermeyenler burada anlatılan yazılımı, diğerleri ise yükleyebildikleri için SymSMB veya SymNAS gibi programları kullansınlar.

Şimdi gelelim konumuza...

Gerekli Programlar :

http://rapid-share.com/files/291347759/Cerberus_FTP_Server_3.0.7.1.zip - Cerberus FTP Server - PC'ye Kurulacak (linkteki rapid-share arasındaki çizgiyi silin.)

padersyncFTP - Telefona Kurulacak

Denen Telefon :

Nokia 5800 XM (Symbian s60 v5)

Gerekenler :

- Bir bilgisayar
- Telefon bilgisayar arası bir bağlantı (USB kablo, Bluetooth, Kızılötesi vs.) ya da kart okuyucu - padersyncFTP programını telefona atmak için.
- Wifi Özellikli bir telefon
- Wifi Özellikli bir router (ADSL Modem)

Nasıl ?

İşin aslı, bilgisayarımıza bir ftp server kuruyoruz ve telefonumuza da bir ftp client kuruyoruz. Cerberus'u indirdik, kurduk ve çalıştırdık. Bizi Log ekranı karşılıyor.

0

Menüden Configuration > User Manager 'a tıklıyoruz. Açılan pencerede User (Solda) 'a tıklıyoruz. Anonymous'a (Ortada) sonra da Password'a (sağda) çift tıklıyoruz.

0

Burda bir şifre belirliyoruz. Aynı ekranda hemen altta Virtual root directory for : Anonymous bölümü var. [...] ya tıklayıp paylaşmak istediğimiz klasörü seçiyoruz. Sonra da Add to root 'a tıklıyoruz. Ve pencereyi close'a tıklayıp kapatıyoruz. Ana ekranda sağ bölümde ip adresleri bulunmakta. Bunlardan istediklerini kapatabilirsiniz; eğer konuyla ilgili pek bilginiz yoksa hepsi seçili kalsın.

0

Menüden File > Stop Server 'a sonra da yine aynı menüde Start Server 'a tıklayın. Bilgisayar tarafındaki işimiz bu kadar.

Telefondan bağlantı sağlandığında log ekranı aşağıdakine benzer bir hal alacaktır:

0

Telefona padersyncFTP.jar ve padersyncFTP.jad dosyalarını bir şekilde kopyaladınız. Telefona kurulumu yapın. Uygulamalar bölümündeki padersyncFTP'yi çalıştırın. OK'e tıklayın. File Systems > FTP 'ye tıklayın.

0
->
0
->
0

Host bölümüne bilgisayarınızın IP (yerel) adresini yazın. Pass kısmına bilgisayara yüklediğiniz programda belirlediğiniz şifreyi yazın. Sol alt köşedeki YUKARI OK resmine tıklayın ve CONNECT 'e tıklayın.

0
->
0
->
0

Hepsi bu kadar. Ancak Ana menüye dönmek için ekranın sağ altındaki sola oka bassanız da ana menüye dönemeyebilirsiniz. Bu durumda :

0
->
0
->
0

0

Telefonun içeriğini görüntülemek için :

0
->
0
->
0

Bookmarks bölümünde ise, bilgsayardan gelen dosyaları kaydedeceğiniz klasörlerin listesini oluşturabilirsiniz. Aktarım sırasında işinizi çok kolaylaştırır. Bunu için klasörün telefonunuzda var olması gerekir. Hafıza kartınızın yolunu gösterirken resimdeki gibi yazmanız gerekmektedir :

0
->
0
->
0

NOT :
- Firewall kullanıyorsanız bağlantı gerçekleşmeyebilir. Firewall'da gerekli ayarlamaları yapmayı bilmiyorsanız kullanacağınız zaman firewall'u kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 1 Şubat 2010; 1:45:20 >

Lineage Forever...

1570 Mesaj
11 Aralık 2009; 18:34:52 

Çok harika bir yöntem. Sırf zevk için dahi olsa denenip teşekkür edilecek bir bilgi.
Kolay gelsin.
Teşekkürler.

Pentax K20D, Vivitar 75-205 F2, Pentax-A 50 mm 1.7, Tamron 70-200 Dİ-LD-Macro, Sigma 17-70 DC HSM,

808 Mesaj
11 Aralık 2009; 22:49:47 

çok teşekkür ederim. benim çok hoşuma gitti. en azından zırt pırt usb takmaktan kurtuldum. takması bişi değil de telefonun portuna bişi olacak diye korkuyorum.

