Şimdi Ara

Nokia, New York ve Chicago'daki 2 mağazasını da kapatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğraf: Electronista

Dünyanın en büyük telefon üreticisi Nokia, Londra'da 2008 yılında açılan mağazasını kapatma kararının ardından Amerika'da da 2 mağazasını kapatma kararı aldığını açıkladı.

New York ve Chicago'daki mağazalarını 2010 yılının başında kapatacak olan Nokia, gelirlerinin %90'ının operatörler aracılığıyla yapılan satışların oluşturduğunu belirtiyor. Firmaya göre ilerleyen zamanlarda operatörler ve çevrimiçi mağazalardan yapılan satışlardan daha iyi kar grafiği elde edilecek. Örneğin İngiltere'de tüketicilerin büyük bir çoğunluğu telefonlarını direk üreticilerden almaktansa Tesco, Carphone Warehouse gibi mağazalardan alması, Nokia'nın aldığı bu kararın son derece mantıklı bir hamle olduğunu gözler önüne koyuyor.

• dükkan yoksa, masrafda yok... gayet güzel düşünmüş nokia
  • Kapasın tabi. İnternetten satsın boşversin dükkanı demode oldu... Kızlarrr naber? :)
  • nokia batiyo annasılan
  • Tüh yaa napıcam ben simdi , hep gider newyorktaki nokiacıdan telefon alırdım .. :( çok kötü bi haber oldu benim için sağol shandy bu önemli haberin için teşekkür ederim .. :(:(
  • Nokia gibi dev bir şirket dükkanlardan zarar bile etse kapatmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

Nokia gibi dev bir şirket dükkanlardan zarar bile etse kapatmamalı.

Kesinlikle doğru.
    Milletin aklına farklı şeyler geliyor.Üstteki arkadaş nokia batıyor demiş bu tip düşüncelerin önüne geçmeleri lazım.
  • Bu haber kullanıcıları " Aaa , nokia yoksa artık kazanamıyor mu , kaliteli ürün çıkarmıyor artık demek . " gibi düşünce akla getirip Iphone gibi ürünlere yönelmesine sebep olabilir.. Özellikle N900 ve X6 gibi ürünler geliyor.. İleride bundan daha iyi ürünler gelecek.. Yanlış bir düşünce bence , sanki Nokia fakir bir şirket !
  • Bence burada nokia zarar ettiği için kapatıyor yazmıyor sadece gerek olmadığı için kapatıyor gibime geldi nasıl olsa adamlar dünya devi iki mağaza ile batmazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.