- x
Gsm geçmişini öğrenme (Mesajlar) Savcılık ile
116 Cevap140687 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2 Mesaj
11 Aralık 2009; 15:25:05 

Merhaba arkadaşlar, acilen bir sorunun cevabına ihtiyacım var. Aslında özel olan bir konuda fakat teknik bilgim maalesef yok. Arkadaşlar kız arkadaşımla olan beraberliğimi kız arkadaşımın ailesi onaylamamakta. Ve bizim yaşadıklarımızı, konuştuklarımızı öğrenmeye çalışmaktalar. Bununda tek yolu bildiğiniz gibi gsm'e dilekçe yazıp mesajlaşme geçmişini öğrenmek. Hatlar benim aiemin adına yani kız arkadaşımla alakası yok, kız arkadaşımın kullandığı hat ta benim ailemin adına. Merak ettiğim, savcılığa dilekçe yazarak bizim mesajlaşma geçmişimizi öğrenebilirler mi ? Ya da gsm ler bu mesajlaşma geçmişini 1 yıl öncesine kadar bile saklıyor mu ? Bunları anlatabilen bir arkadaşımız olursa sevinirim.

610 Mesaj
11 Aralık 2009; 20:00:16 

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun umarım bi şey çıkmaz...ben şöyle biliyorumdoğrumu yanlışmı emin değilim sadece daha önce duyduğum bir şey bir arkadaşımın başına gelmişti sanırım son bir ayı çıkartıyor ve senin ailen adına kayıtlı bir hatta işlem yaptırabileceklerini düşünmüyorum...

LG Optimus G Kullanıcıları Kulübü

831 Mesaj
11 Aralık 2009; 20:05:46 

eger sizin adına kayıtlı ise hiç bir şey yapamazlar ancak hat sahibinin başvurusu üzerine işlem yapılır ama olay adlı bir vaka olursa o zaman olay başka

BEDAVA KONUŞTUGUN BAŞKA YER VARMI BİLDİGİN

349 Mesaj
11 Aralık 2009; 20:19:30 

tam bilemiyorum ama mesajların içeriği kayıt edilemiyor sanırım...

Renault Laguna 2009 dCi 1.5 prv, Atım Arap...

794 Mesaj
11 Aralık 2009; 20:41:23 

mesajlar içerikleri ile birlikte 6 ay kayıt ediliyor. En son 6 aylık mesajları çıkarılabilir. Eğer iş mahkemeye dökülürse savcılık aracılığıyla mesajlarını operatorunuzden isteyerek alabilirler...

- Packard Bell TM81-SB-003TK -
| AMD Phenom II X4 N930 2.0GHz | ATI Mobility Radeon HD5650 1GB 128Bit GDDR3 | 8GB DDR3 | 500GB HDD | 15.6" HD LED LCD |

2 Mesaj
12 Aralık 2009; 0:38:52 

Arkadşalar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Fakat şöyle bir durum var. Adli bir durum yok ortada fakat kız arkadaşımın ailesinin adliyede çalışan tanıdıkları var. Savcı falan değil tanıdıkları ama savcılarla arası iyi olan bir kişi. Acaba bu iş saman altından su yürütülür gibi yapılabilir mi ? Yani işte hakimin ya da savcının insiyatifinde.

397 Mesaj
12 Aralık 2009; 7:06:36 

Adli bi olay yoksa yapabilme ihtimalleri kesinlikle yok. Tanidiklari vasitasiylada yapamazlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

794 Mesaj
12 Aralık 2009; 8:41:43 

Resmi makamlar tarafından (Mahkeme,savcılık vb.) resmi şekilde istenmediği sürece alamazlar. Alırlarsa hem operator hemde adliye çalışanları suçlu durumuna düşerler. Sanırım özel hayatı koruma kanununda vardı tam olarak hatırlamıyorum 3. şahıslara bilgi verilmeyeceğine dair bir madde... Aldıkları taktirde savcılığa suç duyurusunda bulunursan hem operator hem adliyede çalışan sahısların ocağına incir ağıcı dikerler...