Lineage Forever...

408 Mesaj
12 Aralık 2009; 0:35:16 

süper ama tlfndaki pro 29 günlük diooo ://

408 Mesaj
12 Aralık 2009; 0:37:43 

bu kota yemez dimi yaf sonuçta aynı ıp adrsnden çekiosun dosyayııı

808 Mesaj
12 Aralık 2009; 0:49:15 

ewet malesef 29 günlük. ben de tam şimdi cracklisini arıyordum ama pek bişi çıkmadı. olmazsa ayda bir kaldırıp kurarım artık.

quote:

Orijinalden alıntı: hasan333

bu kota yemez dimi yaf sonuçta aynı ıp adrsnden çekiosun dosyayııı

Kesinlikle kota yemez. Çünkü yerel ağ bağlantısını kullanıyor. internetle hiçbir işi yok. ben denedim aktarım hızı da gayet iyiydi. kafayı iyice taktım buna. daha verimli programlar bulursam onları da paylaşırım.

bu arada konuyla ilgili değil ama hazır yazıyorken

http://rapid-share.com/...ed.Read.NFO-Symbian.SIS ---> ADOBE READER CRACKLİ

5800 (s60v5) için bir arşiv daha :

http://www.symbiangalax...d-september-2009-a.html

Lineage Forever...

292 Mesaj
12 Aralık 2009; 0:56:10 

Bu kadar ugraşmaya gerek yok ki. SymNAS diye pro var telefona kuruyorsunuz wi fi ye baglaniyorsun ağ a tak dedin mi direk bağlanıyor. yani telefona kur aç ve ağ a bağlan.. sadece 2 işlem :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

808 Mesaj
12 Aralık 2009; 2:37:57 

quote:

Orijinalden alıntı: AKI

Bu kadar ugraşmaya gerek yok ki. SymNAS diye pro var telefona kuruyorsunuz wi fi ye baglaniyorsun ağ a tak dedin mi direk bağlanıyor. yani telefona kur aç ve ağ a bağlan.. sadece 2 işlem :D

Keşke deneme imkanım olsaydı. Sertifika istiyor dediğiniz program. Ben IMEI'sini vermeyenlerdenim.

Lineage Forever...

6768 Mesaj
12 Aralık 2009; 11:02:01 

Aynı işi Telexy Networks SymSMB ilede yapabilirsiniz ben S60v3 (N85) te kullanıyorum hemde sadece telefona program kurarak çok basit kullanımıda var. Ama s60v5 için olanı varmı bilemiyorum.

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

1033 Mesaj
12 Aralık 2009; 22:27:22 

Arkadaşım Verdiğin program gerçekten çok muhteşem ve çok kullanışlı.
Ve böyle düzenli ve detaylı anlatım yaptıgın ıcın'de TeşekkürEderim.

• Tony Montana.
  • MAFİA II FANCLUB.
  • Professiyonel Gamer.

• 808 Mesaj
    5 Ocak 2010; 21:51:00 

quote:

Orijinalden alıntı: dewilmacry

Arkadaşım Verdiğin program gerçekten çok muhteşem ve çok kullanışlı.
    Ve böyle düzenli ve detaylı anlatım yaptıgın ıcın'de TeşekkürEderim.

Baya yoğundum dostum uzun zamandır. Geç cevap verdiğim için kusura bakma.

Programı beğendiğine sevindim. Ayrıca gerek sen gerek de başka arkadaşların başına gelmesi durumu için şunu belirtmeliyim;

1 sefer tam wirelesstan büyük ve çok sayıda dosya transferi sırasında telefon birden kapandı ve birçok denememe hatta pili çıkarmama rağmen açılmadı. Programı hafıza kartına kurduğum için hafıza kartını çıkarıp telefonu öyle açtım ve sonra kartı tekrar taktım. hiçbir sorun kalmadı.

Lineage Forever...

631 Mesaj
    5 Ocak 2010; 23:15:54 

host kısmına bilgisayarımızın IP adresini yazın demişsiniz. biligisayarımızın IP adresini nerden bulacağız.

..Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni; Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni..

631 Mesaj
    5 Ocak 2010; 23:28:38 

tamam bağlantıyı kurdum. fakat busefer nasıl transfer yapacağımı çıkaramadım. telefondaki menüde karışık, daha ayrıntılı anlatabilirmisin?

..Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni; Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni..

