Şimdi Ara

MSI'dan Multitouch destekleyen all-in-one masaüstü bilgisayarı: Wind Top AE2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tayvan merkezli elektronik firması MSI, all-in-one yani hepsi bir arada bilgisayarı Wind Top AE2020'i satışa sundu.

20 inç boyutlarında 1600 x 900 piksel çözünürlük sağlayan çoklu dokunmatik destekleyen panele sahip olan hepsi bir arada bilgisayar, gücünü Intel'in 2.1GHz'lik Pentium T4500 Dual-Core işlemcisinden alıyor. Bünyesinde 320GB sabit diski ve 3GB'lık DDR2 belleği bulunduran AE2020'de grafik işlemcisi olarak dahili çözümlerden 5 kat daha hızlı performans sergileyen Nvidia ION tercih edilirken, cihaz Windows 7 Home Premium işletim sistemiyle geliyor. Arka tarafından birer tane HDMI, VGA ile 6 adet USB portu bulunduran bilgisayarda çoklu kart okuyucusuna ve ön yüzünde videolu görüşmeler için 1.3 megapiksellik kameraya yer verilmiş.

MSI'in Wind Touch 3D kullanıcı arayüzüne de destek veren Wind Top AE2020 için firmanın belirlediği satış fiyatıysa 972 dolar.

• msi ışınlanmayı bulsa ben yürüyerek gitmeyi tercih ederim.
  • Genelde bu tür bilgiysarlarda atom işlemci kullanıldı için başarımı düşük oluyor.

Fakat bu modelin başarımı daha yüksek. Eskiği ise dvdrw sürücü.

32nm işlemci ve 40nm ekran kartları yaygınlaşınca daha da iyi olacak bu sistemler.
  • PC yi kullanmak için parmaklaran hareket edecek olması değişik bir deneyim olsa da.
    Monitöre temas edecek kadar yakın olmak kullanım açısından yorucu olabilir.
    Bu boyutta çoklu dokunmatiğin reklam ve eğlence sektörleri için daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.
    Özelliklerine göre fiyatı alınabilir seviyelerde olmuş.
  • Bana tanıdık bir tasarım geldi.

MSI'dan Multitouch destekleyen all-in-one masaüstü bilgisayarı: Wind Top AE2020

1-1,5 senedir showroomlarda sergiliyor HP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.