- Packard Bell TM81-SB-003TK -
| AMD Phenom II X4 N930 2.0GHz | ATI Mobility Radeon HD5650 1GB 128Bit GDDR3 | 8GB DDR3 | 500GB HDD | 15.6" HD LED LCD |

7191 Mesaj
12 Aralık 2009; 9:53:41 

MESAJLAŞMA içeriği / yazışma ise evet mahkeme kararı gerek.

ancak şuanda süper şifren ( ONLİNE İŞLEM MERKEZİ ) varsa 3 aylık ve 7 şer günlük ara ile kendi hattından yapılan arama / atılan msj ların TARİH / SAAT ine bakılabiliyor.

109 Mesaj
7 Nisan 2010; 14:32:45 

quote:

ancak şuanda süper şifren ( ONLİNE İŞLEM MERKEZİ ) varsa 3 aylık ve 7 şer günlük ara ile kendi hattından yapılan arama / atılan msj ların TARİH / SAAT ine bakılabiliyor.

Bukalemun arkadaşım bunun nasıl yapıldığını bir tarif etsen sana zahmet. Ben online işlem merkezine girdim ama bulamadım böyle birşey..

697 Mesaj
7 Nisan 2010; 14:48:17 

İşin ucunda ergenekonluk bir olay yoksa pekte sallayan olmuyor bu tarz olayları hocam...onn için fazla telaş yapma kendine...rahat ol...zaten hat sizin taraftaymış hiçkimsecikler birşey diyemez birşeyler de ispiyatlayamaz diye düşünüyorum...

ɠƱʋȜɲ

1 Mesaj
23 Ekim 2010; 16:17:42 

Arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var..
okulda arama oldu telefonumu kaptırdım, ailemin telefon kullandıgımdan haberi yoktu,kimlerle konustugumu bilmek istiyor ve savcılıktan msjlarımı cıkarttıracaklar. Hattım annemin üzerinee acaba kiminle, ne konustugumu ögrenebilirlermiii??? babamın savcılıkta tanıdıkları var. msjlar okunabilirmi??
Acilllll =(

31 Mesaj
23 Ekim 2010; 23:55:03 

nasil saklanmiyor ya
avea musteri temsilcisinin biri bizamanlar bana sapiklik derecesinde saplanmisti
2 sene onceki mesaj kayitlarima ulasti!!!

ama normal birisinin ulasmasi zor aveada calisiyor olmasi gerekli

12800 Mesaj
24 Ekim 2010; 2:01:09 

quote:

Orijinalden alıntı: aslıdefne

Arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var..
okulda arama oldu telefonumu kaptırdım, ailemin telefon kullandıgımdan haberi yoktu,kimlerle konustugumu bilmek istiyor ve savcılıktan msjlarımı cıkarttıracaklar. Hattım annemin üzerinee acaba kiminle, ne konustugumu ögrenebilirlermiii??? babamın savcılıkta tanıdıkları var. msjlar okunabilirmi??
Acilllll =(

Mesaj içeriğinin öğrenilebilceni pek sanmıyorum ama hat sahibi hangi numaralara ne zamanlar mesaj atıldığına dair bir döküman alabiliyor gsm operatöründen.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

11197 Mesaj
27 Ekim 2010; 20:03:05 

basımdan gecen bir olayı anlatayim sizlere. bir zamanlar g adında bir sevgilim vardi. bunun birde s adında arkadası vardı. s bana asırı ilgi gösterdi ve g ile de aram acılınca s ile yakınlastım. bu durumu g anladı. s nin hattı g nin üzerine yani sevgilimin üzerine idi. g, benim s ile olan mesajlasmalarımı ögrenmek icin savciliga dilekce yazdı. ben yani taken21 neymiş onu tehdit ediyormus o yüzden mesaj icerigini döküman olarak almak istiyorum diye yazdı. tehdit falan yoktu tabiki ortada sırf kayıtları cıkarmak icin yalan söyledi. neyse işte aradan bir hafta gecti ve g ye benim s ile olan mesajlasmalarım cıktı halinde gönderildi. evine postalandı. mesajlar yaklasik 3-4 aylıktı.

o yüzden kimse bu mesajlar saklanmiyor veya ögrenilemez falan demesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taken21 -- 27 Ekim 2010; 20:04:35 >