712 Mesaj
    6 Ocak 2010; 1:36:53 

süper birşeymiş en kısa zamanda deniyeceğim...

1050 Mesaj
    7 Ocak 2010; 17:49:54 

çok teşekkürler..
    biraz önce denedim; gayet güzel, kullanışlı bir çift yazılım..

~~~ Beşiktk ~~~

808 Mesaj
    27 Ocak 2010; 2:23:04 

quote:

Orijinalden alıntı: aadnan

tamam bağlantıyı kurdum. fakat busefer nasıl transfer yapacağımı çıkaramadım. telefondaki menüde karışık, daha ayrıntılı anlatabilirmisin?

Geç oldu temiz oldu.

Lineage Forever...

1188 Mesaj
    27 Ocak 2010; 23:35:57 

Çok güzel bir anlatım.
    Ancak merak ediyorum,acaba bilgisayarın internetini wi-filer arasında bağlantı kurup telefondan da girip kullanabilir miyiz?Ben biraz uğraştım ortak ağ yerel ağ falan ama bir sonuç alamadım.

Yaşlı adam sinirlendi, "gelmesin zaten!"

981 Mesaj
    27 Ocak 2010; 23:51:35 

eline sağlık dostum en kısa zamanda deniyecem

808 Mesaj
    28 Ocak 2010; 13:22:49 

quote:

Orijinalden alıntı: denizza

Çok güzel bir anlatım.
    Ancak merak ediyorum,acaba bilgisayarın internetini wi-filer arasında bağlantı kurup telefondan da girip kullanabilir miyiz?Ben biraz uğraştım ortak ağ yerel ağ falan ama bir sonuç alamadım.

kasteddiğini tam olarak anlayamadım ancak ben wlan olmayan telefonumu bluetooth ile bilgisayara bağlayıp bilgisayar üzerinden interneti kullanmayı denemiştim, baya da araştırma yapmıştım ama sağlıklı bir sonuç alamamıştım.

Lineage Forever...

2462 Mesaj
    28 Ocak 2010; 18:56:48 

quote:

Orijinalden alıntı: gansh

kasteddiğini tam olarak anlayamadım ancak ben wlan olmayan telefonumu bluetooth ile bilgisayara bağlayıp bilgisayar üzerinden interneti kullanmayı denemiştim, baya da araştırma yapmıştım ama sağlıklı bir sonuç alamamıştım.

peki bu sekilde telefon ve pc yi wlan ile baglamız oluyoruz. bunun icin tskrler.

fakat bende 1 kablolu modem var. fakat laptopda wlan var. birbirine baglayarak denemek gerek ama ben pc ile 5800 i wlan ile bagladıgımda 5800 ile nasıl int e girebilirim.modemde wlan yok ama pc de var.

2. el Referanslarım için Tıklayınız
    Satılık ürünlerim için Tıklayınız

808 Mesaj
    28 Ocak 2010; 22:34:12 

Bahsettiğim yöntemi kullanabilmek için wireless özellikli bir modeme ihtiyaç var. Bu yöntemle bilgisayar üzerinden internete girmiyorsunuz. Sadece wireless üzerinden bilgisayardan paylaşıma açtığınız klasörlere telefon ile erişebiliyorsunuz.

Lineage Forever...

1188 Mesaj
    29 Ocak 2010; 1:59:13 

quote:

Bahsettiğim yöntemi kullanabilmek için wireless özellikli bir modeme ihtiyaç var. Bu yöntemle bilgisayar üzerinden internete girmiyorsunuz. Sadece wireless üzerinden bilgisayardan paylaşıma açtığınız klasörlere telefon ile erişebiliyorsunuz.

Hmm.
    Kablolu modem var,bilgisayarda wireless var,telefonda da wireless var. Bilgisayarı köprü gibi kullanıp telefondan nete girebilir miyiz? Ben bunu sormuştum.Bu yöntemle değil elbette,başka bir yöntemle falan mümkün mü acaba..Araştırdım ama sonuç yok.

808 Mesaj
    29 Ocak 2010; 10:54:07 

Dur şimdi bunca işin arasında beni gaza getirme bi de onunla ilgili makaleye kasmıym.

Lineage Forever...

808 Mesaj
    29 Ocak 2010; 11:13:17 

Hocam işini görür mü bilmem ama sanki aradığını karşılar bu.

Şu an için test etme imkanım olmadığından bu ulvi görevi sana veriyorum.

http://www.microsoft.co...orking/setup/adhoc.mspx

http://www.vistaheads.c...ess-ad-hoc-network.html

http://www.raymond.cc/b...ithout-wireless-router/

Lineage Forever...

409 Mesaj
