Şimdi Ara

4.Nesil iPhone üretimi yakında başlayacak mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.Nesil iPhone'ların testlerine başladığı iddia edilen Apple muhtemel olarak 2010'un ilk yarısı içersinde yeni nesil iPhone'u satışa çıkartacak. Şimdilik sadece donanımsal bazı yenilikler olacağına kesin gözüyle bakılan 4.Nesil iPhone, üretim bantlarındaki yerini yakın zamanda alabilir. Çünkü cep telefonu dünyasının önemli sitesi Mobile-Review.com'un editörü Eldar Murtazin Twitter üzerinden Foxconn'un 4.Nesil iPhone siparişlerini aldığını iddia etti.

2007 yılından bu yana iPhone'un üretiminden bu yana Apple ile ortak çalışan Foxconn'un 1.Nesil iPhone için siparişleri Kasım 2006'da aldığını gözönüne alırsak, Eldar Murtazin'in ortaya attığı bu yeni iddiaların doğru olması oldukça muhtemel.

• Apple üürünlerini gereksiz, pahalı ve gösteriş meraklıları için bulsam da, yukarıda ki resim ilk defa bu marka için bende merak uyandırdı...
  • Fanlarin yaptifi calisma. Gercek urunle benzerlik disinda bir alakasi olmayacak (urun ciktiginda) . Bununla birlikte hep yazin yeni urun cikartan apple bu sefer yazi beklemeden baharda mi yapacak bu isi ? 3gs nin kaymagini yemeden yeni urun cikartip kendi kendini zarar mi ettirecek yani?
  • yukarıdaki resimle şimdiki iphone arasında o kadar efsane fark yok ki. şimdiki gosteriş meraklıları için oluyorda yukardaki nasıl farklı gözüküyor anlamadım
  • Şimdiden sipariş vermişler. Satışına Haziranda başlansa o süreye kadar stok tutmaları lazım. Son kullanıcının sırtına bindirilen çok yüksek bir maliyet bu.
  • resimdeki tel güzelmiş
  • Saçmasapan konuşmayın ya!
  • Ipod-Iphone u gosteris meraklilarina ozgu gormek cok yanlis bakis acisi , internette dolasirken bana pc den daha fazla zevk verebilen tek alet ITouch veya Iphone veya Itunes-Appstore un gelismisligi , herkesin gorusu kendine ama kullanmadan yorum yapmamanizi oneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merttr

Ipod-Iphone u gosteris meraklilarina ozgu gormek cok yanlis bakis acisi , internette dolasirken bana pc den daha fazla zevk verebilen tek alet ITouch veya Iphone veya Itunes-Appstore un gelismisligi , herkesin gorusu kendine ama kullanmadan yorum yapmamanizi oneririm.

+100000
  • 3gs çıkmadan öncede vardı aynı resim.çıksa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merttr

Ipod-Iphone u gosteris meraklilarina ozgu gormek cok yanlis bakis acisi , internette dolasirken bana pc den daha fazla zevk verebilen tek alet ITouch veya Iphone veya Itunes-Appstore un gelismisligi , herkesin gorusu kendine ama kullanmadan yorum yapmamanizi oneririm.

İphone-İpod hakkında bilgi sahip olanlara gösteriş için değildir. Ama bazı kişiler var ki bunlar tamamen gösteriş için. Dışardan iphone getirmiş Cydia ya daha tıklamamış bile. İpoda tam olarak müzik atmayı bilmeyenleri bilirim internete girmek için kullanıyor sadece. Kısaca özetlersek bunları kulanmayı bilen için gösteriş değil cep bilgisayarı, bilmeyenler için ise tamamen bir aksesuar.
  • resimdekini beğenmedim ben açıkçası.. home tuşunun apple'ın kibarlığıyla alakası yok..
  • şu fake resimleri koymuyomusunuz çıldırıyorum
  • eğer tasarım böyle ise güzel olmamış
  • Fake resimleri geçicen de cihazın ilk çeyrek çıkacağı çok sallama bi yaklaşım. Bence Haziran kuralını bozmayacaktır Apple.

Düzeltme: İlk yarısı yazıyormuş. Ben niye çeyrek okuduysam onu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 18 Aralık 2009; 12:50:12 >
  • Resimdeki sahte cihaz bir yana yeni İphone'nun tasarım olarak çok iyi olacağı kesin ama şu İtunes yok mu kaçarak uzaklaşmamı sağlıyor.
  • ilk yarısıı demiş zaten
  • daha 4g ye var
  • Bakalım, ben de 4G bekleyenler furyasındayım.
    Biliyorum daha var ama şimdiden karar verdim gibi. 3Gs'nin daha gelişmişi (eğer ki fizikî açıdan bir falso yapmazlarsa ekran büyütme furyasına katılarak) bana uyar. Takipteyiz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.