8168 Mesaj
27 Ekim 2010; 20:24:21 

quote:

Orijinalden alıntı: taken21
basımdan gecen bir olayı anlatayim sizlere. bir zamanlar g adında bir sevgilim vardi. bunun birde s adında arkadası vardı. s bana asırı ilgi gösterdi ve g ile de aram acılınca s ile yakınlastım. bu durumu g anladı. s nin hattı g nin üzerine yani sevgilimin üzerine idi. g, benim s ile olan mesajlasmalarımı ögrenmek icin savciliga dilekce yazdı. ben yani taken21 neymiş onu tehdit ediyormus o yüzden mesaj icerigini döküman olarak almak istiyorum diye yazdı. tehdit falan yoktu tabiki ortada sırf kayıtları cıkarmak icin yalan söyledi. neyse işte aradan bir hafta gecti ve g ye benim s ile olan mesajlasmalarım cıktı halinde gönderildi. evine postalandı. mesajlar yaklasik 3-4 aylıktı.

o yüzden kimse bu mesajlar saklanmiyor veya ögrenilemez falan demesin.

İyide tehdit olmadığı ortaya çıkınca o ceza almadı mı bu nasıl iş?Sen çağrılmadın mı hiç ifade vermeye durumu izah etmedin mi?Bu anlattıkların o mesajlar okunduğunda zaten ortaya çıkacaktır ve o kız bu sefer suçlu olur devamı nasıl oldu mevzunun.Çünkü olay savcılığa yansımışsa ne yani alın mesajlar siz bakın cezayı verin demeyecek bir işlem yapılacaktır incelenip.Merak ettim devamında noldu mevzunun.

11197 Mesaj
27 Ekim 2010; 20:38:35 

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

İyide tehdit olmadığı ortaya çıkınca o ceza almadı mı bu nasıl iş?Sen çağrılmadın mı hiç ifade vermeye durumu izah etmedin mi?Bu anlattıkların o mesajlar okunduğunda zaten ortaya çıkacaktır ve o kız bu sefer suçlu olur devamı nasıl oldu mevzunun.Çünkü olay savcılığa yansımışsa ne yani alın mesajlar siz bakın cezayı verin demeyecek bir işlem yapılacaktır incelenip.Merak ettim devamında noldu mevzunun.

hocam cagırılmadım bende anlamadım orasını. ben kızı aldatmamıstım bile bu yaptıgı koymustu bana o yüzden tüm baglarımı kesmiştim kızla. kızın basına birsey geldimi onuda bilmiyorum yani.

Guest
1 Kasım 2010; 11:32:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Tiésto

Resmi makamlar tarafından (Mahkeme,savcılık vb.) resmi şekilde istenmediği sürece alamazlar. Alırlarsa hem operator hemde adliye çalışanları suçlu durumuna düşerler. Sanırım özel hayatı koruma kanununda vardı tam olarak hatırlamıyorum 3. şahıslara bilgi verilmeyeceğine dair bir madde... Aldıkları taktirde savcılığa suç duyurusunda bulunursan hem operator hem adliyede çalışan sahısların ocağına incir ağıcı dikerler...

1 Mesaj
21 Kasım 2010; 21:14:29 

Arkadaşım Ben stajyer hakimim 7.aile mahkemesinde bize senin gibi olaylar geliyor sadece mesajın kime atıldığı numara olarak saat kaçta atılmış olduğu yazıyor oparatörler mesaj içeriğini mahkemeye bile vermiyorlar onlar 1 dilekçeyle mi alacaklar ahahahayt :D sadece gülüyorum korkma tosunum birsey olmaz ayrıca hat başkasının üstüne kendi üstüne bile değil geçmişine bakmak istiyorlar geçecekler o ayakları burası türkiye adamın anasını bellerler biliyorsun ama bunlar sadece seni korkutmak için yapmışlardır yada cahilliklerinden korkma kardesim birsey yapamazlar iyi forumlar

926 Mesaj
22 Kasım 2010; 11:35:53 

görüşmeiçeriginizi ögrenmelerinin bir diger yoluda kız arkadasın eger symbian sistemli telefon kullanıyorsa ondan habersiz onun telefonuna casus yazılım yuklenerek ona gelen mesajlar o yazılım sayesinde bir baska telefonada gidebiliyor. cok ayrıntılı bilmiyorum ama boyle bir sistem vardı sanırım. google'da telefon casus yazılım yazılarak o tarz programların nasıl calıstıgı ogrenilebilir.

hayatgezi.com blog sitem..