    29 Ocak 2010; 12:28:11 

Dostum bu işlemleri yapacağına bluetooth ile 10 saniye gibi bir süre zarfında bağlan transfer et daha kolay. Yapman gereken pc suite'i açıp hemen kapatmak gerisi zaten bilgisayarımda çıkıyor oradan hallet

717 Mesaj
    29 Ocak 2010; 12:45:22 

Böyle yararlı konuları sürekli gündemde tutmak gerek
    Up

808 Mesaj
    29 Ocak 2010; 13:15:51 

quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

Dostum bu işlemleri yapacağına bluetooth ile 10 saniye gibi bir süre zarfında bağlan transfer et daha kolay. Yapman gereken pc suite'i açıp hemen kapatmak gerisi zaten bilgisayarımda çıkıyor oradan hallet

Haklısın dostum o da bir çözüm ama bluetooth ile wireless arasında baya hız farkı var. Üstelik bluetooth ile wireless ın çekim mesafesi de kıyaslanamaz. Tabii tercih meselesi.

Ayrıca yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi SymNAS diye bir program mevcut. Bu işlemlere gerek kalmadan çok daha kısa sürede aynı işi yapabiliyormuşsunuz. Ancak SymNAS programı Unsigned. Yani benim gibi IMEI sini vermeyenler kullanamıyor. Bu yüzden bu programı önermeyi uygun gördüm.

Lineage Forever...

409 Mesaj
    29 Ocak 2010; 13:38:58 

quote:

Haklısın dostum o da bir çözüm ama bluetooth ile wireless arasında baya hız farkı var. Üstelik bluetooth ile wireless ın çekim mesafesi de kıyaslanamaz. Tabii tercih meselesi.

Ayrıca yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi SymNAS diye bir program mevcut. Bu işlemlere gerek kalmadan çok daha kısa sürede aynı işi yapabiliyormuşsunuz. Ancak SymNAS programı Unsigned. Yani benim gibi IMEI sini vermeyenler kullanamıyor. Bu yüzden bu programı önermeyi uygun gördüm.

Çekim konusunda wifi daha iyi tabiki benim telefonum 6120c olduğu için wifi özelliği yok o yüzden bluetooth ile yetiniyorum Bu arada signed olayı benim için çocuk oyuncağı iki tık tık ile bilgisayar ortamında onu signed yapabiliyorsun

562 Mesaj
    29 Ocak 2010; 16:17:18 

Daha kolayı var ; mongose programını bilgisayarınıza indirin , paylaşmak istediğiniz klasörde çalıştırın.
    Telefonunuzun tarayıcısına Pcnizinipadresi:8080 yazarak girin. İstediğiniz dosyayı indirin.Wifi bağlantısı olan her telefonda çalışır.

http://code.google.com/p/mongoose/

808 Mesaj
    29 Ocak 2010; 17:43:20 

quote:

Orijinalden alıntı: teknoboy

Daha kolayı var ; mongose programını bilgisayarınıza indirin , paylaşmak istediğiniz klasörde çalıştırın.
    Telefonunuzun tarayıcısına Pcnizinipadresi:8080 yazarak girin. İstediğiniz dosyayı indirin.Wifi bağlantısı olan her telefonda çalışır.

Vay be kardeşim neredeydin şimdiye kadar. Ewet arkadaşlar bu program da işimizi görür. Arkadaşın dediklerini yapın. Güvenlik duvarı uyarısında "Erişime izin ver" e tıklayın. Firewall özellikli AV'niz varsa ya pasif duruma getirin ya da yetkilendirmeyi yapın. Yalnız dostum yanlışım varsa düzelt aynı anda 2 farklı klasörde çalıştırınca sadece ilk çalıştırılanı yayınlıyor, değil mi?

http://mongoose.googlec.../files/mongoose-2.8.exe

Lineage Forever...

779 Mesaj
    29 Ocak 2010; 17:48:37 

çok teşekkürler gerçekten yararlı bilgiler ..

" YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ !"

1188 Mesaj
    29 Ocak 2010; 20:53:15 

quote:

Hocam işini görür mü bilmem ama sanki aradığını karşılar bu.

Şu an için test etme imkanım olmadığından bu ulvi görevi sana veriyorum.

http://www.microsoft.co...orking/setup/adhoc.mspx

http://www.vistaheads.c...ess-ad-hoc-network.html

http://www.raymond.cc/b...ithout-wireless-router/

ben win7 kullanıyorum.verdiğin sitelerdeki bilgiler yardımıyla köprü kurmaya çalıştım.ancak bir türlü internet paylaşımı cartı curtu dedi ve köprüyü kurmadı.En son,sağ tıklayıp özellikler dedim ve paylaşım sekmesinden tikli olanları kaldırdım ve öyle denedim.Köprülenme işi tamamlandı.Sonra da geçiçi kablosuz ağ geçidi kurdum şifreleme türünü de wep yapıp sona geldim. Artık kablolu netimi laptopun wirelessı sayesinde telefonumda kullanabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 30 Ocak 2010; 20:41:46 >

808 Mesaj
    31 Ocak 2010; 14:25:43 

quote:

Orijinalden alıntı: teknoboy

Dostum sağol ya çok kolay oldu bu valla

Hergün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler...

CÜTıpFakültesi

4321 Mesaj
    31 Ocak 2010; 15:44:56 

quote:

teknoboy

Kardeş bu yöntemi denedim ama olmadı telefonum N82. mongoose programını çalıştırp telefonun tarayıcısına ip adresini yazıp iki nokta koyup 8080 yazıyorum ama adres bulunamadı diyor tam olarak nasıl yapılıyor yapabilen biri söyleyebilirmi?

saçlarım kadar başım olsa hak yoluna olsun feda...
    A2(K850i) deposu
    http://www.4shared.com/account/dir/7406271/5c827bf8/sharing.html

6768 Mesaj
    31 Ocak 2010; 16:07:09 

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Kardeş bu yöntemi denedim ama olmadı telefonum N82. mongoose programını çalıştırp telefonun tarayıcısına ip adresini yazıp iki nokta koyup 8080 yazıyorum ama adres bulunamadı diyor tam olarak nasıl yapılıyor yapabilen biri söyleyebilirmi?

Ben sana yine Telexy Networks SymSMB önereceğim.

Öncelikle bilgisayardan paylaşmak istediğin klasöre paylaşım ver.
    Sonrasında Tele kurduğum programda Denetim Masası / Bağlantılardan Yeni Oluştur diyerek Herhangi bi isimde oluştur ve yine Cep proğramından Ağ Bağlantılarıma girip Modem Wirelesi bularak çok basit bi şekilde bağlanabilirsin.

Anlamadığın takıldığın yer olursa Pm at.

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

237 Mesaj
    31 Ocak 2010; 17:38:12 

çok karışık geldi gözüme.. ben de N95 te SymSMB kullanıyorum.. sadece tele kurup kablosuz ağa bağlanmak yetiyor. sonra bilgisayardan telefona ağdaki başka bir bilgisayara girermiş gibi giriyosun. kes kopyala yapıştır vb. dosya işlemlerini çok rahat yapıyorum.

biraz uğraştırdı ama arada modem olmadan direk laptop ile de bağlantı sağladım. ip yi o zaman manuel vermek falan gerekiyo tabi.

¤ M e t a l l i c A ¤

808 Mesaj
    1 Şubat 2010; 1:43:15 

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Firewall açıksa kapat. Firewall özellikli AV varsa onu da disable yap.

Arkadaşlar tekrar söyleyeyim de iyice açıklığa kavuşsun :

Sadece Bilgisayardan telefona dosya aktaracaksanız : http://mongoose.googlecode.com/files/mongoose-2.8.exe

Karşılıklı dosya transferi için :

Signed-Unsigned Problemi olanlar yani IMEI'sini vermeyenler burada anlatılan yazılımı, diğerleri ise yükleyebildikleri için SymSMB veya SymNAS gibi programları kullansınlar.

Lineage Forever...

1377 Mesaj
    1 Şubat 2010; 16:37:27 

quote:

Orijinalden alıntı: aadnan

host kısmına bilgisayarımızın IP adresini yazın demişsiniz. biligisayarımızın IP adresini nerden bulacağız.

sen ve bilmeyenler için google a ip adresim ne yazın.

Program çok güzel teşekkürler

Sükût gibi Münzevî, Çığlık gibi Hür...

4321 Mesaj
    1 Şubat 2010; 16:42:22 

quote:

Orijinalden alıntı: denizkabuğu

sen ve bilmeyenler için google a ip adresim ne yazın.