1 Mesaj
9 Ocak 2011; 15:05:11 

quote:

Orijinalden alıntı: kimolmus

Arkadaşım Ben stajyer hakimim 7.aile mahkemesinde bize senin gibi olaylar geliyor sadece mesajın kime atıldığı numara olarak saat kaçta atılmış olduğu yazıyor oparatörler mesaj içeriğini mahkemeye bile vermiyorlar onlar 1 dilekçeyle mi alacaklar ahahahayt :D sadece gülüyorum korkma tosunum birsey olmaz ayrıca hat başkasının üstüne kendi üstüne bile değil geçmişine bakmak istiyorlar geçecekler o ayakları burası türkiye adamın anasını bellerler biliyorsun ama bunlar sadece seni korkutmak için yapmışlardır yada cahilliklerinden korkma kardesim birsey yapamazlar iyi forumlar

Ya bişi öğrenmek istiyorum sizden bana yardımcı olurmusunuz ?
beni sürekli sıkıştırıp duran bir çocuk var ve ailem yarın onu mahkemeye vericek , delil olarak telefondaki mesaj dökümanlarını çıkarıcaklar benim görmelerini istemediğim konularda var açıkcası. Dediğiniz gibi mesaj içerikleri çıkmıyormu ve çıksada aileye gösteriliyormu ? Cevap verirseniz çok sevinirim , iyi günler ..

106 Mesaj
9 Ocak 2011; 16:45:26 

mesaj içerikleri öğrenilemez geriye dönük olarak sadece kime hangi tarihte atıldığı görünür

926 Mesaj
9 Ocak 2011; 17:00:31 

mesaj içerikleri ogrenilebilir cunku konu yargıya intikal ettiginde tehdit mesajlarıyla durum ispatlanıyor. Ne kadar süre saklanıyor onu bilmiyorum ama gerek operator üzerinden gerekse mesajların kayıtlı oldugu sim kart delil gösterilerek inceleme yapılıyor.

926 Mesaj
9 Ocak 2011; 17:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hlyyy

Ya bişi öğrenmek istiyorum sizden bana yardımcı olurmusunuz ?
beni sürekli sıkıştırıp duran bir çocuk var ve ailem yarın onu mahkemeye vericek , delil olarak telefondaki mesaj dökümanlarını çıkarıcaklar benim görmelerini istemediğim konularda var açıkcası. Dediğiniz gibi mesaj içerikleri çıkmıyormu ve çıksada aileye gösteriliyormu ? Cevap verirseniz çok sevinirim , iyi günler ..

konu yargıya intikal ettiginde ve soz konusu mesajlar cıktıgı zaman bu mesajların içeriklerinin oldugu dosyaya avukatınız ve dolayısı ile ailenizde ulaşabilir diye biliyorum.

Uzaklaştırılmış
9 gün cezanın,
6 gün 22 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
9 Ocak 2011; 19:37:11 

quote:

Orijinalden alıntı: tynsharp

Arkadşalar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Fakat şöyle bir durum var. Adli bir durum yok ortada fakat kız arkadaşımın ailesinin adliyede çalışan tanıdıkları var. Savcı falan değil tanıdıkları ama savcılarla arası iyi olan bir kişi. Acaba bu iş saman altından su yürütülür gibi yapılabilir mi ? Yani işte hakimin ya da savcının insiyatifinde.

gsm operatöründe çalışan tanıdık v.s bişi varsa dökümanları yasal olmayan bi şekilde tedarik edebilirsiniz.