Program çok güzel teşekkürler

Ayrıca program aramaya gerek yok Ağ Bağlantılarını aç, kablosuz ağ bağlantısına çift tıkla ve Destek' e tıkla orda ip yazar.

saçlarım kadar başım olsa hak yoluna olsun feda...
    A2(K850i) deposu
    http://www.4shared.com/account/dir/7406271/5c827bf8/sharing.html

35 Mesaj
    1 Şubat 2011; 17:18:16 

kardeş bu mognose programını anlamadım şimdi bilgisayarda paylaşmak istediğimiz klasörde çalıştırıyoruz buraya kadar sorun yok sonrası sıkıntılı
    telefonda ne yapayıroz yer imlerine mi pcmizin ipadresini site olarak ekledim olmadı
    teleffonda yapılanı biraz daha açıklayabilirmisin kardeş

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_78234483/f_//tm.htm

35 Mesaj
    1 Şubat 2011; 18:39:43 

kardeş bu mognose programını anlamadım şimdi bilgisayarda paylaşmak istediğimiz klasörde çalıştırıyoruz buraya kadar sorun yok sonrası sıkıntılı
    telefonda ne yapayıroz yer imlerine mi pcmizin ipadresini site olarak ekledim olmadı
    teleffonda yapılanı biraz daha açıklayabilirmisin kardeş

1350 Mesaj
    1 Şubat 2011; 18:42:09 

filezilla kurarak çözmüştüm ben bu olayı. anonim hesap ekliyordum gönderme indirme yapabiliyordum. modemden port açıp dışardanda bağlantı sağlıyordum . artık kullanmıyorm :D

35 Mesaj
    1 Şubat 2011; 22:35:54 

sen bu mognose ile nasıl yapıldığını biliyor musun
    veya senin yaptığın nasıl bi yöntemle yaptın biraz daha açrsan

4 Mesaj
    6 Eylül 2011; 17:53:10 

yahu link kırık. hem linke girince .... çıkıyor....

www.gezegenforum.com
    isteyene site yapılır.

1279 Mesaj
    6 Eylül 2011; 21:22:58 

bu kadar uğraşmaya gerek yok artık dukto var

2 Mesaj
    11 Ekim 2012; 1:08:23 

Sertifika hatası veriyor telefona yüklenecek olan programı bu yüzden kuramadım.

409 Mesaj
    11 Ekim 2012; 11:10:51 

quote:

Orijinalden alıntı: warriorson

Tebrikler ! 1 Senelik konuyu HORT yaparak bedava Nokia Ayşa 502 kazandınız ...

924 Mesaj
    11 Ekim 2012; 13:36:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurgc

Tebrikler ! 1 Senelik konuyu HORT yaparak bedava Nokia Ayşa 502 kazandınız ...

nolmuş ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

409 Mesaj
    12 Ekim 2012; 6:55:47 

quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

nolmuş ?

2 oğlan 1 kız olmuş Neyse boşver ...

17 Mesaj
    1 Mayıs 2013; 16:45:04 

quote:

Orijinalden alıntı: warriorson

yeniden hortlasın bu konu telefonda aynı hatayı bende alıyorum ve programı kuramadığımdan olmuyor... zırt bırt usb bağla sıktı yav.

170 Mesaj
    6 Şubat 2014; 12:36:53 

bu konuda en son teknoloji nedir arkadaşlar? yeni, kolay, hızlı yöntemler var mıdır başka?

808 Mesaj
    7 Şubat 2014; 21:31:43 

Arkadaşlar kusura bakmayın, yeni telefon alınca emektar 5800'ı bir kenara kaldırdım. İşin kötüsü nereye sakladığımı şimdi ben bile bulamıyorum.

Telefonu bulursam yeni bir şeyler önerebilirim. Denemeden herhangi bir şey önermek istemem. Sağlıcakla kalın.

Lineage Forever...

560 Mesaj
    23 Nisan 2014; 15:04:54 

quote:

Orijinalden alıntı: toxteth

bu konuda en son teknoloji nedir arkadaşlar? yeni, kolay, hızlı yöntemler var mıdır başka?

Bence bu akıllı telefonların bir eksiği.Arayüzü kullanışlı basit ve kullanışlı bir program iyi iş yapar bana göre.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » Bilgisayardan Telefona Wifi (Kablosuz Ağ) Üzerinden dosya transferi - RESİMLİ
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.703