1 Mesaj
20 Şubat 2011; 17:30:37 

iyi günler bi sorum olucak bana doğru ve net bi cevap verin yardımınıza ihtiyacım var bu mesajlar savcılıkta ne kadar kaydoluyo içerikleridemi kaydoluyo numaramı iptal etsem yada değiştirsem geçmiş silinirmi oda olmuyosa geçmiş ne kadar süre sonra silinir acil cevaba ihtiyacım var lütfen :)

2898 Mesaj
3 Mart 2011; 15:19:17 

quote:

Orijinalden alıntı: alice cullen

iyi günler bi sorum olucak bana doğru ve net bi cevap verin yardımınıza ihtiyacım var bu mesajlar savcılıkta ne kadar kaydoluyo içerikleridemi kaydoluyo numaramı iptal etsem yada değiştirsem geçmiş silinirmi oda olmuyosa geçmiş ne kadar süre sonra silinir acil cevaba ihtiyacım var lütfen :)

numaranı iptal eder veya değiştirirsen geçmiş silinmez.
diğer konularda bilgim yok.

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

84 Mesaj
5 Mart 2011; 14:11:20 

cevapları okumadan cevap veriyorum

hat sahibi kimse ancak onun isteği üzerine bu geçmiş alınabilir. onda da geçerli bi sebep olması gerekiyo. rahat ol sen

Bedenimden de tembel olan ruhumu seviyorum.

1 Mesaj
17 Temmuz 2011; 14:06:05 

benim basımdan tatsız bir olay gecti olmuyor diyorlar ama sizede sorayım bilgilendrirsenz sevinirim.benm düzgn gidedn bi ilişkm vardı eski arkadsm msj atıp rahatsız ediyodu oyuzdn aramz bozuldu o konusmaları cıkarabilir miyim? fakat hat bnm üzerime degl babamn üstne

1492 Mesaj
17 Temmuz 2011; 17:52:34 

Eğer reşitseniz ve adli bir suç işlemediyseniz bu bilgilere ulaşılması mümkün değil. İçiniz rahat olsun.

Reşit değilseniz nasıl bir prosedür var tam bilmiyorum ama yine de bir suç olmadan bu bilgilere ulaşılamaz diye düşünüyorum. Keyfi olmaz böyle işler.

Hat sahibi ise Operatör'e başvurarak sadece hangi tarihte hangi numaralara mesaj çekilmiş, görüşme yapılmış onları öğrenebilir. İçeriğini öğrenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cncnmovies -- 17 Temmuz 2011; 17:53:34 >

1764 Mesaj
18 Temmuz 2011; 3:56:36 

quote:

Orijinalden alıntı: apulo

gsm operatöründe çalışan tanıdık v.s bişi varsa dökümanları yasal olmayan bi şekilde tedarik edebilirsiniz.

bu yoldan ulaşmak çok zor. geçmişte kolaydı ama artık direkt işten çıkarılma sebebi ve o nedenle hiç bir çalışan kolay kolay cesaret etmez. yani mesela tüm gelecek hayatını kurtarıcak kadar yüklü bir para önerilir gibi bir durum olur, aklına yatar falan ve ancak o zaman verir.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1764 Mesaj
18 Temmuz 2011; 4:01:23 

quote:

Orijinalden alıntı: gsm bilgileri

benim basımdan tatsız bir olay gecti olmuyor diyorlar ama sizede sorayım bilgilendrirsenz sevinirim.benm düzgn gidedn bi ilişkm vardı eski arkadsm msj atıp rahatsız ediyodu oyuzdn aramz bozuldu o konusmaları cıkarabilir miyim? fakat hat bnm üzerime degl babamn üstne

hiç bir operatör mesaj içeriğini vermek istemez. çünkü prestijini sarsıcı bir durum olur. sırf bu nedenle ve mesajlaşmaları güvenli değil diye insanlar o operatörden uzak durur.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2 Mesaj
20 Eylül 2011; 20:55:59 

arkadaşlar çok acil bir sorum olacak çok önemli benim için:
Turkcell mesaj dökümanının bir şekilde silinmesi mümkün müdür kayıtlardan? Bunun için hangi yolları izlemek gerekli? Hattın iptali çözüm müdür? Ayrıca şirkete bağlı olan hattımın diğer şirket ortaklarının mesaj dökümanımı almaları mümkün müdür? Cevap verirseniz çok sevinirim. Zor durumdayım.

10219 Mesaj
21 Eylül 2011; 1:35:57 

Mesaj icerikleri öğrenileniyor diyen arkadaslar yanlış biliyor.

Savcılık kararı ile tüm mesajlar ogrenileniliyor.

Bizzat bu yolu kullandım. Vede eski mesajlar davamizda cok ise yaradi. Kısacası mesajlarınız sistemden silinmiyor..

2 Mesaj
22 Eylül 2011; 11:55:57 

peki savcılık kimlere veriyor mesaj içeriklerini? kimler alabiliyor?

2399 Mesaj
22 Eylül 2011; 13:07:30 

Mesaj icerigi ogrenilmiyor, savcilik mahkeme ye varsa da icerik teknik imkansizlik diye verilmiyor

10219 Mesaj
22 Eylül 2011; 13:13:57 

quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Mesaj icerigi ogrenilmiyor, savcilik mahkeme ye varsa da icerik teknik imkansizlik diye verilmiyor

Arkadasim ben aldım diyorum. Dava sürecimde de cok yardımcı oldu.

2399 Mesaj
22 Eylül 2011; 13:17:47 

Desiya savcilik senin cep telini inceleeyip gelen msjlari okuyup tutanaga baglamistir, aldiysan bana anlatir mison nasil aldigibi?

10219 Mesaj
22 Eylül 2011; 13:33:40 

Benim cep telefonunum değil. Tutanakta ismi gecen şahsın kendi mesajları.

Benim yaptıgım bir işlem olmadı, avukatımız dava devam ederken mahkemeye bu istegimizi sundu ve mahkeme bu istegi kabul etti. 2-3 ay kadar sonra Turkcellden mesajların metni yazılı olarak mahkemeye geldi.

Fantastik bir dava sureciydi :)

2332 Mesaj
22 Eylül 2011; 15:37:46 

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Benim cep telefonunum değil. Tutanakta ismi gecen şahsın kendi mesajları.

Benim yaptıgım bir işlem olmadı, avukatımız dava devam ederken mahkemeye bu istegimizi sundu ve mahkeme bu istegi kabul etti. 2-3 ay kadar sonra Turkcellden mesajların metni yazılı olarak mahkemeye geldi.

Fantastik bir dava sureciydi :)

mevzuyu çok merak ettim,egzotik bir konumuydu?

10219 Mesaj
23 Eylül 2011; 1:07:16 

Değişik bir konuydu. Detaylara girmeye gerek yok. Bu mesajlar yardımıyla ciddi anlamda tazminat kazandım.
Gerçi mahkemeler hala sürüyor ya neyse :)

Demeye çalıştığım şey; mahkemeler Turkcellden,Avea'dan bilgi isteyecek vede onlar vermeyecek öylemi. Yok öyle bir dünya. Belki vermedikleri bazı istisnai durumlar vardır ama benim gördüğüm vede bildigim mahkeme her zaman turkcellden büyüktür.

2 Mesaj
6 Ekim 2011; 13:17:52 

Benim hattım babamın adına.Kendi adıma yeni bir hat alıp öbürünü kapatsam babamın ilerde benim hattımın içerik olmasada görüşme kayıtlarını isteme yetkisi var mı? Yani hat kimin adınaysa sadece o isteyebilir diye biliyorum.Birde kapatılan hattın geçmişini isteme süresi ne kadar cevaplarsanız çok sevinirim.Teşekkürler...

4 Mesaj
14 Aralık 2011; 8:44:13 

==ACİLL==
Günanydın arkadaslar. gecen hafta hattıma bırı dadandı sureklı mesj atarak benı rahatsız edıyor ama mesajlarda tehdıte sıddete ve cınsele yonelık bırsey sozkonusu degıl.Ben bu olayı erkek arkadasıma soyledım. Kendısı hattımın savcılıktan dokumanını ısteyebılecgımızı onerdı.Fakat ben bunu ıstemıyorum Cunku ıcınde eskı arkadasıma attıgım mjlarda var. Erkek arkadasımın aılesınde polıs olan var bu polıs olan abısı gsm gecmısımı kendısı cıkarabılır mı

NOLUR BANA AKIL VERIN BU OLAYDAN NASIL KURTULABILRIM
YEMIN EDERIM OLAY OLDUGUNDAN BERI STRESTEN KAFAYI YIYECEGIM LÜTFENN AKIL VERIN NOLURSUNUZ!!!

4 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:11:49 

merhaba sızden bana yardımcı olmanızı dılıyorum benım hattıma sureklı bırı dadandı sms atıp duruyor fakat bu mesajlar sıddet,tehdıt,cınsele ıcerık mesjlar degıl,ve ben bunu erkek arkadasıma soyledım Benden savcılıktan gsm gecmısımı ıstememı soyledı.fakat ben bunu ıstemıyorum cunku eskı erkk arkadasıma cektgım msjlar ve ondan aldıgım cevaplar var.ve ben bunu erkek arkadasımın bılmesını asla ıstemıyorum. sımdı sızden ogrenmek ıstedıgım ben ole bıse olsa sadece bu rahatsız eden kısının numarasın dokturebılır mıyım yanı dıger numaraları karıstırmadan bıde erkk arkadasımın kuzenı polıs bunlar kendı aralarında tum hattın dokumanını alabılırlermı savcılıktan hat benım adıma
Cevabınız ıcın sımdıden cok tesekkur ederım

1 Mesaj
14 Aralık 2011; 15:56:50 

biri bana yardım etsin lütfen yaa

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Aralık 2011; 0:10:21 

hat sennin adına olduğu için hiç bir işlem yapamazlar ama sana erkek arkadaşın hadi dökümanı alalım dese afedersin .. zorla gideceksin. yok gitmiyelim diye mızmızlanırsan da ben olsam yapıştırırım tokatı. bak çok kötü sinirlendim. daha önce de böyle olaylara tanık oldum. kabahat sende. neden erkek arkadaşına söylüyosun ki böyle bir olayı ? ne derece rahatsız etti. ya bu kadar küçülmeyin yaa. ne yapabilir allah aşkına. arar arar durur hakikaten anlamıyorum sizi. sen tanıyo musun onu ? o seni tanıyo mu ? atsın smsi okursun hatta üstüne bide gülersin sende ona cevap at makara yap. arkadaş biraz akıllı olun yaa. püff sinirim bozuldu bak... şansına bu konuyuda favorilerime almışımda mesaj geldi olarak kırmızı yandı. aslında sabah gördüm mesaj olduğunuda bakmadım müsait değildim. he bide niye 2 tane üyelik açtın. yaş kaç allasen

4 Mesaj
15 Aralık 2011; 16:49:37 

rahatsız eden kısıyı tanıyorum. erkek arkadasıma soylememın sebebı ondan gızlı hıcbırsey yapmıyor olmamdan kaynaklanıyor. bunu gızleseydım vıcdanen rahatsız olurdum. eskı erkek arkadasımın mesjını gormemesını ıstememde aslında bır gızlılık soz konusu degıl aslında onuda bılıyor kendısı ama onu bır daha bu konularla ugrastırmak uzmemek ıcın soylememeıstım. yasıma gelınce 22 cahıl degılımde sadece bu tarz sıtelerde deneyımlı olmadıgım ıcın soyledgınız gıbı bırkackez bılıncsızce uyelık olusturmus olabılırım :)
CEVABINIZ VE ILGINIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM İYİ GELDI :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Aralık 2011; 20:37:38 

ya bırak allasen vicdanen falan kime iyi gözükmeye çalışıyosun. şeytan seni :D:D ya varya siz işinize geleni yapıyosunuz. bu huyunuzdan nefret ediyorum. hem diyosun erkek arkadaşımdan gizli bişey yapmak istemiyorum. hem de eski erkek arkadaşınla mesajlaştığın şeyleri söylemiyosun. onu diyosan bunu da diceksin. tabi anlıyorum seni.. mesajlar önemli olmayan onun da bildiği şeyler ama bu iki olay da aynı şey. kendi egolarını tatmin etmeyi harika başarıyosun tarantulacık...ne kadar hayır desende yaptıkların bunu gösteriyor. ama sana suçlu demiyorum çünkü herkes böyle. yapacak bişey yok. sen varyaa seennnn

438 Mesaj
15 Aralık 2011; 22:40:30 

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

İşin ucunda ergenekonluk bir olay yoksa pekte sallayan olmuyor bu tarz olayları hocam...onn için fazla telaş yapma kendine...rahat ol...zaten hat sizin taraftaymış hiçkimsecikler birşey diyemez birşeyler de ispiyatlayamaz diye düşünüyorum...

aklımdan geçenleri yazmışsın hocam

Argeş Piteşti-Dinamo Bükreş-Inter-Verona-Parma-Chelsea-Juventus-Fiorentina-Cesena-Athletic Club Ajaccio

266 Mesaj
15 Aralık 2011; 23:14:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

ya bırak allasen vicdanen falan kime iyi gözükmeye çalışıyosun. şeytan seni :D:D ya varya siz işinize geleni yapıyosunuz. bu huyunuzdan nefret ediyorum. hem diyosun erkek arkadaşımdan gizli bişey yapmak istemiyorum. hem de eski erkek arkadaşınla mesajlaştığın şeyleri söylemiyosun. onu diyosan bunu da diceksin. tabi anlıyorum seni.. mesajlar önemli olmayan onun da bildiği şeyler ama bu iki olay da aynı şey. kendi egolarını tatmin etmeyi harika başarıyosun tarantulacık...ne kadar hayır desende yaptıkların bunu gösteriyor. ama sana suçlu demiyorum çünkü herkes böyle. yapacak bişey yok. sen varyaa seennnn

düşene bu kadarda vurulmaz ki be usta..benim bile canım yandı burda

Efsane,Efsane,Efsane...

4 Mesaj
16 Aralık 2011; 15:05:12 

aynen yaw okurken gulsem mı aglasam mı karar veremdm
ayrıca benı savundugun ıcın cok tesekkur ederım
mersi XENA_88

9308 Mesaj
18 Aralık 2011; 0:13:51 

quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

Adli bi olay yoksa yapabilme ihtimalleri kesinlikle yok. Tanidiklari vasitasiylada yapamazlar...

+1923

telefonu kullananların ya da hat sahiplerinin bir suça ya da adli vakaya karışmış olmaları gerekir onun dışında kayıtları kimse alamaz

alan olursa da zaten öyle herkese gösterilmez, mahkemeye sunulur, özel hayatın gizliliği denen bişey var

Acer AS5740G-434G50Bi
CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

656 Mesaj
18 Aralık 2011; 11:28:22 

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

+1923

telefonu kullananların ya da hat sahiplerinin bir suça ya da adli vakaya karışmış olmaları gerekir onun dışında kayıtları kimse alamaz

alan olursa da zaten öyle herkese gösterilmez, mahkemeye sunulur, özel hayatın gizliliği denen bişey var

turkcell genel müdürlüğünde çalışmış birisi olarak şunu diyeyim,genel müdürlükte çok sağlam bir tanıdığın varsa msjlarıda konuşma kayıtlarını herşeyi alırsın...

9308 Mesaj
18 Aralık 2011; 13:01:49 

quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

turkcell genel müdürlüğünde çalışmış birisi olarak şunu diyeyim,genel müdürlükte çok sağlam bir tanıdığın varsa msjlarıda konuşma kayıtlarını herşeyi alırsın...

turkcell genel müdürlüğünde çok sağlam tanıdığı olan böyle ufak işlerle uğraşmaz zaten

istanbul kartal'da hala kızı yönetici, bişey varsa buyrun sorun bir kere bile kontör göndermedi yıllardır turkcell'de, ben de avea'ya geçtim

Acer AS5740G-434G50Bi
CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

656 Mesaj
18 Aralık 2011; 19:24:08 

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

turkcell genel müdürlüğünde çok sağlam tanıdığı olan böyle ufak işlerle uğraşmaz zaten

istanbul kartal'da hala kızı yönetici, bişey varsa buyrun sorun bir kere bile kontör göndermedi yıllardır turkcell'de, ben de avea'ya geçtim

inanırmısın genel müdürlükte çalıştığım zaman..çoğu insana turkcell de şu departmanda çalışıyorum demezdim,çünkü milletin benden kontör istemesinden ve daha bir çok laflarından bıktım.. sanki turkcell babamın oğlu bana kontörü beleş veriyor..

2543 Mesaj
5 Şubat 2012; 15:22:13 

kimse dinletemez kafana göre takıl.